Exfoliating Mousse Endor Exfoliačná pena

Aby omladzujúce produkty pôsobili tak, ako majú, musia sa najprv ich aktívne látky dostať do pleti. Pokiaľ je tá ale zanesená odumretými kožnými bunkami a nečistotami, ide to dosť ťažko. Prečistite si pleť Exfoliačnou penou Endor a získajte z účinných sér, krémov a gélov čo najviac!

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Určené pre pleť:
Exfoliating Mousse Endor
Netestované na zvieratách
Ikona - Netestováno
100% vegan
Ikona - 100% vegan
Cena: 24 EUR
Ikona dočasně vyprodáno Dočasne vypredané
(očakávame čoskoro)

Exfoliácia čiže peeling

Exfoliácia čiže odlupovanie pleti je prirodzený proces, ktorým sa koža zbavuje svojich odumretých buniek. V koži sa deje prirodzene, s rastúcim vekom sa však jej rýchlosť spomaľuje. Na povrchu kože potom zostávajú odumreté bunky, pleť vyzerá unavene a je hrubá. Jej povrch sa navyše stáva živnou pôdou pre aktivitu rôznych baktérií a ďalších potenciálne škodlivých mikroorganizmov.

S prírodnými výťažkami

Exfoliáciu pleti je preto vhodné stimulovať. Exfoliačná pena Endor vykazuje jemnú enzymatickú exfoliačnú aktivitu, ktorá pochádza z prírodných výťažkov z papáje a divokého pomaranča, ktoré pena obsahuje. Vďaka jemnému peelingu dochádza k vyčisteniu pleti a kožných pórov. Dochádza tiež k redukcii výskytu pupienkov akné a ďalších nedokonalostí a celkovej obnove pleti. Pravidelná exfoliácia navyše pripraví pleť na príjem aktívnych látok z topicky aplikovaných krémov či sér, čím zvýrazňuje ich účinok.

Hĺbkové čistenie pleti

Exfoliačná pena Endor odstraňuje z pleti drobné nečistoty rozpustné vo vode, ako sú prachové častice, znečistenie či odumreté kožné bunky. Je preto ideálnym doplnkom každodenného čistenia pleti, odporúčame ju používať dvakrát až trikrát do týždňa. Jej zloženie bolo vyvinuté tak, aby ho znášali aj citlivejšie typy pleti.

Exfoliácia vďaka prírodným enzýmom

Extrakt zo šupky horkého pomaranča:
Výťažok z divokého pomaranča má jemné exfoliačné vlastnosti a odstraňuje odumreté kožné bunky. Zároveň pôsobí antisepticky a navyšuje hydratáciu kože.

Extrakt z papáje:
Vďaka vysokému obsahu vitamínu A podporuje bunkovú obnovu pleti, stimuluje navyše jej hydratáciu. Enzýmy obsiahnuté v papáji stimulujú jemnú exfoliáciu pokožky.

Bisabolol:
Esenciálny olej získavaný z harmančeka so zjemňujúcim a protizápalovým účinkom.

Používajte 2x - 3x týždenne

  • Premiešajte malé množstvo Exfoliačnej peny Endor s vodou a aplikujte na tvár pomocou masáže. Potom opláchnite vodou. Stačí použiť 2x - 3x týždenne, najmä ak máte citlivú pokožku.
  • Obsah balenia je 150 ml.

Bez škodlivých látok a bez testovania na zvieratách

Produkty Endor neobsahujú žiadne parabény, priemyselné konzervačné látky, umelé farbivá, emulgátory a agresívne povrchovo aktívne látky, pesticídy, mutagénne alebo reprotoxické látky, alkoholy dráždivé pre kožu, sulfidy, formaldehydy, nitrozamíny, butylovaný hydroxytoluén, methylisothiazolinone a ďalšie. Žiadny z výrobkov nie je testovaný na zvieratách.

Vložte svoju otázku

Vloženie komentára

Pre tento produkt nebol nájdený žiadny komentár.

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.

AQUA, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM LAURETH SULFATE, SORBITOL, GLYCERYL STEARATE, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, GLYCOL DISTEARATE, CARBOMER, DIAZOLIDINYL UREA, COCAMIDE DEA, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, PARFUM, BISABOLOL, CITRUS AURANTIUM AMARA PEEL EXTRACT, GAMMA-METHYLINONE, CARICA PAPAYA FRUIT EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, LINALOOL, D-LIMONENE, FARNESOL, BENZYL ALCOHOL, BENZYL SALICYLATE, EUGENOL, HEXYLCINNAMIC ALDEHYDE, COUMARIN, CITRAL.

Súvisí s článkami Magazínu krásy: