BEAUTIFUL HAIR by Brandeis Clinic

Padajú vám vlasy alebo sa vám zdajú unavené a akoby bez života? Na vine môže byť nedostatok niektorých vitamínov a minerálov. Vyskúšajte unikátny doplnok Beautiful Hair By Brandeis Clinic.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Zameranie:
BEAUTIFUL HAIR by Brandeis Clinic

Na sklade

Cena: 27,90 EUR

Živiny pre vlasy

Krásne vlasy, to je sen každej ženy (a trúfame si povedať aj mužov). Lenže krásna hriva, to nie je len tak. Vlasy sa štiepia, lámu, vypadávajú a šedivejú. Niekedy sú na vine samozrejme faktory ako dedičné dispozície, poruchy štítnej žľazy či stres, ktoré nemôžeme vždy ovplyvniť. Jedno však pre svoje vlasy urobiť môžete - dodajte im presne tie živiny, ktoré pre svoje zdravie potrebujú.
 

Konečne zdravé vlasy

Výživový doplnok BEAUTIFUL HAIR By Brandeis Clinic bol vyvinutý tak, aby presne cielil na problémy s vlasmi. Obsahuje ideálnu kombináciu vitamínov a živín, ktorá prispieva k udržaniu zdravia vlasov. Krv bohatá na živiny dokáže dostatočne zásobiť vlasové vačky a výsledkom sú zdravé a krásne vlasy.
 

Obmedzuje vypadávanie vlasov

  • Prispieva k udržaniu krásnych a zdravých vlasov
  • Pomáha lepšie vyživovať vlasové folikuly
  • Prispieva k obmedzeniu vypadávania vlasov
  • Pomáha spomaliť vznik šedín
  • Ľahko doplníte chýbajúce živiny zodpovedné za zlý stav vlasov

Pevné nechty a pleť

  • Okrem zdravia vlasov pomôžete podporiť aj zdravie pokožky a nechtov
  • Vyvážené zloženie živín pomáha redukovať vypadávanie vlasov a ich ďalšie problémy

Vitamíny a minerály, ktoré vlasy potrebujú

Olej z pupalky dvojročnej (500mg):
Pomáha udržať zdravý vzhľad vlasov a elasticitu kože.
 
PABA (200mg):
Napomáha udržať vlasy, nechty a pokožku v dobrej kondícii.
 
Zinok (30mg, 300% ODD):
Prispieva k správnemu metabolizmu sacharidov, mastných kyselín. Pomáha podporiť dobrý stav kostí, vlasov, nechtov a kože. Ďalej napomáha správnemu fungovaniu imunitného systému. Pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom a pomáha podporiť dobrý zrak.
 
Vitamín B3 (16mg, 100% ODD):
Pomáha podporiť správnu činnosť nervovej sústavy, dobrý stav pokožky a slizníc, pomáha znížiť mieru únavy a vyčerpania a celkovo pomáha podporiť psychickú činnosť organizmu. Napomáha správnemu energetickému metabolizmu.
 
Vitamín B2 (1,4mg, 100% ODD):
Pomáha podporiť správnu činnosť nervovej sústavy, dobrý stav pokožky a slizníc, pomáha znížiť mieru únavy a vyčerpania a celkovo podporiť psychickú činnosť organizmu. Napomáha správnemu energetickému metabolizmu.
 
Selén (200μg, 364% ODD):
Pomáha udržať zdravé vlasy a nechty, pomáha podporiť fungovanie imunitného systému a správnu činnosť štítnej žľazy, pomáha podporiť spermatogenézu.
 
Biotín (200μg, 400% ODD):
Prispieva k zdraviu slizníc, vlasov a pokožky, pomáha podporiť správne fungovanie nervového systému, správny energetický metabolizmus, metabolizmus makroživín a správnu psychickú činnosť.
 
Meď (2mg, 200% ODD):
Priaznivo pôsobí na stav spojivových tkanív, pomáha udržiavať správny energetický metabolizmus v tkanivách a bunkách. Pomáha podporiť správnu pigmentáciu vlasov a pokožky, pôsobí na metabolizmus železa v tele. Pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom.
 

2 tabletky denne doplní živiny

  • Užívajte 2 kapsule denne počas jedla
  • Obsah balenia je 100 kapslí
  • Hmotnosť obsahu: 41,5 g

Vložiť komentár

Vloženie komentára

Pre tento produkt nebol nájdený žiadny komentár.

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.

Súvisí s článkami Magazínu krásy:

Prečítajte si návod, ako predĺžiť riasy. Tým, čo jete

Prečítajte si návod, ako predĺžiť riasy. Tým, čo jete

Husté, dlhé riasy nemá od prírody bohužiaľ každý. Najčastejšie sa preto uchyľujeme k riasenkám či umelým riasam ako k jedinému spôsobu, ako im pridať na objeme a dĺžke. Existujú pritom oveľa sofistikovanejšie riešenia, ako riasy skrášliť - správnou výživou.

Pohárik červeného vína vás zbaví vrások. Ako? Vďaka resveratrolu!

Pohárik červeného vína vás zbaví vrások. Ako? Vďaka resveratrolu!

Tú prvú vetu v nadpise sme samozrejme trochu nadniesli, jeden pohárik vína vás známok starnutia pleti bohužiaľ nezbaví. Ale resveratrol, ktorý je jednou zo zložiek červeného i bieleho vína, je doslova elixír mladosti. Pôsobí proti starnutiu pleti, podporuje zachovanie mladosti celého organizmu aj...

Na jeseň vlasy vypadávajú viacej. A my vieme, prečo!

Na jeseň vlasy vypadávajú viacej. A my vieme, prečo!

S týmto ročným obdobím, jeseňou, sa spája veľa pekných vecí - listy sfarbené do oranžova, púšťanie šarkanov, zapaľovanie sviečok ... Lenže mimo tieto pozitíva máme s jeseňou spojenú aj jednu dosť nepríjemnú záležitosť, a to zvýšené vypadávanie vlasov.

Prečo mi na jaro padajú vlasy?

Prečo mi na jaro padajú vlasy?

Sezóna padania vlasov nás postihuje najviac na jeseň a na jaro. Namiesto straty 50 až 100 vlasov denne, čo je bežne každodenná strata, s ktorou tak nejak musíme počítať, sa môže stať, že vlasov stratíme oveľa viacej. Dobrá správa na koniec? Toto vypadávanie vlasov nie je navždy....