Balíček Midnight Whisper

Zimné krátke dni a dlhé noci sú ideálne pre večerné rozmaznávanie pleti. O to sa postará balíček Midnight Whisper s dvoma najlepšími produktami pre nočnú starostlivosť o pleť.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Určené pre pleť:
Balíček Midnight Whisper
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Balíček Midnight Whisper obsahuje to, čo by vašej pleti večer nemalo nikdy chýbať, teda klasické retinolové sérum a výživný nočný krém.

1. Sérum s retinolom

Sérum Retinol 3TR (5 ml) je už medzi kozmetickými produktmi stálicou. Zaslúžene! S vitamínom A v 0,3% koncentrácii a vitamínom E podporuje produkciu kolagénu a kyseliny hyalurónovej. Pleť je obnovená, vyživená a viditeľne mladšia. S pravidelným používaním dochádza k spevneniu a redukcii vrások a ďalších viditeľných známok starnutia. Zobuďte sa s mladistvo svieži pleťou!

Retinol 3 TR - vitamínové sérum Retinol 3 TR - vitamínové sérum Vitamínové sérum obsahujúce Retinol a Tokoferol je ideálnym prípravkom na nočnú starostlivosť. Pokožku počas noci dokonale vyživí, rozjasní a zredukuje jemné vrásky. Tento prípravok vyhral Silver Aesthetic Award (strieborné miesto) za najlepšie predávaný maloobchodný produkt vo Veľkej Británii.

2. Bohatý nočný krém

Nočný krém Advanced Night Restore (15 ml) s unikátnym komplexom Midnight Repair počas noci zvýrazňuje účinok vlastných regeneračných mechanizmov pleti a napravuje poškodenie, ktoré sa v nej nazbierala počas uplynulého dňa. Optimálne zloženie pre hydratáciu a výživu s extraktom z levandule dodá vašej pleti bezchybný vzhľad.

Advanced Night Restore Advanced Night Restore Omlaďte svoju pleť cez noc s týmto hydratačným krémom a prebúdzajte sa každé ráno so sviežou, žiarivou a rozjasnenou pleťou. Advanced Night Restore zastavuje proces starnutia a vyhladzuje už vzniknuté vrásky.

Vložiť komentár

Vloženie komentára

Pre tento produkt nebol nájdený žiadny komentár.

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.