New Gel+ Priehľadná bodová náplasť (6 ks) 100% silikónová náplasť na drobné jazvy

Trápia vás drobné jazvy v oblasti tváre alebo tela? Dnes už nemusia.
NewGel+ je 100% silikónová gélová náplasť na lekárske použitie určená na ošetrenie, starostlivosť a vyhladenie jaziev. Toto balenie obsahuje 6 ks malých bodových náplastí priemeru 2,5 cm. Náplasti sú samolepiace a aplikujú sa priamo na jazvu. Noste ideálne 12 hodín denne.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Určené pre pleť:
New Gel+ Priehľadná bodová náplasť (6 ks)
Netestované na zvieratách
Ikona - Netestováno
100% vegan
Ikona - 100% vegan
Cena: 24 EUR
Ikona dočasně vyprodáno Dočasne vypredané
(očakávame čoskoro)

Ako NewGel+ funguje?

NewGel+ redukuje a vyhladzuje jazvy, spôsobuje, že sa jazvy stávajú hladšie. Pôsobí prostredníctvom kombinácie oklúzie (uzatvorí jazvu pred expozíciou účinkom vzduchu), hydratácie, zvýšenia teploty pokožky a kontinuálneho ľahkého tlaku.

Ako dlho musím náplasť používať?

Pozitívne výsledky je možné pozorovať už za 3 až 7 týždňov. Najlepšie výsledky sa dosiahnu po 3 mesiacoch. Každá náplasť je určená pre opakované použitie.

Na aké jazvy je tento produkt určený?

NewGel+ je určený na všetky typy jaziev, je možné ho teda použiť na jazvy: keloidné, traumatické, popáleninové, jazvy po cisárskom reze, hypertrofické, jazvy po bežných chirurgických zákrokoch, po kozmetických procedúrach, abdominoplastike.

Kedy môžem začať NewGel+ používať?

NewGel+ nepoužívajte na otvorenú ranu. Použite len na úplne zhojenú jazvu – teda po odstránení stehov, bez strupov alebo mokvania. Ideálne použitie je na jazvy, ktoré sú staré do 2 rokov.

Návod na použitie:

  • Odstráňte obal a náplasť aplikujte priamo na jazvu.
  • Pred aplikáciou si môžete náplasť ľubovoľne zastrihnúť podľa veľkosti jazvy – okraje náplasti by mali o 1cm presahovať jazvu.
  • Noste najlepšie 12 hodín denne.
  • Potom jednoducho umyte náplasť vodou a neagresívnym mydlom, dobre opláchnite, vysušte a môžete znovu aplikovať.
  • Odporúčame: Náplasť NewGel+ aplikujte počas dňa a silikónový gél New Gel+E na noc (podľa potreby v opačnom poradí). Kombinácia silikónovej lekárskej náplasti a silikónového gélu zaručí rýchlejšie zacelenie jaziev.

Vložte svoju otázku

Vloženie komentára

Jana

24.05.2020 11:56

Dobry den, mam dve otazky. Tieto naplaste v kombinacii s gelom pouzivam uz 2 mesiace (denne min.12 hodin) a zatial nevidim takmer ziadne zlepsenie jazvy po znamienku. Mozem robit nieco zle? Druha vec je, ze za 2 mesiace som pouzila uz 5 naplasti, vsetky prestanu tak po 1,5 tyzdni lepit, hoci ich pouzivam na vycistenu a suchu kozu a umyvam ich detskym mydlom. Dakujem

Anna Sládečková - Medaprex, s.r.o.

25.05.2020 09:15

Dobrý den,

rozdíl ve vzhledu jizvy byste měla vidět zhruba po 2-3 měsících, u starších jizev to může být 5 - 6 měsíců. Pokud se tedy jedná o jizvu starší, doba léčby je delší. Co se týče přilnavosti, je otázka, na kterém místě jizvu léčíte, i když jsou náplasti NewGel+ samopřilnavé, můžete je ještě přelepit páskou. Pokud kombinujete náplasti s gelem, nenanášejte gel pod náplast, pak ztratí přilnavost. Vždy se ujistětě, že je oblast jizvy čistá a suchá. Gel nanášejte alespoň dvakrát denně a až po úplném zaschnutí aplikujte náplast.

Vložiť vlastnú recenziu
Priemer: 95% Dokonalé
1x
Lukas | 26.03.2015
Hodnotenie:
95% Dokonalé
Mat to nalepene 12-hodin denne je pomerne narocne :) ale vysledok stoji za to, odskusane na 2 jazvach po vyberani znamienok - absolutne dokonaly efekt, krasne zahladi jazvy, zosvetli, zjemni. Urcite objednavam znova
Odkaz

Pýtali ste sa na výrobok na chate () Ikona - šipka

Mám záujem o priehľadnú bodovú náplasť 6ks. To znamená 6 dní nosenia?
Náplasť je možné použiť opakovane, a to po dobu až 6 týždňov, kým sa netrhá alebo nestratí svoju priľnavosť.