Vianočný balíček Diamant medzi omladzujúcimi krémami

Vytlačte

Vianočný balíček nemusí nutne obsahovať hromadu produktov, keď si zaobstaráte tento, získate najúčinnejší omladzujúci krém r-Retinoate za skvelú vianočnú cenu! Podrobnejšie informácie

Vianočný balíček Diamant medzi omladzujúcimi krémami

Cena: 127 EUR

Cena v lekárni: 149 EUR

Na sklade

Doprava zadarmo

Medik8 r-Retinoate je supersérum určené na redukciu vrások. Obsahuje patentovanú molekulu r-Retinoate, ktorá zaisťuje maximálnu stabilitu a účinnosť. Vyskúšajte r-Retinoate za vianočnú cenu ?? Eur. Oproti klasickej cene tak ušetríte ?? Eur! Urobte si na Vianoce radosť a kúpte si tento najsilnejší retinol v limitovanej edícii vo vianočnom balení!
 

Diamant medzi omladzujúcimi krémami: r-Retinoate

Obľúbili ste si sérum s retinolom, ale chceli by ste niečo účinnejšie? Potom vyskúšajte toto "Ferrari medzi omladzovacími výrobkami". Patetovaná molekula retinyl retinoate je 8x účinnejšia než klasický retinol, vďaka enkapsulácii molekuly a jej fotostabilite môžete tento produkt používať bez obáv z podráždenia aj počas dňa, nielen v noci ako bežné retinolové séra. Už za štyri týždne používania je pleť opticky rozžiarená, hladká a rozjasnená.
 
  • Návod na použitie: Ráno alebo tiež večer po očistení pleti naneste malé množstvo (2-3 pumpičky) na oblasť tváre, krku a dekoltu a rovnomerne rozotrite. Ak nanášate ráno, odporúčame po vstrebaní aplikovať krém s ochranným SPF faktorom. Pri aplikácii večer nechajte vstrebať a naneste hydratačný nočný krém, ideálne Medik8 Hydr8 Night. Pokiaľ máte suchý typ pokožky, odporúčame vždy kombinovať s hydratačným krémom, aby bola pokožka ideálne hydratovaná.
  • Objem produktu: 50 ml
[Produkt 645]
 
Množstvo vianočných balíčkov je limitované, ponuka platí len do vypredania zásob.

Vložiť komentár

Pre tento produkt nebol nájdený žiadny komentár.

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.

Nová užívateľská recenziaZobraziť všetky recenzie
Plusy aj mínusy
Ak neviete, políčko plus alebo mínus môžete vynechať.
Hodnotenie
Posuňte tiahlo na percentá, ktorými chcete produkt oznámkovať.

Meno

Vložiť

Recenzia sa zobrazí až jej administrátor schváli. Podmínky pre schválení.