Celebrity sú bez vrások vďaka výplniam Princess

Celebrity sú bez vrások vďaka výplniam Princess
Rubrika: Omladenie pleti 30.05.2014
tlač

Herečka Vilhemová, modelka Faltýnová aj speváčka Pártlová prezradili tajomstvo ich mlado vyzerajúcej pleti bez vrások. Obľúbili si zázrak značky Princess. Ide o výplňový materiál čistej kyseliny hyalurónovej – extrémne účinnej látky proti vráskam.

Tieto dámy vedia, že ak chcú naozaj o pár rokov omladnúť, obyčajné krémy proti vráskam už nestačia a potrebujú niečo silnejšie. Zdravotnícky prostriedok Princess je injekčná aplikácia čistej kyseliny hyalurónovej, ktorá účinne zlepší elasticitu pleti a vyhladí vrásky.

Známa česká herečka Taťána Vilhemová , (35) má po svojom boku nemej známeho českého herca Vojta Dyka, ktorý je od nej ale o sedem rokov mladší. Aby s ním držala krok, omladzujesvoju pleti kyselinou hyalurónovou v injekčnej podobe. „Beriem to ako bežnú súčasť života. Je to prirodzená vec. Keď je treba, necháte si vyrezať mandle a neriešite to.“

Modelka Petra Faltýnová (36) je jednou z najkrajších českých modeliek vôbec. Tiež sa ale o svoju pleť musí adekvátne starať a výplne Princess patria k jej bežnej starostlivosti. “Aj keď mi pohľad na injekcie nie je zrovna príjemný, nebránim sa tomu. Nie je na tom predsa nič zlé, starať sa o seba a keď je treba, tak tomu pomôcť odborným zásahom.”

Do tretice sa vyjadrila speváčka Martina Pártlová (35): Toto je prirodzenejšie než botox, takže injekčným výplniam sa nebráním.”

Kyselina hyalurónová je prirodzenou súčasťou ľudksého tela, vekom sa jej množstvo však výrazne znižuje. Je to látka, ktorá ma najväčšiu kapacitu viazania vody v pokožke, čím zaisťuje pevnú a elastickú pleť. Keďže ju naše telo dokáže prirodzenou cestou tiež odbúravať, jej použitie je veľmi bezpečné. Výplne Princess obsahujú iba čistú kyselinu hyalurónovú bez akýchkoľvek živočíšnych prímesí. Aplikácia sa vykonáva injekčne, do rýh (okolo očí či úst) a efekt je vidno okamžite!

Pre tých, ktorý sa na injekčnú aplikáciu kyseliny hyalurónovej ešte necítia, pripravila firma Princess aj omladzujúce sérum Anti-Ageing Princess Skincare, ktoré si môžete aplikovať v pohodlí domova. Vaša pokožka bude rozjasnená, zdravá a veľmi jemná.

Medaprex je výhradným distribútorom zdravotníckych preparátov Princess pre Českú aj Slovenskú republiku. 

Koniec článku