Valček Derma roller Medik8 s mikroihličkami 0,3 mm

Keď nanášate krém alebo sérum, pod kožu sa dostane max. 3 % účinných látok. To je všeobecný fakt! Vďaka valčeku Derma roller však pod kožu dostanete niekoľkonásobne viac účinných látok a tak zosilníte účinok akéhokoľvek krému.

Podrobnejšie informácie
Valček Derma roller Medik8 s mikroihličkami 0,3 mm
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Derma roller alebo derma valček je špeciálny valček s mikroihlami. Tento valček umožní dopraviť účinné látky obsiahnuté v kréme alebo sére do epidermis a dermis, teda presne tam, kam ho potrebujete.

Prečo derma valček používať?

 • Niekoľkonásobne zvyšuje absorpciu krémov a sér
 • Účinne napomáha vyhladeniu vrások
 • Zlepšuje zahladenie jaziev, špeciálne jaziev po akné
 • Zotavenie je extrémne rýchle

Prečo ale používať priamo Medik8?

 • 192 ihličiek z kvalitného titánu
 • Každá ihlička je pozlátená z dôvodu vyššej sterility a antibakteriálneho účinku
 • Je vhodný pre všetky typy pokožky
 • Nespôsobí bolesť
 • Vyrobené vo Veľkej Británii
 • Nevieme, že by sa na slovenskom trhu predával nejaký kvalitnejší

Ako to vlastne funguje?

Valčekom prechádzajte po vašej pokožke a tým vytvoríte v pokožke drobné vpichy. Tieto vpichy sa stanú transportným tunelom, ktorý dopraví účinné látky priamo do kože.

Navyše, samotné používanie tohto valčeka dokáže podporiť omladenie pleti.
Akonáhle totiž štruktúru pokožky narušíte drobnými vpichmi, koža zaháji proces regenerácie a vytvorí omnoho viac kolagénu a elastínu než za normálnych okolností. Produkcia nového kolagénu a elastínu redukuje už existujúce vrásky, zvyšuje elasticitu pokožky a vyhladzuje jazvičky a iné kožné nezrovnalosti.

Odporúčanie:

Derma valček je len váš, preto ho z hygienických dôvodov s nikým nezdieľajte a nikomu ho nepožičiavajte. Je to ako so zubnou kefkou.

Druhy derma valčekov

Na domáce použitie sú určené derma valčeky s dĺžkou ihličiek 0,2 a 0,3 mm. Valčeky s dlhšími ihličkami už nie sú na domáce používanie.

Ako často derma valček používať?

 • Derma valček môžete používať každý deň, maximálne však 1x denne.
 • Pred každým použitím, sa uistite, že akékoľvek podráždenie pokožky v dôsledku predchádzajúcej aplikácie už odznelo.
 • Odporúča sa teda začínať s aplikáciou 1 - 2 x týždenne a postupne frekvenciu zvyšovať.

Ak dlho mi Medik8 derma valček vydrží?

Derma valček Medik8 vám môže vydržať aj navždy, záleží na frekvencii použitia. V prípade, že ho budete používať každý deň, odporúčame zakúpiť nový derma valček raz za 6 mesiacov. Každodenným používaním počas doby 6-tich mesiacov sa môžu ihličky otupiť a potom by už aplikácia nebola efektívna.

Návod na použitie

Derma valček Medik8 používajte vždy na čistú a suchú pleť.

Ihneď po rozbalení originálneho balenia je derma valček Medik8 sterilný a pripravený na použitie.

Pred samotným rolovaním si vizuálne rozdeľte cieľovú oblasť na časti (v prípade tváre: čelo, ľavá strana tváre, pravá strana tváre, nos, brada). Jemným tlakom rolujte valčekom, 10 x tam a naspäť v každej cieľovej oblasti; pozrite si obrázok nižšie.

Vždy rolujte jednu časť oblasti a po dokončení rolovania naneste krém / sérum, ktoré votrite do pokožky.

Na dosiahnutie najlepšieho účinku odporúčame rolovanie večer pred spaním, aby sa účinné látky mohli vstrebať a pokožka sa mohla prirodzenou cestou regenerovať. Po aplikácii špeciálnych sér naneste na pokožku ešte hydratačný krém alebo iný prípravok podľa vašej potreby.

Po každom použití opláchnite valček horúcou vodou a potom vydezinfikujte dezinfekčným sprejom Medik8.

Vložiť komentár

Vloženie komentára

Martina

08.02.2019 12:46

Dobrý deň. Prosim,prečo valček nemôžem kúpiť?

Katarína Sedliačiková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

30.11.1999 00:00

Dobrý den,

 

derma váleček o velikosti 0,3 mm je již vyprodán a zatím nemáme informace, jestli bude skladem.

 

S pozdravem,

Milan Šarišský

23.05.2016 00:13

Dobry vecer chcel som sa spytat ci by mi ten valček pomohol proti vypadavaniu vlasov ? A ci by to zaistilo stymulaciu rastu novych vlasov . Dakujem

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

24.05.2016 08:56

Dobrý deň, Milan,

derma valček Skinrölla je určený primárne pre ošetrenie tváre, a to buď samostatne alebo v kombinácii so sérami či krémy. Pokiaľ chcete stimulovať rast vlasov, odporučila by som Vám aplikáciu Dermaheal HL u preškoleného odborníka.

Mária Mačajová

13.04.2015 14:06

dobrý deň , chcem sa opýtať či sa da ten valček použiť aj na keloidné jazvy ? Nespôsobi to narast keloidu ? Ďakujem

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

14.04.2015 12:55

Dobrý deň, Mária,
keloidné jazvy patria medzi veľmi problematický druh jaziev, ktorý sa prípravky ťažko redukuje. Obávam sa, že dermaváleček v tomto prípade účinný nebude. Odporučila by som Vám navštíviť kliniku, kde ponúkajú odstránenie jaziev laserom a poradiť sa priamo s odborníkom.

Martina Sadílková

24.09.2014 21:05

Dobrý den, chcela by som sa informovať či pomocou tohto valčeka môžem aplikovať aj kyselinu hyaluronovu? Ďakujem veľmi pekne za odpoved.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

26.09.2014 09:51

Dobrý deň, Martina,
Medik8 Derma roller umožňuje dopraviť účinné látky, ktoré sú obsiahnuté v kréme alebo sére, do pokožky, a navýši tak účinnosť prípravku. Môžete ho teda používať aj pri aplikácii prípravku s kyselinou hyalurónovou, ako je napr. hydratačné sérum Hydr8 B5 od Medik8.

Dariana

24.07.2014 20:26

Dobry den, chcem sa spytat, ci je dermavalcek vhodny aj pre tenku a suchu pokozku, Dnes mi kozmeticka v renomovanom salone povedala, ze dermavalcek pokozku este stencuje a zostane lamava. Dakujem za info.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

25.07.2014 14:06

Dobrý deň, Dariana,
Medik8 derma valčeky tvorené špeciálnymi titánovými mikroihličkami, ktoré sú naviac ešte pozlátené pre vyššiu sterilitu a minimálnu bolestivosť pri používaní. Ak máte jemnú a tenkú pokožku, odporúčam Vám Derma roller Medik8 s ihličkami o dĺžke 0,2 mm. Je určený pre tých, čo derma valček ešte nepoužívali, a tiež osoby s citlivejšou pleťou. Aby si pokožka na derma valček zvykla, odporúčam používať na začiatku 1-2x týždenne a následne frekvenciu navyšovať podľa schopnosti regenerácie pokožky. Valček používajte maximálne 1x denne.

Kvetka

04.06.2014 16:01

Dobrý deň, je rolovanie valčekom bolestivé? Dokáže valček vyhladiť aj vrásky okolo očí? Nie je tam pokožka príliš citlivá pre derma roller? Ďakujem

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

18.06.2014 12:09

Dobrý deň Kvetka, 
 
Rolovaním dochádza k vytvoreniu jemných vpichov v pokožke k podpore produkcie kolagénu či zlepšeniu absorpcie krémov a sér. Bolestivosť závisí na citlivosti pokožky každého. Tým, že sú ale ihličky naozaj jemné, vyrobené z vysoko kvalitného titánu, nie je použitie nijako nepríjemné. Ak ste valček v minulosti nikdy nepoužívala, odporúčam Vám zakúpiť Derma roller Medik s mikroihličkami o veľkosti 0,2 mm, ktorý je určený pre osoby s citlivou pleťou a "začiatočníkov". Súčasne je aj vhodnejšie pre očné okolie,  nesmiete však valčekom zájsť až k oku. Mohlo by dôjsť k poraneniu. Valček môžete používať po tzv. orbitálnu kosť.

Vložiť vlastnú recenziu
Priemer: 100% Dokonalé
1x
Betka | 02.03.2014
Hodnotenie:
100% Dokonalé
Zobraziť
Betka | 02.03.2014
Hodnotenie:
100% Dokonalé
Toto je skutocne zazrak v dermatologii! Malo by to byt rozsirenejsie, aby kazdy mohol zvysit ucinky svojich kremov. Ja ten svoj uz bez valceka vobec nepouzijem, ved je to plytvanie, ak by sa latky nedostali tam kam maju.
Zatvoriť

Súvisí s článkami Magazínu krásy:

Rolovanie valčekom Derma roller - fotky pred a po

Rolovanie valčekom Derma roller - fotky pred a po

Priamo od výrobcu Medik8 sme získali fotografie pred a po 18-tich týždňoch rolovanie pleti. Pri štúdiu a testovanie bolo Fotené niekoľko častí tela. Fotografie nie sú nijako upravované. No posúďte sami, aký efekt má po 18-tich týždňoch valček Derma roller.

6 rád v boji proti vráskam

6 rád v boji proti vráskam

Základom krásnej a zdravej pleti je dôkladná a pravidelná starostlivosť. Ani dokonalá starostlivosť však nezastaví starnutie, ktoré sa najčastejšie prejavuje vznikom vrások a ochabnutím pokožky. Starnutie pleti sa nedá zastaviť, ale správnou starostlivosťou ho môžete spomaliť. Kvalitná kozmetika...