Firewall

Vytlačte

Neradi používate pri starostlivosti o Vašu pleť veľké množstvo výrobkov? Hľadáte kombináciu prípravkov, ktoré posilnia mladistvý jas pleti a zvýšia jej hydratáciu? Chcete zlepšiť vzhľad pokožky poškodenej slnkom? Ochrániť pleť pred prejavmi starnutia a redukovať vrásky? Obmedziť množstvo farebných nezrovnalostí? Už hľadať nemusíte, so všetkými spomínanými problémami si ľahko poradí sám Firewall. Podrobnejšie informácie

Firewall
Určené pre vek:
20 rokov 30 rokov 40 rokov 50 rokov
Určené pre pleť: všetky typy

Cena: 77.60 EUR

Na sklade

Doprava zadarmo

Popis

Firewall obsahuje nový unikátny komplex proti starnutiu, ktorý sa nazýva Cusodase-P™, čo je zmes aktívnych látok vrátane prielomovej antioxidačnej molekuly Firewall. Testy preukázali, že Firewall je veľmi silným antioxidantom, ktorý porazil ďalších 9 prémiových značiek, pokiaľ ide o silu a široké spektrum účinku. Mnoho bežných antioxidačných krémov neutralizuje len jeden či dva typy voľných radikálov. Firwall bol vyvinutý na stále antioxidačné pôsobenie preto bolo zloženie rozdelené do dvoch oddelených kapsúl a najlepšie antioxidačné pôsobenie je dosiahnuté pri zmiešaní oboch zložiek.
Firewall posilňuje mladistvý vzhľad pleti, pretože jej dodáva hydratáciu, posilňuje tvorbu kolagénu, chráni ju pred pôsobením voľných radikálov a obmedzuje vznik pigmentových škvŕn. 
 

Účinky

Zlepšuje vzhľad pokožky poškodenej slnkom.
Chráni pokožku pred budúcimi prejavmi starnutia.
Redukuje starecké škvrny a farebné nezrovnalosti.
Zvyšuje hydratáciu pokožky a tonus.
Uchováva v pokožke správnu hladinu kolagénu.
Posilňuje mladistvý jas pokožky a pokožku rozžiari
 

Výhody

Inovatívne balenie - vďaka dvojkomorovému systému zostávajú ingrediencie čerstvé a začínajú aktívne pôsobiť až po zmiešaní. Nestrácajú tak svoju silu.
Pod viečkom je umiestená klapka na absorpciu kyslíka, tím je zachovaná ešte lepšia odolnosť aktívnych látok.
Firewall je 5x silnejší než konkurenčné prípravky.
Ponúka široké spektrum pôsobenia.
Je zaručená dlhotrvajúca aktivita účinných látok.
 

Určené pre

Pokožku, ktorá potrebuje účinnú antioxidáciu s dlhotrvajúcou aktivitou. 
 

Zloženie (hlavné účinné látky)

Meďnatý chelát - proti starnutiu
Superoxiddismutáza – účinný antioxidant, ktorý regeneruje bunky a chráni ich rozpad.
Mimetické antioxidanty katalázy – kataláza je enzým vyskytujúci sa takmer vo všetkých živých organizmoch vystavených kyslíku. Funguje ako katalyzátor rozkladu peroxidu vodíka na vodu a kyslík.
Nový, vysoko penetračný, antioxidačný vitamín C.
Nový recyklátor antioxidačného vitamínu E.
2 peptidy spomaľujúce starnutie (vrátane Pentapeptidov).
 

Obsah balenia

Obsah balenia je 30 ml.
 

Návod na použitie

Nanášajte po čistení pokožky. Na chrbát ruky naneste 1 dávku z každej pumpičky, pomaly zmiešajte obe zložky krúživými pohybmi. Farba sa zmení v tmavo modrú, čo signalizuje aktiváciu komplexu. Pomocou prstov jemne naneste na tvár malé množstvo v podobe bodiek rovnomerne rozmiestených po tvári. Rozotrite na čelo, nos, tváre a krk podľa náčrtku nižšie. Na aplikáciu v oblasti očí rozotierajte smerom z tváre, potom pomocou jemných malých krúživých pohybov na stranách a väčších krúživých pohybov okolo očí k nosu a lícnej kosti. Pred aplikáciou ďalších produktov nechajte vstrebať.

Názor nezávislého odborníka (1)

Zavrieť

Dermatologička

MUDr. Hana Smutková

 

Asklepion
Praha 

Novinka Firewall od britskej značky Medik8 ponúka kokteil vysoko účinných antioxidantov a peptidov proti starnutiu, ktoré cez noc pomôžu pleti regenerovať a hydratovať a cez deň ju ochránia proti nepriaznivým vplyvom prostredia, v ktorom žijeme.

Vložiť komentár

Pre tento produkt nebol nájdený žiadny komentár.

Priemer:100% Dokonalé
Vložiť vlastnú recenziu
1x
Baky | 04.01.2014
Hodnotenie:
100% Dokonalé
Baky | 04.01.2014
Hodnotenie:
100% Dokonalé
DOkonaly produkt, ktory spaja vsetko co je potrebne pre krasnu a hlavne zdravu plet! Nepouzivam okrem Firewallu uz ziadny iny pripravok a mam znatelne mladsiu pletku :)
Nová užívateľská recenziaZobraziť všetky recenzie
Plusy aj mínusy
Ak neviete, políčko plus alebo mínus môžete vynechať.
Hodnotenie
Posuňte tiahlo na percentá, ktorými chcete produkt oznámkovať.

Meno

Vložiť

Recenzia sa zobrazí až jej administrátor schváli. Podmínky pre schválení.

Súvisí s článkami Magazínu krásy:

Zakladateľ špičkovej kozmetiky hovorí o vitamíne C

Zakladateľ špičkovej kozmetiky hovorí o vitamíne C

Prinášame Vám exkluzívny rozhovor s Elliotom Isaacsom, ktorý založil anglickú dermatologickú firmu Medik8. Dozviete sa prečo je Céčko dôležitou zložkou proti starnúcich krémov, aké sú problémy s udržaním jeho stability, a dokonca prezradí aj tajomstvo revolučnej technológie, ktorú tím biochemikov Medik8 vyvinul.

Antioxidanty - bojovníci proti starnutiu pleti

Antioxidanty - bojovníci proti starnutiu pleti

Boj antioxidantov proti voľným radikálom, ktoré pri väčšom množstve spôsobujú predčasné starnutie pleti je v poslednej dobe debatovanou témou. Aké látky označujeme ako antioxidanty, a ktoré najlepšie pôsobia v prevencii proti starnutiu pleti? Dozviete sa v nasledujúcom článku.

Žhavý Firewall je 5x účinnejší než iné antioxidanty!

Žhavý Firewall je 5x účinnejší než iné antioxidanty!

Inovatívna kozmetická značka Medik8 sa s obľubou zúčastňuje objektívnych testov účinných látok vo svojich výrobkoch. Najnovšie sa testovalo ich antioxidačné sérum Firewall. A výsledky? Prekvapivé...