Hyalgen

Podporte účinok rádiofrekvenčného ošetrenia pleti sérom Hyalgen s obsahom unikátnych nanočastíc zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej. Vhodné je na podporu omladenia pleti, redukciu väčších pooperačných jaziev, jaziev po traume aj jaziev po akné a celkové spevnenie kože pri rádiofrekvencii.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Určené pre pleť:
Hyalgen

Podporte omladenie pleti

Hyalgen je sérum špeciálne určené na použitie s rádiofrekvenčným omladzujúcim ošetrením oblasti tváre a krku. Má synergický účinok s rádiofrekvenciou a viditeľne vyhladzuje vrásky, nosoústne ryhy a celkovo zvyšuje pevnosť kože. Množstvo nanočastíc v jednej ampulke je prispôsobené na ošetrenie oblasti tváre a krku. Obsahuje aj ďalšie špecifické látky na omladenie pokožky, ako je glycerín, aminokyseliny, prolín, serín a arginín alebo šťavu z Aloe vera.

Nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej

Pri bežnej rádiofrekvencii dochádza k tepelnému poškodeniu kože, ktoré potom vedie k novotvorbe kolagénu. Aplikácia séra Hyalgen, ktorého hlavnou aktívnou látkou sú nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej, ale novotvorbu kolagénu urýchľuje a navyšuje účinok rádiofrekvencie. Urýchľuje tiež dobu, za ktorú ošetrenie prináša viditeľné výsledky. Nanočastice zlata obalené kyselinou hyalurónovou majú unikátnu schopnosť aktivovať receptor CD44 kožných buniek. Ten je zodpovedný za produkciu kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu. Zároveň absorbujú elektromagnetické žiarenie, ktoré ich ohrieva a zvýrazňuje ich účinok.

Účinok fotosenzitívnej nanotechnológie potvrdzuje klinická štúdia

Bolo klinicky dokázané, že nanočastice pokryté oligomérmi kyseliny hyalurónovej majú synergický efekt pri spoločnom použití s ​​rádiofrekvenciou, keď urýchľujú výsledky žiarenia a zvyšujú jeho účinnosť. Vlastná klinická štúdia bola vykonaná pod dohľadom Dr. Jorgeho Gaviria z inštitútu fotomedicíny, Centro Médico Teknon, v Barcelone. Biopsia odobratá po ošetrení navyše ukazuje, že nanočastice sú behom 24 hodín po aplikácii z organizmu kompletne eliminované, nehrozí preto, že by sa v koži hromadili.

Profesionálne sérum s nanočasticami

Gold thioethylamino hyaluronic acid / nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej:
Patentovaná nanotechnológia častíc zlata, ktoré na seba viažu oligoméry kyseliny hyalurónovej.

Tokoferoly (vitamín E):
Vitamín E je silný antioxidant, ktorý pleť chráni pred poškodením voľnými radikálmi, okrem toho navyšuje hydratáciu pleti a podporuje jej regeneráciu.

Aminokyseliny (serín, prolín a arginín):
Na lepšiu hydratáciu a výraznejšie spevnenie pleti.

Glycerín:
Zvlhčujúca látka, ktorá zabezpečuje, aby bola pokožka hydratovaná a svieža.

Na tvár a dekolt stačí jediná ampulka

  • Jedna ampulka je určená pre jedno ošetrenie tváre a krku
  • Celý obsah ampulky naneste a masírujte až do úplného vstrebania
  • Vykonajte rádiofrekvenčné ošetrenie s aplikáciou bežne používaného vodivého gélu alebo glycerínu

Bez škodlivých látok a bez testovania na zvieratách

Produkty Endor neobsahujú žiadne parabény, priemyselné konzervačné látky, umelé farbivá, emulgátory a agresívne povrchovo aktívne látky, pesticídy, mutagénne alebo reprotoxické látky, alkoholy dráždivé pre kožu, sulfidy, formaldehydy, nitrozamíny, butylovaný hydroxytoluén, methylisothiazolinone a ďalšie. Žiadny z výrobkov nie je testovaný na zvieratách.

Vložiť komentár

Vloženie komentára

Pre tento produkt nebol nájdený žiadny komentár.

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.