Cream Cleanse

Jemný čistiaci krémový produkt s obsahom kyseliny L-mandľovej, ktorý je určený hlavne pre suchý typ pokožky. Upokojujúci, šetrný a jemne exfoliačný krémový čistiaci produkt efektívne odstraňuje každodenné nánosy, nečistoty a make-up.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Určené pre pleť:
Cream Cleanse

Na sklade

Cena: 22,80 EUR

Popis 

creamCleanse bol vyvinutý najmä pre normálnu a suchú pleť, je však vhodný pre všetky typy pleti. Krém obsahuje unikátnu zmes zložiek starostlivosti a zvláčňujúcich zložiek: kakaové maslo a pomarančový olej, ktoré sú vhodné na šetrné čistenie citlivej a delikátnej pokožky bez vysušovania. Obsahuje tiež chirálne správnu L-mandľovú kyselinu na jemnú exfoliáciu pleti.
creamCleanse neobsahuje parabény, sulfáty, ani iné, podobné dráždivé čistiace látky, ktoré by mohli podráždiť pokožku. creamCleanse neobsahuje mydlo, takže pokožku nevysušuje a nespôsobuje jej červenanie.
 

Účinky

Hydratačný krémový čistiaci prípravok čistí nečistoty, maz a make-up.
Omladzuje pokožku a pôsobí proti vzniku vrások.
Poskytuje jemnú AHA exfoliáciu.
Má protizápalový účinok, pôsobí tak proti vzniku akné.
 

Výhody

Je vhodný pre normálnu až suchú pokožku.
Nedráždi pokožku, pretože neobsahuje parabény, ani nie je parfumovaný.
Je vhodný aj pre citlivú pokožku.
 

Určené pre

Normálnu až suchú pokožku.
 

Zloženie (hlavné účinné látky)

Kyselina L-mandľová (1.0%) - jemná AHA kyselina.
Prírodný Glycerín - zabezpečujúci hydratáciu.
Kakaové maslo - pokožku vyživí a hydratuje.
Pomarančový olej - pokožku zjemňuje a navyše má protizápalový účinok.
 

Obsah balenia

Balenie 250 ml vydrží až 80 aplikácií.
Trvanlivosť po otvorení je 36 mesiacov.
 

Návod na použitie 

Čistite dvakrát denne. Naneste dostatočné množstvo na vatový tampónik alebo na končeky prstov a jemne vmasírujte na suchú tvár, krk a dekolt. Potom odstráňte pomocou teplého, vlhkého obrúska (suchá pokožka), alebo pomocou čistého vatového tampónika (veľmi suchá pokožka). V prípade odstraňovania odolného make-upu postup niekoľkokrát opakujte, pokiaľ vatový tampónik nebude po použití úplne čistý.
Po použití použite Medik8 antioxidačné produkty a následne tiež Medik8 hydratačnú starostlivosť. 

Vložiť komentár

Vloženie komentára

Veronika

15.06.2016 13:51

Dobrý deň, s produktom som veľmi spokojná, pleť čistí perfektne a dokonca po očistení cítim fresh a hydratovaná. V kombinácií s Betagelom skvele pomáha proti akné. Chcela by som sa opýtať nakoľko sa chystám v lete dlhšie na cesty a nebudem mať k dispozícií všeky potrebné hygenické potreby na aplikáciu creamcleanse či sa tým účinnosť produktu zníźi poprípade aký produkt by ste mi doporučili? Ďakujem Veronika

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

16.06.2016 10:01

Dobrý deň, Veronika,

ďakujeme za pozitívnu odozvu na čistiaci krémový prípravok creamCleanse. Na letné obdobie by som Vám odporučila vyskúšať čistiacu penu gentleCleanse, ktorá je veľmi jemná a pre pleť v letnom období vhodná vzhľadom k svojej šetrnej penovej konzistencii. Naviac je na cesty ideálna vzhľadom na to, že efektívne odstraňuje make-up a všetky nečistoty, a to len v kombinácii s vodou. Nie je potrebné používať vatové tampóny.

Vložiť vlastnú recenziu
Priemer: 100% Dokonalé
Bez konkrétneho hodnotenia
Silvia | 15.06.2016
Hodnotenie:
100% Dokonalé
Zobraziť
Silvia | 15.06.2016
Hodnotenie:
100% Dokonalé
Zatvoriť
Bez konkrétneho hodnotenia
Marcela | 17.01.2017
Hodnotenie:
100% Dokonalé
Zobraziť
Marcela | 17.01.2017
Hodnotenie:
100% Dokonalé
Zatvoriť

Súvisí s článkami Magazínu krásy:

Tajomstvo čistenia pleti s L-mandľovou kyselinou

Tajomstvo čistenia pleti s L-mandľovou kyselinou

Ako už mnohý z vás viete, firma Medik8 vyrába excelentnú radu efektívnych prípravkoch na čistenie tváre, či už vo forme peny, krému alebo gélu. Jednou z kľúčových aktívnych zložiek použitej vo väčšine týchto čističov je L-mandľová kyselina – chirálne správna forma kyseliny mandľovej. Jej schopnos...

Takto svoju pleť určite nečistite!

Takto svoju pleť určite nečistite!

Je plno chybičiek, ktorých sa dopúšťame na svojej pleti. Určite sa zhodneme na tom, že jednou z nich je vynechávanie odličovania a čistenia pleti. Ale možno ste nevedeli, že pleti môže uškodiť aj čistenie ako také, pokiaľ nie je vykonané správne. A aké sú tie najväčšie hriechy v rámci čistenia pl...