New Gel+ Béžová bodová náplasť (6 ks) 100% silikónová náplasť na drobné jazvy

Trápia vás drobné jazvy v oblasti tváre alebo tela? Dnes už nemusia.
NewGel+ je 100% silikónová gélová náplasť na lekárske použitie určená na ošetrenia, starostlivosť a vyhladenie jaziev. Toto balenie obsahuje 6 ks malých bodových náplastí priemeru 2,5 cm. Náplasti sú samolepiace a aplikujú sa priamo na jazvu. Noste ideálne 12 hodín denne.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Určené pre pleť:
New Gel+ Béžová bodová náplasť (6 ks)
Netestované na zvieratách
Ikona - Netestováno
100% vegan
Ikona - 100% vegan
Cena: 23 EUR

Na sklade

Ako NewGel+ funguje?

NewGel+ redukuje a vyhladzuje jazvy, spôsobuje, že sa jazvy stávajú hladšie. Pôsobí prostredníctvom kombinácie oklúzie (uzatvorí jazvu pred expozíciou účinkom vzduchu), hydratácie, zvýšenia teploty pokožky a kontinuálneho ľahkého tlaku.

Ako dlho musím náplasť používať?

Pozitívne výsledky je možné pozorovať už za 3 až 7 týždňov. Najlepšie výsledky sa dosiahnu po 3 mesiacoch. Každá náplasť je určená pre opakované použitie.

Na aké jazvy je tento produkt určený?

NewGel+ je určený na všetky typy jaziev, je možné ho teda použiť na jazvy: keloidné, traumatické, popáleninové, jazvy po cisárskom reze, hypertrofické, jazvy po bežných chirurgických zákrokoch, po kozmetických procedúrach, abdominoplastike.

Kedy môžem začať NewGel+ používať?

NewGel+ nepoužívajte na otvorenú ranu. Použite len na úplne zhojenú jazvu – teda po odstránení stehov, bez strupov alebo mokvania. Ideálne použitie je na jazvy, ktoré sú staré do 2 rokov.

Návod na použitie:

  • Odstráňte obal a náplasť aplikujte priamo na jazvu.
  • Pred aplikáciou si môžete náplasť ľubovoľne zastrihnúť podľa veľkosti jazvy – okraje náplasti by mali o 1cm presahovať jazvu.
  • Noste najlepšie 12 hodín denne.
  • Potom jednoducho umyte náplasť vodou a neagresívnym mydlom, dobre opláchnite, vysušte a môžete znovu aplikovať.
  • Odporúčame: Náplasť NewGel+ aplikujte počas dňa a silikónový gél New Gel+E na noc (podľa potreby v opačnom poradí). Kombinácia silikónovej lekárskej náplasti a silikónového gélu zaručí rýchlejšie zacelenie jaziev.

Vložte svoju otázku

Vloženie komentára

Dominika

09.04.2018 12:19

Dobrý deň, chcem sa opýtať, ako dlho vydrží 1ks bežnej bodovej náplaste?

Michaela Fojtáchová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

11.04.2018 12:03

Dobrý deň Dominika,

 

ďakujem za Váš dotaz. Jedna náplasť vydrží až 4 týždně opakovaného používania.

V. Jirku

05.05.2017 09:31

Dobry den, mam jazvu po odstraneni znamienka. Ma 3 cm. Su na to vhodne naplaste? Ponozu? Ci mam radsej zvolit New gel, ten s jazvou co spravi? Po odstraneni znamienok laserom sa po akej dobe moze dasat gel? Nemoze sa stat, ze budu jazvy este horsie? Vdaka

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

08.05.2017 16:49

Dobrý deň,
silikónové náplasti je možné používať aj na jazvy vzniknuté odstránením znamienka. Ak chodíte na laserové ošetrenie na redukciu znamienka, je vhodné silikónovú náplasť použiť pre domácu starostlivosť. Tieto ošetrenia sa dopĺňajú, nedochádza k zhoršeniu jazvy.

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.

Súvisí s článkami Magazínu krásy:

Presný návod: Starajte sa o jazvy tak, aby boli po zahojení neviditeľné

Presný návod: Starajte sa o jazvy tak, aby boli po zahojení neviditeľné

Jazvy sú bežnou súčasťou života a ukážkovým príkladom toho, ako je ľudská koža dokonalá - dokáže sa sama napraviť. Bohužiaľ, jazvy sú často neestetickej pripomienky zranenia či problémov s pleťou. Vedeli ste ale, že môžete pomerne výrazne ovplyvniť to, nakoľko bude jazva viditeľná? Stačí sa správ...

Pýtali ste sa na výrobok na chate () Ikona - šipka

Riešim odstránenie 1cm dlhej jazvy na koreni nosa po úraze. Jazva je zrastená 2 týždne. Chcela by som, aby zmizla.
Pre efektívne odstránenie jaziev odporúčam náplasť New Gel +, podľa veľkosti jazvy si môžete vybrať z nasledujúcej ponuky náplastí. Náplasť sa dá použiť opakovane, stačí ju len umyť. Viditeľná redukcia je dosiahnutá cca po 1 mesiaci a výsledný efekt po cca 2 mesiacoch.

Keď dám náplasť ku koreňu nosa, má gél nejaký vplyv na citlivosť očí? Som 4 roky po laserovom zákroku očí.
Silikónová náplasť je tvorená zo 100% lekárskeho silikónu, pokožku nijako nedráždi. Nemala by mať teda vplyv ani na oči.