Na sklade

Cena: 17 EUR

Skvelý pre suché vlasy

Ak vám nestačí použiť len šampón a bojíte sa, že by vaše vlasy nešli ľahko rozčesať, máme pre Vás kondicionér z radu Renokin. Tento kondicionér je určený pre suchý typ vlasov, ktorým dodá výživu, lesk a uľahčí ich rozčesávanie. Ide o "prvú ligu" medzi kondicionérmi.

Tiež je výborným doplnkom k Renokin sére proti vypadávaniu vlasov.
 

Ľahké rozčesávanie vlasov

  • Hĺbková revitalizácia vlasov
  • Dodanie lesku a pevnosti
  • Ľahké rozčesávanie vlasov
  • Kvalitná výživa suchých vlasov
  • Dodá vlasom lesk a objem
 

Prečo kúpiť u nás

Zastupujeme značku Renokin v Čechách aj na Slovensku.
Aj cez veľký záujem máme neustále doplnené zásoby skladom.
 

Nabité zloženie s vitamínmi a peptidy

Výťažky z rastlín a ovocia:
Dodajú vlasom lesk a pevnosť, chráni pokožku pred nepriaznivými vplyvmi okolitého prostredia.
 
4 biomimetické patentované peptidy:
Revitalizujú už existujúce vlasy a vlasové vačky.
 
Kyselina salicylová:
Odstraňuje šupinky.
 
Keratín:
Dodá vlasom pružnosť a lesk.
 
Pantenol:
Má priaznivý vplyv na kvalitu a rast vlasov, zlepšuje ich lesk a ohybnosť. Chráni vlasy pred mechanickým poškodením.
 
Tokoferol (vit.E):
Antioxidácia, redukcia oxidatívneho stresu v pokožke hlavy.
 
Lecitín:
Zvyšuje intenzitu dýchania kože, reguluje bunkovú výmenu.
 
Arginín:
Ozdravuje vlasovú pokožku a zlepšuje stav a vzhľad rednúcich vlasov.
 
Sójový olej:
Vyživuje suché vlasy.
 
Biotín:
Pôsobí priaznivo na pokožku, spomaľuje vypadávanie vlasov.
 
Niacinamid (vit.B3):
V kombinácii s biotínom pôsobí proti vypadávaniu vlasov.
 
 

Užite si krásnu vôňu

  • Po použití šampónu naneste na mokré vlasy revitalizačný kondicionér Renokin. Jemne ho do vlasov namasírujte a nechajte cca 2 minúty pôsobiť, potom dôkladne umyte.
  • Balenia obsahuje 110 ml kondicionéru v elegantnej tube.

Vložiť komentár

Vloženie komentára

Pre tento produkt nebol nájdený žiadny komentár.

Vložiť vlastnú recenziu
Priemer: 97% Dokonalé
1x
Jana | 15.06.2016
Hodnotenie:
97% Dokonalé
Zobraziť
Jana | 15.06.2016
Hodnotenie:
97% Dokonalé
Super, mám suché a lámavé vlasy a začala som ho používať spolu s Renokin šampónom, nakoľko som začala mať problémy s vypadávaním vlasov. Vypádavanie síce ustúpilo, ale na i tak kondicionér stále používam a nedám na ňho dopustiť - vlasy mám vyživené a pevnejšie :)
Zatvoriť

Súvisí s článkami Magazínu krásy:

Štúdia účinnosti prípravku Renokin proti vypadávaniu vlasov

Štúdia účinnosti prípravku Renokin proti vypadávaniu vlasov

Štúdia Renokin bola zahájená za účelom preukázania bezpečnosti a účinnosti vrámci Českej republiky a Slovenska. Do štúdie bolo zahrnutých 25 pacientov, z toho 17 žien a 8 mužov preukazujúcich príznaky určitého druhu alopécie. Priemerne došlo k nárastu počtu vlasov o 50,9 %.

Peptidy na vrásky, na vlasy aj na pery

Peptidy na vrásky, na vlasy aj na pery

Peptidy sú fragmenty bielkovín. Samy o sebe sú tvorené aminokyselinami. Ak sa aminokyseliny spoja v konkrétnej formácii, utvárajú špecifické peptidy. Keď sa potom tieto peptidy prepoja do zložitejších štruktúr, vznikajú už bielkoviny.

Majte zdravé a krásne vlasy so správnou starostlivosťou

Majte zdravé a krásne vlasy so správnou starostlivosťou

Príroda každému nadelila iné vlasy a nie každý ich má ideálne, aké by chcel mať. Ale vďaka správnej starostlivosti sa dá s vlasmi veľa urobiť a tým ich vylepšiť. Niekedy sa stačí len vyvarovať niečomu, čo vám pripadá ako maličkosť a po prečítaní nášho článku sa dozviete, práve aké maličkosti vaši...

5 najčastejších problémov s vlasmi

5 najčastejších problémov s vlasmi

Medzi najčastejšie problémy s vlasmi, ktoré trápia ženy aj mužov, patrí vypadávanie vlasov, lupiny, mastné vlasy, suché vlasy a rozštiepené končeky. Každý z týchto problémov môže mať hneď niekoľko príčin a všetky môžu mať jedno riešenie, správnu starostlivosť a výživu....

4 rady pre každodennú starostlivosť o vlasy

4 rady pre každodennú starostlivosť o vlasy

Prehnanou starostlivosťou či chybami pri každodennom zaobchádzaní s vlasmi si ich pripravujeme na ich lámavosť, ochabnutosť a vysušenie. Ako správne postupovať pri rutinnej starostlivosti o vlasy a akých chýb sa vyvarovať?

Ako dodať starnúcim vlasom vitalitu?

Ako dodať starnúcim vlasom vitalitu?

Rovnako ako celý organizmus a pokožka, starnú aj naše vlasy. V detstve máme páperie, ktoré v dospievaní silnie do hustých vlasov a v pokročilom veku naša hriva starne. Ako sa také starnutie vlasov prejavuje, a ako svoje vlasy účinne vyživovať?

Padanie vlasov v tehotenstve a po pôrode. Čo s tým?

Padanie vlasov v tehotenstve a po pôrode. Čo s tým?

Vypadávanie vlasov v období očakávania bábätka a po pôrode sa objavuje u mnohých žien. Zatiaľ, čo pred počatím dieťaťa telo prežívalo hormonálny pokoj, pred búrkou, v tehotenstve, po pôrode a s opätovným začatím užívania antikoncepcie je to s hormónmi ako na horskej dráhe - hore, dolu, hore, dolu...

Prečo ženám vypadávajú vlasy

Prečo ženám vypadávajú vlasy

Vypadávanie vlasov sa líši u žien a u mužov. Ženám väčšinou nepadajú vlasy na jednom mieste, takže sa nevytvárajú lysé miesta ako u mužov. Pre mužov je tento fakt oveľa prirodzenejšií, u žien býva táto problematika veľmi nepríjemná, aj keď nie je tak častá.

Prečo nám na jar vypadávajú vlasy?

Prečo nám na jar vypadávajú vlasy?

Sezónne vypadávanie vlasov nás najviac postihuje na jar a na jeseň. Namiesto straty 50 až 100 vlasov denne, čo je každodenná bežná strata, s ktorou tak nejako musíme počítať, sa môže tiež stať, že stratíme oveľa viac vlasov. Dobrá správa na záver toto plešatenie však nie je navždy....

Nejedzte nasledovné jedlá, vypadajú vám po nich totiž vlasy

Nejedzte nasledovné jedlá, vypadajú vám po nich totiž vlasy

Na plešatenie má vplyv veľa faktorov. Jedným z nich je aj strava. Akým jedlám by ste sa mali vyhýbať ak túžite po bohatej a krásnej hrive? Tu je zoznam tých najhorších. Toto spojenie síce nie je 100% preukázané, ale aj tak je dobré mať o tom aspoň povedomie, nie?

Zo stresu alebo kvôli hormónom? Vypadávaniu vlasov možno zamedziť!

Zo stresu alebo kvôli hormónom? Vypadávaniu vlasov možno zamedziť!

Akokoľvek sa stále hovorí skôr o pánskom plešatení, tento problém obťažuje v rovnakej miere aj ženy. A pritom práve pre ženu býva strata vlasov jedným z určujúcich faktorov jej sebavedomia a celkovej životnej spokojnosti. To predsa nie je málo! Poďme sa teda na tento problém zamerať, aj keď sa o ...

Vypadávajú vám vlasy? Riešte tento problém i ďalší rok

Vypadávajú vám vlasy? Riešte tento problém i ďalší rok

Stratu vlasov môžete pozorovať z mnohých dôvodov. Na vine môže byť napríklad nedostatok živín, problémy so štítnou žľazou alebo menopauza. Ak je príčinou padania vlasov zdravotný stav, tak je potrebné jeho príčiny skutočne liečiť vhodnými liekmi.

Prečo mi na jaro padajú vlasy?

Prečo mi na jaro padajú vlasy?

Sezóna padania vlasov nás postihuje najviac na jeseň a na jaro. Namiesto straty 50 až 100 vlasov denne, čo je bežne každodenná strata, s ktorou tak nejak musíme počítať, sa môže stať, že vlasov stratíme oveľa viacej. Dobrá správa na koniec? Toto vypadávanie vlasov nie je navždy....

Pýtali ste sa na výrobok na chate () Ikona - šipka

Sú prípravky Renokin prírodné? Rada by som prípravky bez chémie alebo aspoň s minimom, moje vlasy sú naozaj veľa zlé.

Nejedná sa priamo o prírodné prípravky, ale obsahujú patentované biomimetické peptidy, ktoré sú určené priamo na podporu rastu vlasov. Určite vlasy nepoškodzujú.

Názor nezávislého odborníka () Ikona - šipka

 

Prim. MUDr. Peter Hajduk

 

GHO Clinic
Praha 
 Ak vlasy v poslednej dobe výrazne stratili lesk, sú krehké, lámu sa či štiepia, môžeme hovoriť o poškodených vlasoch. Tieto príčiny väčšinou vznikajú mechanickým poškodením, ako je fénovanie, farbenie, žehlenie a iné nešetrné úpravy vlasov. Veľakrát pomôže kvalitná, pravidelná starostlivosť a výživa. Na takéto poškodenie sú vhodné vyživujúce šampóny, kondicionéry, zábaly a masky. Značka Renokin ponúka šampón, kondicionér a sérum, ktoré obsahujú biomimetické peptidy, keratín, panthenol a biotín, po ktorých pravidelnom používaní budú vlasy zdravšie, pevnejšie a vizuálne bohatšie. Pri zvýšenej starostlivosti by sa všetko malo vrátiť do pôvodného stavu v priebehu niekoľkých týždňov.