Akcia: GRIFFONIA by Brandeis Clinic (Expiracia 30. 6. 2019)

Cítite sa stále vyčerpaní, smutní alebo v depresii? Máte pocit, že sa na nič nedokážete sústrediť? Alebo vás dokáže poriadne "vytočiť" aj úplná maličkosť? Podporte svoj mozog a nervovú sústavu výživovým doplnkom Griffonia by Brandeis Clinic.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Zameranie:
Akcia: GRIFFONIA by Brandeis Clinic (Expiracia 30. 6. 2019)
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Šťastie pre vás

Griffonia by Brandeis Clinic obsahuje extrakt z Griffonia simplicifolia, kríky rastúce v pralesoch strednej a západnej Afriky. Extrakt z tejto rastliny napomáha produkcii "hormónu šťastia" serotonínu, ktorý je zodpovedný za dobrú náladu a pocity spokojnosti. 

Dodá vám "béčko"

Griffonia by Brandeis Clinic obsahuje popri extraktu z Griffonia simplicifolia dôležité vitamíny zo skupiny B (vitamín B3, vitamín B6, vitamín B12).

Unikátne zloženie pre zdravie a proti depresiám

  • Koncentrovaný rastlinný extrakt z Griffonia simplicifolia (95% 5- hydroxytryptofan, je prekurzorom pri biosyntéze serotonínu a melatonínu)
  • V jedinej tabletke dodá 150% odporúčanej dennej dávky vitamínu B3, 183% ODD vitamínu B6 a 150% ODD vitamínu B12
 

Podporí chudnutie aj dobrú náladu

Griffonia simplicifolia štandardizovaný extrakt (95% 5-HTP):

  • Pomáha zlepšiť psychickú pohodu
  • Pomáha skvalitniť spánok
  • Pomáha znižovať chuť na sladké jedlá

Vitamíny z B-komplexu

 
Niacínamid (vitamín B3):
Pomáha znižovať pocity vyčerpania a únavy, prispieva k podpore psychickej pohody a pomáha udržiavať zdravú kožu a sliznice.
 
Kyanokobalamín (vitamín B12):
Kyanokobalamín je kľúčový pre tvorbu červených krviniek, ktoré v krvi transportujú kyslík. Vďaka tomu prispieva k odstraňovaniu únavy a zvyšovaniu energie. Ak je ho v organizme dostatok, potom aj vyčerpanie je nižšie. Ďalej pomáha zvýšiť obranyschopnosť, zlepšiť fungovanie nervovej sústavy a zvýšiť psychickú pohodu.
 
Pyridoxín (vitamín B6):
Pyridoxín tiež ovplyvňuje krvotvorbu, navyše hrá významnú úlohu pri energetickom metabolizme, metabolizme bielkovín a glykogénu. Vďaka tomu napomáha v organizme produkovať a zachovať energiu. Pôsobí tak proti únave a vyčerpaniu. Okrem toho reguluje produkciu hormónov, podporuje imunitu a zdravie nervovej sústavy.
 

Množstvo účinných látok

Griffonia simplicifolia, štandardizovaný extrakt 95% 5-HTP (132 mg)
Vitamín B3 (24 mg, 150% ODD)
Vitamín B6 (2,56 mg, 183% ODD)
Vitamín B12 (3,75 µg, 150% ODD)
 

Prírodné antidepresívum

  • Konzumujte 1 kapsulu denne počas jedla
  • Obsah balenia je 60 kapsúl (hmotnosť obsahu: 21g)

Upozornenie

Nie je vhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Nie je náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné užívať spolu s antidepresívami. Ak už máte predpísané antidepresíva, konzultujte možnú interakciu s Vašim lekárom.

Vložiť komentár

Vloženie komentára

Pre tento produkt nebol nájdený žiadny komentár.

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.

Súvisí s článkami Magazínu krásy:

Toto sú tie najväčšie chyby, ktoré robíte pri chudnutí

Toto sú tie najväčšie chyby, ktoré robíte pri chudnutí

S jarou prichádza zmena. A nie je to zďaleka len o rozkvitajúcich kvetoch na záhradke alebo jarnom upratovaní. Jar je tiež obdobím, kedy sa veľa ľudí sústredí na zhadzovanie zimných kíl a "prípravu" postavy na leto. Ak chcete do leta schudnúť, presvedčte sa, či nerobíte niektorú z nasle...

Nedostatok vitamínu B12 môže ohrozovať aj vás

Nedostatok vitamínu B12 môže ohrozovať aj vás

Vitamín B12 je jedným z vitamínov zo skupiny B. Udržuje zdravú a fungujúci nervovú sústavu a jednotlivé krvné bunky, zúčastňuje sa pritom tiež tvorby DNA, genetického základu všetkých buniek. Dostatok vitamínu B12 je prevenciou rozvoja anémie, ktorá býva príčinou únavy a telesnej slabosti....

Antioxidanty milujeme. A vy by ste mali tiež!

Antioxidanty milujeme. A vy by ste mali tiež!

O antioxidantoch sa v poslednej dobe hovorí stále viac ako už vo vedeckých kruhoch, tak i medzi laikmi. Výživové doplnky a kozmetické prípravky s obsahom antioxidantov sa objavujú viac a viac, a samozrejme ich nájdete aj v našom e-shope. Antioxidanty a ich zdravotné benefity tiež milujú médiá. Av...

Prečo vám cukor prirába vrásky?

Prečo vám cukor prirába vrásky?

Slovo glykácia možno ešte nepoznáte. Ale vedzte, že s tým, aká pozornosť sa tomuto fenoménu začína venovať, sa s ním zoznámite čoskoro. A jej následky možno nevedomky vnímate na svojej koži už teraz!