Dermaheal DeAkni

Definitívne STOP AKNÉ! Viac ako komplexný prípravok, ktorý má antibakteriálny a protizápalový účinok. Reguluje tvorbu kožného mazu, zmierňuje prejavy akné a vyhladzuje už vzniknuté jazvy po akné. Navyše dodáva správnu hydratáciu tam, kde je pokožka vysušená.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Určené pre pleť:
Dermaheal DeAkni
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Zbavte sa akné

Dermaheal DeAkni je prípravok, ktorý obsahuje vyvážený komplex účinných látok proti vzniku akné a pre redukciu akné. Prípravok krémového zloženia má protizápalové a antibakteriálne účinky, dokáže vyhladiť jazvy po akné a správne ošetrovanú oblasť hydratovať. Technológia nanokapsúl robí z výrobku mocný nástroj na odstránenie akné. Účinné látky tak môžu preniknúť až hlboko do kože a začať regeneráciu zvnútra.
 

Starostlivosť o mastnú a problematickú pleť s akné

  • Antibakteriálny účinok
  • Protizápalový účinok
  • Regulácia tvorby kožného mazu
  • Vyhladenie jazvičiek po akné
  • Správna hydratácia
 

Komplexná účinnosť

  • Vďaka technológii nanokapslí dokáže pokožku revitalizovať zvnútra
  • Príjemná aplikácia iba na cieľové miesto
  • Obsahuje navyše zložky, ktoré remodelujú a revitalizujú pokožku
 

Prečo kúpiť tento prípravok proti akné u nás?

Existuje veľa prípravkov proti akné, my Vám však prinášame na slovenský trh prípravok, ktorý funguje nielen na odstránenie akné, ale aj pre celkovú revitalizáciu pokožky. A ako jeden z mála využíva účinnú technológiu nanokapsúl.
Ponúkame Vám konzultáciu na našej linke 243 630 725 a výborný servis nášho eshopu, vrátane rýchleho dodania. Dermaheal DeAkni je odporúčaný kožnými lekármi - dermatológmi.
 

Proti pupienkom a jazvám po akné

Vysušuje premastený povrch pokožky a tlmí sekrečnú činnosť mazových žliaz. Patrí medzi najznámejšie účinné látky proti akné, ktoré taktiež odporúčajú lekári.
 
Laktoferín: 
Zamedzuje množeniu a rastu baktérií, ktoré spôsobujú akné. Bojuje s červenými miestami na pokožke, pôsobí protizápalovo.
 
Triclosan:
Má silný antibakteriálny účinok, redukuje akné.
 
Revitalizuje pokožku.
 
Biomimetické peptidy: 
Vybrané peptidy Acetyl - Decapeptid - 3 a oligopeptid - 24 pokožku vyživujú zvnútra, redukujú jazvičky pomocou produkcie nového kolagénu a elastínu.
 
Vybrané prírodné výťažky: 
Majú antioxidačné a regeneračné účinky.
 
 

Aplikujte priamo na pupienky

  • Nanášajte tenkú vrstvu krému priamo na cieľové miesta (červené miesta, jazvičky, pupienky) 2x denne. Nechajte vstrebať.
  • Obsah balenia je 10 g prípravku DeAkni v tube.

Vložiť komentár

Vloženie komentára

Eva, Scholczová

17.04.2014 20:20

Dobry den, moze sa tento pripravok pouzit aj na akne v tehotenstve? Neskodi to? Dakujem

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

25.04.2014 12:26

Dobrý deň Eva, 
Prípravok nebol testovaný na tehotných ženách, preto Vám radšej odporúčam skonzultovať jeho použitie s Vašim ošetrujúcim lekárom.

Vložiť vlastnú recenziu
Priemer: 100% Dokonalé
1x
Mirka | 02.12.2013
Hodnotenie:
100% Dokonalé
Zobraziť
Mirka | 02.12.2013
Hodnotenie:
100% Dokonalé
Konecne nieco proti akne co nevysusuje plet ale hydratuje ju. Kremy na mastnu problematicku plet mi vzdy extremne presusali miesta okolo ust a nosa, tento to nerobi.
Zatvoriť
1x
Gabriel | 15.01.2014
Hodnotenie:
100% Dokonalé
Zobraziť
Gabriel | 15.01.2014
Hodnotenie:
100% Dokonalé
je toho máličko ;)
Zatvoriť

Súvisí s článkami Magazínu krásy:

Akné, ach nie!

Akné, ach nie!

Akné je boľavý a traumatizujúci zážitok, ktorý nás opakovane sprevádza od pubertálnych rokov pokojne až do štyridsiatich. Toto chronické kožné ochorenie môže prekvapiť nielen na tvári, ale aj na chrbte, hrudníku, šiju či iných častiach tela a má "skvelú" vlastnosť, objaví sa presne vo c...

Akné - Čo vás čaká u dermatológa

Akné - Čo vás čaká u dermatológa

Ak máte ťažšiu formu akné a už si s ním naozaj neviete poradiť sami, čaká vás pravdepodobne návšteva u dermatológa - kožného lekára. Kým lekár začne cielenú liečbu vášho kožného ochorenia, potrebuje vedieť určité veci. Najskôr vám položí veľa otázok a potom prebehne vyšetrenie....

Pýtali ste sa na výrobok na chate () Ikona - šipka

Zvažujem kúpu produktov proti akné, a.A Aqua Corrector alebo Dermaheal DeAkni, ktorý mi odporučíte?
Na akútne prejavy akné sú oba produkty porovnateľne dobré. Ale a.A Aqua Corrector má ešte naviac hydratačný efekt, takže pokožku nevysušuje. Preto by som Vám odporučila tento.
 
Pleť nemám až tak hroznú, bojím sa preto, či prípravok nebude až príliš agresívny. Potrebujem skôr lokálnu starostlivosť, keď sa mi niečo ukáže na pleti  a potrebujem urýchliť hojenie.
Obidva produkty sú na lokálne použitie. Takže presne na tento Vami spomínaný  účel je produkt určený, rieši akútne prejavy akné (pupienky).
 
Z predchádzajúceho obdobia už mám jazvy po akné. Pomôže ich Dermaheal DeAkni vyhladiť?
Ano, ak chcete redukovať aj jazvičky po akné, môžete vyskúšať Dermaheal DeAkni. Ten ponúka ako "vedľajší efekt" i vyhladenie jaziev.