DOPRAVA ZDARMA: Vážení zákazníci, predlžujeme pre Vás dopravu zdarma (UPS) pre každú objednávku až do odvolania karantény. Zároveň dočasne vypíname možnosť osobného vyzdvihnutia na pobočke, aby sme obmedzili fyzický kontakt.

AgePeel Peeling proti vráskam

Povrchový peeling, ktorý zaistí rozklad väčšiny epidermis, Vám zaručí viditeľné omladenie pokožky. Jeho zloženie je cielené na redukciu jemných rýh a vrások a na odstránenie nedokonalostí pleti. Zanechá pokožku hladkú a regenerovanú.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Určené pre pleť:
AgePeel
Nájdete u týchto odborníkov

(K dostaniu iba u preškoleného odborníka)

Peeling pre omladenie pleti

AgePeel bohatý na kyselinu L-mandľovou a laktobionickú je vynikajúci peeling eliminujúci jemné ryhy a vrásky. Vybrané jemné AHA kyseliny zaisťujú, že peeling vykonáva požadovanú exfoliáciu a rovnomerne vniká do pokožky, aby sa tak redukoval zápal a podráždenie. Medik8 AgePeel zaisťuje odlupovanie odumretých buniek z pokožky, tým redukuje jemné ryhy a vrásky.
 

Redukcia jemných rýh a vrások

Povrchový peeling AgePeel zabezpečuje rozklad väčšiny epidermis kdekoľvek od stratum corneum ku stratum basale podľa typu pleti a postupu aplikácie. Obsiahnuté hydroxykyseliny majú schopnosti rozbiť spojenie medzi odumretými kožnými bunkami, ktoré sa vytvárajú na povrchu pleti. AgePeel obsahuje efektívnu kombináciu kyselín k redukcii jemných rýh a vrások. Aktivované kožné bunky produkujú viac kolagénu a elastínu, a zanechajú pokožku hladkú a regenerovanú. Stimulácia z chemického peelingu môže zvýšiť produkciu množstva základných prvkov, ktoré zaisťujú mladistvý vzhľad. AgePeel je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú najlepšie výsledky s minimálnymi vedľajšími účinkami.

Užívajte si ho celoročne

 • Cielený efektívny roztok pre redukciu vrások a omladenie pokožky 
 • Viditeľné dlhotrvajúce výsledky 
 • Je možné používať v priebehu celého roka 
 • Minimálne začervenanie a iritácia a minimálne prejavy vedľajších účinkov 
 • Je možné použiť na rôzne časti tela

Pre všetky typy pleti

 • Vhodné pre mierne až stredné problémy 
 • Vhodné pre všetky typy pleti (Fitzpatrick I až VI / Glogau I až IV)

4x účinná kyselina

Kyselina L-mandľová:
Jmná a účinná alfa--hydroxid kyselina, ktorá sa často porovnáva s kyselinou glykolovou vďaka výsledkom, ktoré poskytuje bez negatívnych vedľajších účinkov. Redukuje jemné vrásky a ryhy. 

Laktobionická kyselina:
Je jemná peelingová látka s vynikajúcimi antioxidačnými a hydratačnými schopnosťami.
 
 
pH: 2,2
 

Prečo nájdete výrobok iba u kozmetičiek a lekárov?

AgePeel je určený pre profesionálne ošetrenie, ktoré môžete podstúpiť v kozmetickom salóne alebo u lekára. Jedná sa o výrobok, pri ktorom je nutné dodržiavať správny spôsob aplikácie. Po konzultácii s vybranou kozmetičkou alebo lekárom Vám bude odporučený počet ošetrení a budete poučený o možných finálnych výsledkoch. 
 

Viac o priebehu ošetrenia

 • Doba trvania ošetrenia: až 10 minút 
 • Doporučený počet ošetrení: 4-6 
 • Frekvencia opakovania: každé 2 týždne 
 • Doba zotavenia: 2 dni 
 • Miera rizika: Veľmi nízka

Pred peelingom používajte retinol

Príprava pleti sa odporúča pre získanie najlepších možných výsledkov. Je dokázané, že vitamín C a A zvyšujú obnovu buniek pokožky a tým znižujú dobu hojenia a urýchľujú proces regenerácie. 

Pred ošetrením teda doporučujeme výrobky s obsahom vitamínu C, konkrétne sérum Medik8 C-Tetra a sérum s obsahom vitamínu A - Retinol 3 TR.
 

Doporučenie po ošetrení

 • Čistenie: používajte jemný čistiaci prostriedok pre citlivú pokožku Gentle Cleanse
 • Hydratácia a ochrana pred slnkom: použite hydratačný prípravok po ošetrení, ktorý zároveň obsahuje  ochranný faktor SPF 30. 
Klient musí pokračovať s režimom po ošetrení, kým sa neobnoví prirodzený stav pokožky. V tomto režime sa odporúča pokračovať do doby, než sa pokožka prestane lúpať. Olupovanie (exfoliácia) je individuálna a môže trvať 1-4 dni.

Vložte svoju otázku

Vloženie komentára

Pre tento produkt nebol nájdený žiadny komentár.

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.

Súvisí s článkami Magazínu krásy:

Nepodstupujete exfoliáciu či peeling až príliš často?

Nepodstupujete exfoliáciu či peeling až príliš často?

Exfoliácia čiže inými slovami peeling dokáže urobiť pre pleť veľa dobrého. Spevňuje, vyhladzuje, a nielenže zlepšuje vzhľad, ale aj to ako sa "vo svojej koži cítite". Práve kvôli týmto skvelým výsledkom sa však mnohé ženy aj muži uchyľujú k exfoliáciu častejšie, než odborníci a výrobcov...