New Gel+ Priehľadná silikónová náplasť (1 ks) 100% silikónová náplasť na ošetrenie, starostlivosť a vyhladenie jaziev, rozmer 12,7 x 15,2 cm

Zbavte sa bezbolestne a pohodlne už vzniknutých jaziev. Stačí aplikovať NewGel+, čo je 100% silikónová gélová náplasť na lekárske použitie. Táto priehľadná gélová náplasť je určená na ošetrenie, starostlivosť a vyhladenie jaziev. Je samolepiaca a aplikuje sa priamo na jazvu.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Určené pre pleť:
New Gel+ Priehľadná silikónová náplasť (1 ks)
Netestované na zvieratách
Ikona - Netestováno
100% vegan
Ikona - 100% vegan
Cena: 43 EUR

Na sklade

Ako NewGel+ funguje?

NewGel+ redukuje a vyhladzuje jazvy, spôsobuje, že sa jazvy stávajú hladšie. Pôsobí prostredníctvom kombinácie oklúzie (uzatvorí jazvu pred expozíciou účinkom vzduchu), hydratácie, zvýšenia teploty pokožky a kontinuálneho ľahkého tlaku.

Ako dlho musím náplasť používať?

Pozitívne výsledky je možné pozorovať už za 3 až 7 týždňov. Najlepšie výsledky sa dosiahnu po 3 mesiacoch. Každá náplasť je určená pre opakované použitie.

Na aké jazvy je tento produkt určený?

NewGel+ je určený na všetky typy jaziev, je možné ho teda použiť na jazvy: keloidné, traumatické, popáleninové, jazvy po cisárskom reze, hypertrofické, jazvy po bežných chirurgických zákrokoch, po kozmetických procedúrach, abdominoplastike.

Kedy môžem začať NewGel+ používať?

NewGel+ nepoužívajte na otvorenú ranu. Použite len na úplne zhojenú jazvu – teda po odstránení stehov, bez strupov alebo mokvania. Ideálne použitie je na jazvy, ktoré sú staré do 2 rokov.

Návod na použitie:

  • Odstráňte obal a náplasť aplikujte priamo na jazvu.
  • Pred aplikáciou si môžete náplasť ľubovoľne zastrihnúť podľa veľkosti jazvy – okraje náplasti by mali o 1cm presahovať jazvu.
  • Noste najlepšie 12 hodín denne.
  • Potom jednoducho umyte náplasť vodou a neagresívnym mydlom, dobre opláchnite, vysušte a môžete znovu aplikovať.
  • Odporúčame: Náplasť NewGel+ aplikujte počas dňa a silikónový gél New Gel+E a noc (podľa potreby v opačnom poradí). Kombinácia silikónovej lekárskej náplasti a silikónového gélu zaručí rýchlejšie zacelenie jaziev.

Vložte svoju otázku

Vloženie komentára

Pre tento produkt nebol nájdený žiadny komentár.

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.

Súvisí s článkami Magazínu krásy:

Presný návod: Starajte sa o jazvy tak, aby boli po zahojení neviditeľné

Presný návod: Starajte sa o jazvy tak, aby boli po zahojení neviditeľné

Jazvy sú bežnou súčasťou života a ukážkovým príkladom toho, ako je ľudská koža dokonalá - dokáže sa sama napraviť. Bohužiaľ, jazvy sú často neestetickej pripomienky zranenia či problémov s pleťou. Vedeli ste ale, že môžete pomerne výrazne ovplyvniť to, nakoľko bude jazva viditeľná? Stačí sa správ...

Pýtali ste sa na výrobok na chate () Ikona - šipka

Ako dlho, respektíve koľko použití táto náplasť vydrží ?
Silikónová náplasť je umývateľná, vydrží 3-4 týždne, potom je nutné ju vymeniť. Dôležité je ju raz za deň umyť od prípadných nečistôt a umiestniť späť na jazvu.
 
Drží celý čas na pokožke alebo je potrebné ju niečím upevniť (napríklad obväzom)?
Záleží dosť na tom, kde jazvu máte. V prípade, že je jazva na mieste, ktoré je cez deň namáhané, môže sa stať, že sa náplasť môže odlepovať. V tomto prípade by som Vám ju odporučila ešte zafixovať obyčajnú náplasťou.
 
Dcéra (7 rokov) sa popálila na predlaktí, keď bola malá. Zostala jej celkom veľká jazva a vyhladenie je podľa odborníkov možné až v dospelosti. Skúšame teda New Gel + silikónový gél a po troch týždňoch vyzerá jazva výrazne lepšie. Mali by sme na noc na jazvu aplikovať ešte náplasť? Možno ju takto použiť?
Určite áno. Gél používajte cez deň a na noc potom prilepte silikónovou náplasť. V tomto prípade odporúčam prichytiť ju aj spomínanou obyčajnou náplasťou, aby nedošlo k jej strhnutiu počas noci.
Po používaní náplasti bude efekt určite ešte viditeľnejší, pretože náplasť bude na jazvu pôsobiť po dobu celej noci.