Retinol Eye TR

Vytlačte

Účinok Retinolu pre redukciu vrások bol dokázaný mnohými štúdiami. Pokožka na našej tvári je však rôzne tenká a preto aj sérum pre starostlivosť o očné okolie vyžaduje špeciálnu koncentráciu. Retinol Eye TR s obsahom 0,1% Retinolu zlepšuje vzhľad už vzniknutých jemných rýh a vrások v očnom okolí. Dochádza tiež k celkovému zlepšeniu pokožky, k jej rozjasneniu a k dosiahnutiu mladšieho vzhľadu. Podrobnejšie informácie

Retinol Eye TR
Určené pre vek:
20 rokov 30 rokov 40 rokov 50 rokov
Určené pre pleť: všetky typy

Cena: 44.50 EUR

Na sklade

Popis

Retinol Eye TR je prvotriedne sérum pre boj proti starnutiu, ktoré dodáva pleti okolo očí žiarivý, sýty a revitalizovaný vzhľad. Retinol Eye TR s obsahom 0,1% Retinolu pomáha stimulovať produkciu kolagénu a navyšuje hodnotu epidermálnej kyseliny hyalurónovej. Významne obmedzuje veľkosť a hĺbku vrások a zosvetľuje kruhy pod očami. Retinol Eye TR obsahuje 0,1% trans Retinol v kvapaline s molekulárnym filmom, ktorý zaisťuje posilnenú stabilitu, v porovnaní s inými produktmi obsahujúcimi vitamín A. Vďaka patentovanej technológii postupného uvoľňovania dochádza k veľmi nízkemu alebo žiadnemu podráždeniu.
 

Účinky

Pomáha stimulovať prirodzenú produkciu kolagénu.
Navyšuje hodnotu epidermálnej kyseliny hyalurónovej, čím redukuje vzniknuté vrásky.
Zlepšuje vzhľad už vzniknutých jemných rýh a vrások v očnom okolí.
Zosvetľuje kruhy pod očami.
Dochádza k celkovému zlepšeniu pokožky, k jej rozjasneniu a k dosiahnutiu mladšieho vzhľadu.
 

Výhody

Obsahuje vysoko stabilný, čistý, enkapsulovaný all-trans Retinol v 0,1% koncentrácii.
Unikátna technológia, postupne uvoľňujúca aktívne látky, obmedzuje podráždenie pokožky, ktoré môže vznikať pri použití iných produktov obsahujúcich Retinol.
Receptúra s molekulárnym filmom zaručí jemnosť prípravku.
Je možné použiť v kombinácii s Medik8 derma pečiatkou s mikroihlami.
 

Určené pre

Pre všetky typy pokožky, 30 +.
Pre mužov aj ženy
 

Zloženie (hlavné účinné látky)

All-Trans Retinol (0,1%) - vytvára syntézu kolagénu, zlepšuje textúru pokožky, redukuje vrásky.
 

Obsah balenia

Balenie 10 ml vydrží až 100 aplikácií.
Trvanlivosť po otvorení je 36 mesiacov.
 

Návod na použitie 

Večer pomocou integrovanej špachtle aplikujte Retinol Eye TR priamo na oblasť pod očami. Prípadne naneste malé množstvo na prst a potom ho rozotrite do pokožky. Po každej aplikácii naneste ako obvykle hydratačný prostriedok. Tento produkt je vyvinutý len pre nočnú starostlivosť. Pre vytvorenie tolerancie vašej pokožky voči Retinolu, aplikujte s odstupom troch dní po dobu minimálne 2 týždňov.
V prípade tehotenstva, dojčenia, podstúpenia chemického peelingu, alebo ak beriete medikamenty na akné, konzultujte použitie tohto výrobku so svojím ošetrujúcim lekárom.

Pýtali ste sa na výrobok na chate (1)

Zavrieť
Je pri používaní Retinolu 3 TR potrebný aj Retinol Eye TR?
Ak máte problémy s vráskami v okolí očí, jedná sa o veľmi efektívne sérum. Obsah vitamínu A je v Retinol Eye TR nižšií, aby nepodráždil citlivé očné okolie, ale zároveň je koncentrácia nastavená tak, aby bol prípravok na vrásky okolo očí a celkové prejasnenie efektívny. Retinol 3 TR sa do očného okolia neodporúča z dôvodu vysokej koncentrácie vitamínu A (0,3%), ktorá by mohla pokožku popáliť. Práve z toho dôvodu bol vyvinutý Retinol Eye. Na druhej strane sú ľudia s pevnou a "mäsitou" pokožkou, ktorým ani táto koncentrácia v očnom okolí problémy nerobí.

Názor nezávislého odborníka (1)

Zavrieť

Dermatologička

MUDr. Ivana Úlehlová

 

Klinika Laser Esthetic Praha
Praha 
Kozmetiku s obsahom Retinolu môže žena používať už od 20 rokov. Veľmi záleží na type pleti a jej citlivosti. Nemusí sa totiž vždy jednať len o omladenie pleti v pravom slova zmysle. Retinol pleť tiež hydratuje, vyživuje a pomáha ju chrániť pred voľnými radikálmi. Navyše zlepšuje textúru pokožky, takže kladne pôsobí napríklad na drobné ranky po akné. Starnutie pleti súvisí s chronickým nedostatkom vitamínu A. Keď koži vitamín A chýba, začínajú sa na nej tvoriť vrásky a je matná, suchá a zvýrazní sa pigmentácia. Pri pravidelnom používaní kvalitných prípravkov s Retinolom sa nedostatky vyrovnávajú a koža začne vyzerať mladšie. Veľkou výhodou je, že vitamín A je pre telo prirodzená látka a dokáže vstupovať priamo do buniek.

Vložiť komentár

Klaudia

05.04.2014 11:47

Dobry den, mam uz kupeny retinol 3 TR a chcem sa spytat ci sa neda aj ten pouzivat okolo oci a aky je rozdiel medzi tym a a Retinolom Eye TR. Obidva su urcene na vyhladenie vrasok nie? Vdaka

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

10.04.2014 10:46

Dobrý deň Klaudia,
Obidva spomínané prípravky naozaj riešia prejavy starnutia pokožky a redukciu vrások. Rozdiel medzi nimi je v koncentrácii obsiahnutého retinolu (vitamínu A), tj Retinol 3 TR obsahuje 0,3 % retinolu, Retinol Eye TR 0,1 %. Aj keď sa to nezdá, 0,3 % je pomerne vysoká koncentrácia a pleť si na pravidelné používanie retinolu musí zvykať. Práve preto odporúčame postupné dávkovanie retinolu, aby nedošlo k "popáleniu" pokožky. Aplikáciu každý deň doporučujeme až po 1 mesiaci používania Retinol 3 TR.
Podobne je to aj s používaním Retinol Eye TR. Ten je určený pre starostlivosť v oblasti okolo očí a ako som už spomínala, má nižšiu koncentráciu vitamínu A, a to iba 0,1 %. Je to z toho dôvodu, že pokožka v očnom okolí je veľmi tenká a citlivá a pri použití vyššej koncentrácie vitamínu A by mohlo dôjsť k jej podráždeniu. Retinol Eye TR vďaka postupne sa uvoľňujúcim aktívnym látkam pokožku okolo očí dráždi minimálne alebo vôbec .

Priemer:96% Dokonalé
Vložiť vlastnú recenziu
3x 1x
Lenka | 15.06.2016
Hodnotenie:
96% Dokonalé
Lenka | 15.06.2016
Hodnotenie:
96% Dokonalé
vďaka aplikátoru dlho vyzdrží
nedráždi, síce mám citlivé očné okolie, ale u tohto produktu som nemala čiadny problém
redukcia vrások okolo očí, zosvetlenie tmavých kruhov pod očami - splnil čo sľúbil :). odporúčam ho používať v kombinácií s retinol3TR, nakoľko sa celkovo cítim skvele a moja pleť vyzerá mladšie a sviežo
nejde použiť na celú tvár, musíte kombinovať s ďalšími produktami ako napr retinol 3TR , čo je ďalšia investícia
Nová užívateľská recenziaZobraziť všetky recenzie
Plusy aj mínusy
Ak neviete, políčko plus alebo mínus môžete vynechať.
Hodnotenie
Posuňte tiahlo na percentá, ktorými chcete produkt oznámkovať.

Meno

Vložiť

Recenzia sa zobrazí až jej administrátor schváli. Podmínky pre schválení.

Súvisí s článkami Magazínu krásy:

Ako správne používať séra s vitamínom A, C a rastovými faktormi? – odpovedá odborník

Ako správne používať séra s vitamínom A, C a rastovými faktormi? – odpovedá odborník

Vitamín C, Vitamín A a Growth Factor sérum. To sú najpopulárnejšie produkty prvotriednej kozmetickej značky Medik8. Ich klinicky preukázaná účinnosť už nadchla mnohých, preto sa dnes predávajú takmer samy. Problém ale nastáva v momente, kedy ich máme kombinovať. Naučte sa ako s nimi dosiahnuť rýchlešie a lepšie výsledky pleti, ktoré trvajú dlhšie.

Video recenzia na Retinol Eye TR a Dermaheal Super Brightening Mask

Video recenzia na Retinol Eye TR a Dermaheal Super Brightening Mask

Poznáte Lukáša a jeho úprimné výpovede o kozmetike? Jeho hľadáčiku neunikol ani Medaprex. Otestoval našu Dermaheal Super Brighteing masku a rozjasňujúce očné sérum Retinol Eye TR.

8 tipov, aby vaše oči vyzerali mladšie: Navyknite si na rutiny!

8 tipov, aby vaše oči vyzerali mladšie: Navyknite si na rutiny!

Je známe, že oči sú oknom do duše. Nech to je ako chce, určite sú oči jedným z najvýraznejších prvkov na tvári. Takže ak túžite po omladení, bude najlepšie začať práve u nich. A ako každá starostlivosť, aj starostlivosť o oči vyžaduje pravidelnosť.

Trápia vás kruhy pod očami? Už viacej nemusia. Vieme, čo pomáha!

Trápia vás kruhy pod očami? Už viacej nemusia. Vieme, čo pomáha!

Poriadne sme si prešli ponuku nášho e-shopu a vybrali sme pre vás tri zaručene funkčné prípravky, ktorých pravidelným používaním zamedzíte vzniku nevzhľadných kruhov pod očami a nie len tomu.

Aj alergia vám môže spôsobiť kruhy pod očami! My našťastie vieme, ako s nimi bojovať

Aj alergia vám môže spôsobiť kruhy pod očami! My našťastie vieme, ako s nimi bojovať

Príčiny vzniku kruhov pod očami zatiaľ neboli kompletne vysvetlené. Na vine môže byť nadmerná pigmentácia alebo poškodenie krvných kapilár. My sa dnes ale nebudeme zaoberať príčinami, ale odstránením následkov. Tu máte hneď niekoľko tipov, ako sa zbaviť kruhov pod očami.

Ako sa zbaviť vrások? Najprv je potrebné vedieť, ako vznikajú

Ako sa zbaviť vrások? Najprv je potrebné vedieť, ako vznikajú

Mnoho z nás chápe vrásky ako prirodzenú súčasť procesu starnutia. Premýšľali ste niekedy o tom, ako vrásky vznikajú, čo sú vlastne zač a ako možno proti ich vzniku zakročiť?

Viktoria: Mám doma “mladíka” ,preto sa o seba dostatočne starám

Viktoria: Mám doma “mladíka” ,preto sa o seba dostatočne starám

-Viktoria, 48, predavačka kozmetiky z Mŕtveho mora a pomôcok pre selfie fotky-