C-Tetra + Intense

Obľúbili ste si prípravok C-Tetra a chcete niečo ešte účinnejšie? Alebo potrebujete výraznejší účinok pre zrelú pleť? C-Tetra + Intense je účinné sérum, ktoré pomáha chrániť pleť proti voľným radikálom. Pôsobí ako antioxidant, spomaľuje proces starnutia a rozjasňuje pokožku. Inovatívnou formou dodáva pleti dôležitý vitamín C, vďaka novému spôsobu uvoľňovania dostanete ten najlepš

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Určené pre pleť:
C-Tetra + Intense

Na sklade

Doprava zadarmo

Cena: 70 EUR

Pre elasticitu a dokonalý vzhľad pleti

C-Tetra + Intense je inovatívne, nemastné sérum s vitamínom C, ktoré pomáha predchádzať a zamedzovať príznakom starnutia pleti. Obsahuje 7 % tetrahexyldecyl askorbát a prírodný vitamín E. Toto sérum je určené pre mužov aj ženy od 40 rokov. Rad produktov s vitamínom C značky Medik8 pomáha spúšťať syntézu kolagénu, zvyšovať pružnosť a hustotu pleti a zároveň zlepšuje textúru pleti a presvetľuje pokožku. Je tiež prevenciou proti starnutiu v dôsledku slnečného žiarenia, vyhladzuje vrásky a obmedzuje pigmentáciu. Ultra stabilné sérum nielen vo fľaštičke, ale tiež po otvorení a aplikácii na pokožku (po vystavení vzduchu).
 

STOP predčasnému starnutiu pleti

 • Pomáha chrániť pleť pred voľnými radikálmi, ktoré sú hlavnou príčinou predčasného starnutia pokožky
 • Spúšťa prirodzenú syntézu kolagénu
 • Minimalizuje vznik tmavých škvŕn
 • Viditeľne prejasňuje tón pleti
 • Zlepšuje tiež textúru a pevnosť pleti
 • Predchádza a zamedzuje príznakom starnutia pokožky
 

Obsahuje vysoko účinný vitamín C

 • Obsiahnutý vitamín C je ultra jemný derivát vitamínu C založený na lipidoch
 • Receptúra ​​obsahuje veľmi stabilnú sieť antioxidantov
 • Je vhodný pre všetky typy pokožky
 • Je vhodný na používanie v očnom okolí
 • Jedná sa o nemastné sérum - nespôsobuje vznik komedónov (čiernych bodiek)
 • Zaisťuje vysokú epidermálnu penetráciu
 

Pre normálnu, zmiešanú a suchú pokožku

 • Sérum je určené pre mužov aj ženy od 40 rokov, u ktorých je potrebná vyššia intenzita starostlivosti a silnejšia ochrana
 • Možno ho použiť aj na citlivú pokožku
 •  

Obsahuje 3 vitamíny

Derivát vitamínu C založený na lipidoch (7.0 %)
Vitamín E (D-alfa-tokoferol)
Vitamín F
 

Nabité unikátnymi látkami

Marakujový olej
Červený ženšen
Squalan
Navyšovač penetrácie
 

Používajte ráno proti vráskam

 • Ráno, po očistení pokožky naneste 3-4 kvapky priamo na kožu a rovnomerne rozotrite po celej oblasti tváre, krku a dekoltu. Nechajte vstrebať po dobu 2-3 minút.
 • Ak používate C-Tetra + Intense cez deň, uistite sa, že po každej aplikácii nanesiete hydratačnú starostlivosť s SPF ochranou, alebo opaľovací krém.
 • Obsah balenia je 30 ml séra.

Vložiť komentár

Vloženie komentára

Zuzana

15.01.2019 08:06

Prosím Vás aký je rozdiel medzi C-Tetra + Intense a Super C30 + Intense ? ďakujem

Katarína Sedliačiková - Produktový Manager - Medaprex, s.r.o.

30.11.1999 00:00

Dobrý den,

 

zde je odkaz na naše stránky, kde naleznete hezký popisek o obou produktech:

30+ Intense: http://www.medaprex.cz/cs/internetovy-obchod/vrasky/super-c30-intense-nejsilnejsi-antioxidacni-serum-949.html

C-Tetra + Intense:http://www.medaprex.cz/cs/internetovy-obchod/vrasky/ctetra-intense-serum-359.html

Všeobecně C-Tetra + Intense je slabší lipidní forma Vitamínu C a je pro všechny typy pleti, na lehké vrásky, na rozzáření. Navíc obsahuje Skvalan, který podporuje účinnost látek.

30+ Intense je na hlubší vrásky, silnější hyperpigmentaci, jelikož obsahuje kurkumu a tím blokuje tyrozinázu - enzym spůsobující nadměrnou pigmentaci, dále na všechny typy pleti kromě mastné, může vždy po nanešení poštipkávat, ale není se čeho bát.

 

S pozdravem,

Katarína Sedliačiková

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.

Súvisí s článkami Magazínu krásy:

Zakladateľ špičkovej kozmetiky hovorí o vitamíne C

Zakladateľ špičkovej kozmetiky hovorí o vitamíne C

Prinášame Vám exkluzívny rozhovor s Elliotom Isaacsom, ktorý založil anglickú dermatologickú firmu Medik8. Dozviete sa prečo je Céčko dôležitou zložkou proti starnúcich krémov, aké sú problémy s udržaním jeho stability, a dokonca prezradí aj tajomstvo revolučnej technológie, ktorú tím biochemikov...

Viete, ako a v akom veku skutočne vznikajú vrásky?

Viete, ako a v akom veku skutočne vznikajú vrásky?

Vrásky sú hlboké záhyby pleti, prípadne pleť je takzvane "pokrčená". Jemné linky sa v priebehu času menia na vrásky, ktoré sú s vyšším vekom stále hlbšie a hlbšie. Lenže ako vlastne taká linka a vráska vzniká? A kedy sa na našej pleti začnú objavovať?

Jeseň je tu. Čo to znamená pre vašu pleť?

Jeseň je tu. Čo to znamená pre vašu pleť?

So zmenou ročného obdobia je tiež vhodné zmeniť starostlivosť o pleť, ktorá sa inak chová na jeseň ako v lete. Pripravili sme pre vás "manuál jesennej starostlivosti o pleť" a vybrali pár najdôležitejších produktov, ktoré vám na jeseň nesmú chýbať.

Vitamín F posilní vašu pleť a dodá jej hydratáciu

Vitamín F posilní vašu pleť a dodá jej hydratáciu

Vitamínov existuje celý rad a aby sa nich a ich účinkoch človek zorientoval, vyžaduje to nutnú dávku štúdia. Niektoré z vitamínov sú navyše svojim označením pomerne mätúce. Ako práve spomínané "efko".

Užite si retinol a vitamín C na plno. Vďaka týmto látkam!

Užite si retinol a vitamín C na plno. Vďaka týmto látkam!

Retinoidy, teda deriváty retinolu (vitamín A) a vitamín C sú látky, ktoré vám umožnia spomaliť starnutie pleti. Pokiaľ ich ale do starostlivosti zahrniete aj s nasledujúcimi aktívnymi látkami, zaistíte si ešte väčšiu účinnosť.

Pýtali ste sa na výrobok na chate () Ikona - šipka

Používam od vás výrobok Retinol 3TR a zaujal ma výrobok C-Tetra + Intense. Je mi 45 rokov a mám zmiešanú pleť bez problémov. Ide mi hlavne o vrásky a rozjasnenie pleti. Môžete mi poradiť?
 
C-Tetra + Intense je vysoko účinné antioxidačné sérum, ktoré spomaľuje starnutie a celkovo rozjasňuje pokožku. Ak už používate ako nočné sérum Retinol 3TR, je C-Tetra + Intense ideálne práve na denné použitie. Kombináciou týchto dvoch prípravkov dochádza k redukcii vrások a rýh a celkovému zjednotenie tónu pleti
 
C-Tetra + Intense sa aplikuje 1x denne (ráno) na očistenú pokožku a po jeho absorpcii potom použite denný krém. Je to naozaj ideálna kombinácia starostlivosti o pleť doporučovaná samotným výrobcom Medik8. Kvalita pokožky sa po pravidelnom používaní viditeľne zlepšuje.

 
Dočítala som sa, že v prípade používania C-Tetra + Intense by sa mal tiež používať krém s UV faktorom. Môžete mi poradiť, ako celkovo sa starať o pleť? A áno, po používaní Retinolu 3TR cca tri mesiace si aj môj manžel všimol, že som omladla :-)
 
C-Tetra + Intense podporuje ochranu pleti pred slnečným žiarením a odstraňuje prípadné tmavšie škvrny na tvári. A práve aj z tohto dôvodu je po jeho aplikácii nutné použiť denný krém s UV faktorom.
 
Od Medik8 je v tomto prípade ideálny Advanced Day Total Protect pre normálnu až suchú, popr. mastnú pokožku (podľa Vášho typu pleti). Obsahuje komplex účinných látok, ktoré spomaľujú proces starnutia, hydratujú pokožku a zároveň chráni pred slniečkom. Ochranný faktor je SPF 30.
 
Tá postupnosť by teda mala byť: večer Retinol, ráno C-Tetra + Intense, potom krém, sérum ...?
 
Ideálny postup je nasledujúci: ráno aj večer očistenie pokožky. Ráno následne C-Tetra + Intense, po jej vstrebaní Advanced Day Total Protect. Večer po očistení pokožky Retinol 3TR, po jeho vstrebaní ideálne Hydr8 Night alebo nočný krém, ktorý je Váš obľúbený. Je to postup odporúčaný výrobcom pre najefektívnejšiu starostlivosť o pleť.
Je pri používaní Retinolu potrebný aj Retinol Eye TR?
 
Ak máte problémy s vráskami v okolí očí, jedná sa o veľmi efektívne sérum. Obsah vitamínu A je v Retinol Eye TR nižšií, aby nepodráždil citlivé očné okolie, ale zároveň je koncentrácia nastavená tak, aby bol prípravok na vrásky okolo očí a celkové prejasnenie efektívny. Retinol 3 TR sa do očného okolia neodporúča z dôvodu vysokej koncentrácie vitamínu A (0,3%), ktorá by mohla pokožku popáliť. Práve z toho dôvodu bol vyvinutý Retinol Eye. Na druhej strane sú ľudia s pevnou a "mäsitou" pokožkou, ktorým ani táto koncentrácia v očnom okolí problémy nerobí.