Princess® FILLER

Zdravotnícky prostriedok.
Účinná korekcia stredne hlbokých až hlbokých vrások.
V PREDAJI U PREŠKOLENÉHO LEKÁRA

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Princess® FILLER
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.
Princess ® FILLER je gélový implantát na báze kyseliny hyalurónovej určený na korekciu stredne hlbokých až hlbokých vrások. 
Aplikácia sa vykonáva injekčne do nazolabiálnych rýh (ryhy od nosa k ústam)a glabely (vráska medzi obočím). Princess ® FILLER sa používa aj na vyplnenie jaziev a zväčšenie objemu pier.
 
Efekt po aplikácii sa dostaví ihneď (tesne po zákroku sa môže objaviť mierny opuch, ktorý za 1-2 dni mizne) a pretrváva 6 až 12 mesiacov (spravidla 8 mesiacov). 
Potom je možné aplikáciu opakovať.
 
Výhody Princess ® FILLER: 
Princess ® FILLER využíva pri výrobe SMART technológiu. 
 
Jej základom je vysoko čistá kyselina hyalurónová, ktorá neobsahuje žiadne živočíšne prímesi. Kyselina hyalurónová je látka, ktorá je prirodzenou súčasťou ľudského organizmu, preto ju telo prirodzenou cestou tiež odbúrava. Vďaka tomu je použitie preparátu vysoko bezpečné. 
Gél je vďaka technológii S.M.A.R.T. homogénny. Neobsahuje partikule, čo má priaznivý vplyv na prirodzený tvar výplne a predovšetkým jednoduchú aplikáciu. 
 
balenie: 
1x injekcia 1ml 2,3% kyseliny hyalurónovej +2 x ihla 27G ½ 
 
Prípravok Princess Filler smie aplikovať iba lekár preškolený na aplikáciu gélových implantátov.

Vložiť komentár

Vloženie komentára

Livia

20.03.2019 17:30

Prva krat som si davala princess v 35tke na vypln vrasok hnevu a po stranach okolo ustdrzalo to krasnych 5 rokov po vraskach nebolo ani stopy. Druhy krat som si dala po 40tke opat na tie iste miesta a som velmi spokojna. teraz ostali len male ciarocky ale prepad pokozky nieje viditelny.za mna ta najlepsia volba:)

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.

Súvisí s článkami Magazínu krásy:

"Selfie" Trend zvyšuje dopyt po plastike tváre

"Selfie" Trend zvyšuje dopyt po plastike tváre

Ročný prieskum odhalil, že 'Selfie' Trend zvyšuje dopyt po dobrovoľnej plastickej chirurgii tváre. Prieskum ukazuje nárast kozmetických procedúr vo veku pod 30 rokov. Čoho sa treba obávať?

Celebrity sú bez vrások vďaka výplniam Princess

Celebrity sú bez vrások vďaka výplniam Princess

Herečka Vilhemová, modelka Faltýnová aj speváčka Pártlová prezradili tajomstvo ich mlado vyzerajúcej pleti bez vrások. Obľúbili si zázrak značky Princess. Ide o výplňový materiál čistej kyseliny hyalurónovej – extrémne účinnej látky proti vráskam.