New Gel+ Béžová náplasť v tvare prúžka (4 ks) 100% silikónová náplasť na ošetrenie, starostlivosť a vyhladenie jaziev, v tvare prúžku s rozmerom 2,5 x 15,2 cm

NewGel+ je 100% silikónová gélová náplasť na lekárske použitie určená na ošetrenie, starostlivosť a vyhladenie jaziev. Je samolepiaca a aplikuje sa priamo na jazvu. Toto balenie obsahuje 4 ks priehľadných gélových prúžkov dĺžky 15,2 cm.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Určené pre pleť:
New Gel+ Béžová náplasť v tvare prúžka (4 ks)
Netestované na zvieratách
Ikona - Netestováno
100% vegan
Ikona - 100% vegan
Cena: 43 EUR

Na sklade

Ako NewGel+ funguje?

NewGel+ redukuje a vyhladzuje jazvy, spôsobuje, že sa jazvy stávajú hladšie. Pôsobí prostredníctvom kombinácie oklúzie (uzatvorí jazvu pred expozíciou účinkom vzduchu), hydratácie, zvýšenia teploty pokožky a kontinuálneho ľahkého tlaku.

Ako dlho musím náplasť používať?

Pozitívne výsledky je možné pozorovať už za 3 až 7 týždňov. Najlepšie výsledky sa dosiahnu po 3 mesiacoch. Každá náplasť je určená pre opakované použitie.

Na aké jazvy je tento produkt určený?

NewGel+ je určený na všetky typy jaziev, je možné ho teda použiť na jazvy: keloidné, traumatické, popáleninové, jazvy po cisárskom reze, hypertrofické, jazvy po bežných chirurgických zákrokoch, po kozmetických procedúrach, abdominoplastike.

Kedy môžem začať NewGel+ používať?

NewGel+ nepoužívajte na otvorenú ranu. Použite len na úplne zhojenú jazvu – teda po odstránení stehov, bez strupov alebo mokvania. Ideálne použitie je na jazvy, ktoré sú staré do 2 rokov.

Návod na použitie:

  • Odstráňte obal a náplasť aplikujte priamo na jazvu.
  • Pred aplikáciou si môžete náplasť ľubovoľne zastrihnúť podľa veľkosti jazvy – okraje náplasti by mali o 1cm presahovať jazvu.
  • Noste najlepšie 12 hodín denne.
  • Potom jednoducho umyte náplasť vodou a neagresívnym mydlom, dobre opláchnite, vysušte a môžete znovu aplikovať.
  • Odporúčame: Náplasť NewGel+ aplikujte počas dňa a silikónový gél New Gel+E na noc (podľa potreby v opačnom poradí). Kombinácia silikónovej lekárskej náplasti a silikónového gélu zaručí rýchlejšie zacelenie jaziev.

Vložte svoju otázku

Vloženie komentára

Lenka

02.10.2017 09:09

Dobrý deň, po chemickom pílingu mi na tvári ostali dva asi 1cmx1cm biele miesta, nakoľko mi chemicky píling spálil tvár veľmi hlboko a ostali mi otvorené hlboké rany, ktoré sa takto zahojili. Miesta sa nedajú opáliť. Mohli by náplaste zlepšiť stav aj takého druhu jaziev? Vopred ďakujem.

Michaela Fojtáchová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

04.10.2017 10:23

Dobrý deň,

náplasti zlepší stav jaziev, dôležité je nepoužiť ich na otvorenú ranu, ale na úplne zhojenú jazvu, odporúčam použiť v kombinácii so silikónovým gélom cez noc:

http://www.medaprex.sk/sk/internetovy-obchod/jazvy-a-strie/new-gel-e-silikonovy-gel-na-jazvy-260.html

Dorota

09.04.2016 20:22

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ako dlho sa približne dá používať jedna náplasť ak by bola používaná každý deň?

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

11.04.2016 17:33

Dobrý deň, Dorota,
jedna náplasť vydrží cca 2-3 týždne každodenného používania.

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.

Súvisí s článkami Magazínu krásy: