Post-Treatment Kit

Plánujete podstúpiť dermokozmetické ošetrenie či chemický peeling? Potom vám nesmie chýbať balíček Post-Treatment Kit pre domácu starostlivosť, ktorý obsahuje všetko, čo oslabená pleť po zákroku potrebuje - od čistenia, cez hydratáciu až po ochranu pred UV lúčmi.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Určené pre pleť:
Post-Treatment Kit

Na sklade

Cena: 33 EUR

Cena v lekárni: 45 EUR

Starostlivosť po chemickom peelingu

Chemický peeling alebo iné dermokozmetické ošetrenia majú z dlhodobého hľadiska na pleť blahodarný vplyv, okamžite po ošetrení však pleť býva oslabená, podráždená či presušená. S balíčkom Post-Treatment Kit od Medik8 bol vyvinutý práve pre starostlivosť o pleť oslabenú po profesionálnom ošetrení. Urýchľuje jej hojenie a prináša úľavu od prípadných nežiaducich účinkov.

Post-Treatment Kit

Post-Treatment Kit obsahuje štyri základné produkty: jemný čistič pleti Calmwise Soothing Cleanser (40 ml), hydratačné sérum Hydr8 B5 (10 ml), obnovujúci hydratačný krém Ultimate Recovery Intense (15 ml) a krém s minerálnymi UV filtrami Physical Sunscreen (15 ml).

Calmwise Soothing Cleanser

Ultra jemná čistiaca pena s obsahom chlorofylu prináša úľavu pre začervenanú, podráždenú pleť. Vďaka obsiahnutému chlorofylu a teprenonu jemne odstraňuje nečistoty i make-up, zatiaľ čo pôsobí antioxidačne a pleť zanecháva upokojenú, osvieženú a hydratovanú. Hlavná aktívna látka chlorofyl má antioxidačné a detoxikačné účinky, vďaka ktorým je pleť po čistení chránená a upokojená. Okrem toho podporuje regeneráciu pleti, ktorá vďaka tomu získava zdravý jas.

Calmwise Soothing Cleanser – čistenie citlivej pleti Calmwise Soothing Cleanser – čistenie citlivej pleti Čustiaci prostriedok pre všetkých, ktorí majú nadmerne citlivú pleť so sklonom k červenaniu. Červená citlivá pokožka vyžaduje zvýšenú starostlivosť. Šetrná čistiaca pena nielen že pleť čistí, ale poskytuje taktiež úľavu od pálení a pnutia. Vďaka aktívnym latkám taktiež spomaľuje proces starnutia pokožky a zrýchľuje jej obnovu. Teraz naviac obohatená o chlorofyl pre detoxikáciu

Hydr8 B5

Gélové sérum s kyselinou hyalurónovou o rôznej molekulárnej hmotnosti obnovuje hydratáciu pleti a rýchlo sa vstrebáva, bez toho aby kožu zanechávalo mastnú. Kyselina hyalurónová o nižšej molekulárnej hmotnosti prestupuje hlbšie do pleti, zatiaľ čo väčšie molekuly zostávajú na jej povrchu a pôsobia ako rezervoár pre vlahu. Obsiahnutý vitamín B5 zlepšuje hospodárenie pleti s vodou a podporuje regeneráciu kožných buniek. Pleť je tak pružná, vypnutá a viditeľne hydratovaná.

Hydr8 B5 - hydratačné sérum na pokožku Hydr8 B5 - hydratačné sérum na pokožku Potrebujete svojej pleti dodať vlahu? Spoľahnite sa na tento ľahký gél. Vďaka kyseline hyalurónovej a kyseline pantoténovej bude pleť vyhladená a chránená. Teraz v novom, guľatom balenie.

Ultimate Recovery Intense

Intenzívny bohatý krém je určený na veľmi suchú a poškodenú pleť alebo pleť zaťaženú estetickým zákrokom. Na jej povrchu utvára ľahkú bariéru, ktorá bráni podráždeniu a vysychaniu pokožky. Pleť zároveň zásobuje kyslíkom pre jej intenzívnejšie hojenie. Posilňuje kožný plášť a napomáha celistvosti pleti, čo sa prejavuje jej ozdravením, redukciou zápalu aj začervenania a rýchlejším zhojením.

Ultimate Recovery Intense - starostlivosť o poškodenú a suchú pokožku Ultimate Recovery Intense - starostlivosť o poškodenú a suchú pokožku Intenzívny regeneračný krém vhodný na ošetrenie suchej a poškodenej pokožky. Či už máte veľmi suchú a citlivú pleť alebo ste absolvovala kozmetické ošetrenie ako je peeling alebo laser, alebo ste si spálila pokožku na slniečku, Ultimate Recovery Intense vám pomôže dostať vašu pokožku späť do formy v rekordne krátkom čase.

Physical Sunscreen

Opaľovací krém poskytuje pleti výnimočnú ochranu pred slnečnými lúčmi vďaka fyzikálnym filtrom, ktoré ale na pleti nezanechávajú nepríjemný biely film. Minerálne filtre spoločne s obsahom antioxidantov chránia pleť pred UVA a UVB lúčmi, a zároveň pred poškodením vonkajším znečistením. Ideálne na použitie po chemickom peelingu, keď je oslabená pleť viac citlivá na UV lúče. Filtre oxid zinočnatý a titaničitý a extrakt z moringy pleti poskytujú maximálnu ochranu, karnozín bráni poškodeniu glykácií.

Physical Sunscreen Physical Sunscreen Chcete chrániť svoju pleť pred slnkom, ale štvú vás biele "šmuhy", ktoré na pokožke zanechávajú klasické krémy na opaľovanie? S prípravkom Physical Sunscreen sa ich nemusíte obávať. Neriskujte zbytočne predčasné starnutie pleti! Physical Sunscreen sa SPF 30 vás ochráni pred nebezpečnými UVA i UVB lúčmi.

Vložiť komentár

Vloženie komentára

Pre tento produkt nebol nájdený žiadny komentár.

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.