White Balance Click

Zafarbenie pleti je výsledkom nielen jedného, ale dokonca siedmich rôznych biologických mechanizmov. Toto vysoko účinné depigmentačné sérum preukázateľne výrazne zlepšuje celkový tonus pleti a zanecháva pokožku rozžiarenú. Pomáha tiež predchádzať vzniku budúcich tmavých škvŕn. Pleť vyzerá viditeľne svetlejšie a žiarivejšie.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Určené pre pleť:
White Balance Click
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Popis

White Balance Click sérum účinkuje na všetky druhy problémov s pigmentáciou: tmavé škvrny, slnečné poškodenie, starecké škvrny, nevyvážený tonus pleti, pehy Melasma, i nepravidelnú farebnosť. Sérum obsahuje vysoko stabilizovanú kyselinu kojovú v optimálnej koncentrácii a zacieľuje všetkých 7 mechanizmov, ktoré sú zapojené pri vzniku pigmentácie. Bola preukázaná bieliaca aktivita 97,3 %.
 

Účinky

Intenzívne rozjasňuje a depigmentuje pokožku.
Zacieľuje všetkých 7 mechanizmov vzniku pigmentácie.
Vykazuje preukázanú bieliacu aktivitu 97,3 %.
Sérum má vysokú penetráciu účinných látok, používa prídavné podporné penetračné látky.
Sérum poskytuje pokožke optimálne pH.
 

Výhody

Príjemná aplikácia pomocou kvapkadla.
Skutočne stabilizovaná kyselina kojová.
Sérum obsahuje 8 aktívnych ingrediencií.
Ako jediný produkt pokrýva všetkých 7 ciest vzniku pigmentácie.
Je v predaji za atraktívnu výhodnú cenu.
 

Určené pre

Všetky typy pokožky, vrátane citlivej pokožky.
 

Zloženie (hlavné účinné látky)

Kyselina kojová - rozjasňujúca zložka, v súčasnej dobe najefektívnejšia bieliaca látka. Potláča aktivitu tyrozinázy a blokuje prenos melanosómov do keratinocytu, blokuje teda 2 cesty vzniku nadmerného pigmentu.
Alfa- Arbutín - pokožku rozjasňuje, zameriava sa na redukciu stareckých škvŕn.
Niacinamid - zvvyšuje hydratáciu pokožky, má protizápalový účinok a chová sa ako antioxidant. Má rozjasňujúce vlastnosti, blokuje prenos melanosómov.
Sepiwhite - intenzívna rozjasňujúca zložka, efektívna nielen na pigmentové škvrny, ale všeobecne dodáva jednotný tón pleti.
Kyselina L-mliečna - rozjasňujúca zložka, ktorá tiež podporuje exfoliáciu pokožky.
Kyselina linolová - zvvyšuje množstvo epidermálnych buniek, tým zlepšuje odbúranie (rozptyl) melanínu.
 

Obsah balenia

Balenie 2 x 10ml, pokiaľ používate podľa doporučenia 2x denne, 10 ml séra vystačí na cca 6 týždňov (1,5 mesiaca).
Trvanlivosť po otvorení je 1,5 mesiaca.
 

Návod na použitie 

Riaďte sa príbalovým letákom.
Nové sérum White Balance Click využíva veľmi dômyselné „klikacie“ balenie. Kyselina kojová je uchovaná v hornej časti - vo viečku. Pred použitím je teda uchovaná úplne mimo roztok. Vďaka „kliknutiu“ sa čerstvá kyselina kojová uvoľní do roztoku. Tento mechanizmus zachová kyselinu kojovú pred samotným použitím produktu v plne účinnom štádiu, nedegraduje.
White Balance Click obsahuje indikátor farby. Pokiaľ sa prípravok zdá tmavší, než obsiahnutý žltý prúžok, doporučujeme prestať výrobok používať. Dôležité: Kyselina kojová sa so zmenou farby nestane toxickou, ale len menej efektívnou.

Vložte svoju otázku

Vloženie komentára

Lucia

20.01.2018 17:22

Dobrý deň, dá sa používať White balance click spolu s kyselinou azelaovou. Mám predpísaný krém Skinoren na akné a zároveň by som sa chcela zbaviť pigmentových škvŕn. Ďakujem za odpoveď.

Michaela Fojtáchová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

21.01.2018 14:47

Dobrý den Lucia,

 

hoci Vami spomínaný krém nepoznám a neviem, aké je jeho presné zloženie, všeobecne kombinácia kyseliny azelovej s naším sérom WBC nevadí a nemá žiadny vplyv na účinnosť séra White Balance Click.

Zdenka

17.02.2017 08:51

dobrý deň, rada by som sa opýtala, pred 2 rokmi som absolvovala chemický peeling tváre, keďže som mala škvrny na hornej pere koli HAK a tehotenstve, ibaže peeling mi vytiahol novú škvrnu na nose, odhodlala som sa na frakčný laser v decembri 2015, dané škvrny zmizli ale pre istotu mi ostali škvrny pod očami a neviem do čoho už investovať peniaze nakoľko to nebol lacný zákrok. Prosím Vás čo by ste mi odporučili ďakujem

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

20.02.2017 17:01

Dobrý deň, Zdenka,
ak ide o pigmentové škvrny, odporučila by som Vám produkt White Balance Click Oxy-R. Má výborné depigmentačný účinky a je určený aj pre citlvý typ pleti.

Maria

16.05.2016 13:28

Dobrý deň, Rada by som sa opýtala, ci je možné užívať tento prípravok aj v nadchádzajúcom období leta. Mam pigmentove škvrny na čele v oblasti spánkov a zadnej časti krku. Problem s pigmentovymi škvrnami riešim zopár rokov. Dakujem

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

18.05.2016 08:53

Dobrý deň, Maria,

White Balance Click je možné používať aj v letnom období. Avšak je dôležité cez deň aplikovať prípravok s vysokým ochranným faktorom, aby účinok nebol pôsobením slniečka eliminovaný. Ideálne, ak kombinujete s White Balance Duo, ktorého denný krém obsahuje SPF 50.

Naďa

13.05.2016 11:00

Dobrý deň, v používaní vašich prípravkov som nováčik. Zatiaľ skúšam retinolové sérum a už po troch týždňoch aplikovania vidím pozitívne výsledky. Mám 34 rokov a začínajúce vrásky. Chcela by som vás poprosiť o radu ohľadom pigmentových škvŕn na tvári - po tehotenstve a tiež po akné. Bolo by vhodné tento problém riešiť teraz pred nástupom slnečných mesiacov alebo počkať až na jeseň? Aké prípravky by ste mi odporučili? Vopred veľmi pekne ďakujem za radu. Naďa

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

16.05.2016 17:20

Dobrý deň, Naďa,
pigmentáciu je najvhodnejšie riešiť až po letnom období, kedy už pokožka nie je vystavovaná intenzívnemu slnečnému žiareniu. Odporučila by som Vám kombináciu ošetrenie pomocou chemického peelingu v kozmetickom salóne a domáceho ošetrenia pomocou produktu White Balance Click Oxy-R. Zosvetlenie nadmerné pigmenatce týmto spôsobom je naozaj veľmi efektívne. V lete nielen pri slnečných dňoch odporúčam aplikovať denný krém s ochranným faktorom aspoň SPF30, aby sa pigmentácia nezhoršovala.

Zuzana

28.12.2015 13:30

Dobrý deň. Chcem sa opýtať či môžem používať tento produkt v kombinácii s Monoderma A15. Mám fľaky po akné, ale zároveň sa mi ešte stále tvoria vyrážky.

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

29.12.2015 10:28

Dobrý deň, Zuzana,
vzhľadom k tomu, že sa jedná o výrobky dvoch rôznych značiek, nie je zabezpečená stopercentná kompatibilita produktov. Avšak doteraz sme sa nestretli s žiadnou negatívnou reakciou pri ich kombinácii. Takže by ich používanie malo byť bez problémov.

elena S

16.11.2015 21:08

Dobrý deň, máte moje veľké ďakujem. Váš pripravok som používala na základe Vašej rady dvakrát denne spolu s vitamínom C. S pigmentovými škvrnami som bojovala 7 rokov a vyskúšala som strašne veľa prípravkou včetne pulzného svetla ale bez výsledku. Vrelo tento prípravok odporúčam. Skutočne mi veľmi pomohol, aj keď som tomu neverila, že mi ešte niečo pomôže.

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

18.11.2015 16:54

Dobrý deň, Elena,
ďakujem Vám za pozitívnu odozvu na White Balance Click. Sme vždy veľmi radi, keď sú naši zákazníci spokojní s účinkom produktov, ktoré máme v ponuke. Snažíme sa vyberať vysoko kvalitné produkty, ktoré majú pozitívny vplyv na zlepšenie stavu pleti.

Daniela J.

24.09.2015 20:43

Dobrý deň, rada by som vyskúšala tento prípravok na hyperpigmentáciu po tehotenste, chcela by som sa opýtať, či doporučujete kombináciu s niektorým z produktov obsahujúcich vitamín C a konkrétne s ktorým....resp. ktorý obsahuje čo najvyšsie percento stabilného vitamínu C? Ďakujem

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

25.09.2015 15:15

Dobrý deň, Daniela,
ak chcete prípravok kombinovať so sérom obsahujúcim vitamín C, odporúčala by som Vám produkt CE-Tetra. Pre najlepší výsledok nanášajte White Balance Click 2x denne (ráno a večer) a CE-Tetra 1x denne, ráno, po vstrebaní White Balance Click.

Alena Lisková

15.04.2015 20:56

Dobrý deň, som po odstránení pieh laserom. Chcem sa spýtať či je tento prípravok vhodný ako prevencia vzniku nových pigmentových škvn v období letnej dovolenky a všeobecne počas leta alebo sa neodporúča jeho používanie v letných mesiacoch. Momentálne pigmentové škvrny už na tvári nemám, hľadám nejaký prípravok ako prevenciu okrem spf 50+. Ďakujem za odpoved

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

16.04.2015 12:59

Dobrý deň, Alena,
prípravok White Balance Click redukuje pigmetové škvrny rôzneho pôvodu. Odporúča sa používať v zimnom období, ideálne od októbra do apríla, kedy pokožka neprichádza tak často do kontaktu so slniečkom a jeho účinok teda nie je znižovaný. Ako prevenciu vzniku pigmentových škvŕn postačí pravidelné používanie krému s SPF 50, môžem Vám odporučiť Dermaheal opaľovací krém SPF 50.

Ševelová

10.04.2015 15:28

Dobrý den.Chcela by som sa spýtať,či tento výrobok je možné používať na okolie očí.Mám take tmavé škvrny v okolí očí vyzerá to ako pehy a už neviem čo mám použiť na vybielenie.Ked to zatriem make-upom vyzerá to ako modrina,už som s toho zúfalá.Ak tento White Balance Click nieje vhodný viete mi poradiť iný

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

10.04.2015 16:17

Dobrý deň, pani Ševelová,
výrobok je určený primárne na oblasť tváre, okrem očného okolia. Na túto oblasť by sa totiž vo všeobecnosti nemali aplikovať prípravky, ktoré na to nie sú výhradne určené. Je to z toho dôvodu, že v očnom okolí je pokožka tenšia a citlivejšia, u osôb s citlivou pleťou sa teda môže stať, že sa objavia reakcie v podobe začervenania či štípania. Avšak môžete produkt vyskúšať aplikovať aj v oblasti očného okolia. A ak sa žiadne reakcie neobjaví, pokračovať v jeho používaní. White Balace Click v redukcii nežiaducej pigmentácie veľmi dobré výsledky.

zuzana vrbová

06.03.2015 18:24

Dobrý deň. Pigmentové škvrny po akné a následne po nevhodnej HAK mám už 9 rokov,sú hlboko v koži. Pomôže toto sérum aj na takéto dlhodobo sa vyskytujúce škvrny,na ktoré nič nezaberá?

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

10.03.2015 16:48

Dobrý deň, Zuzana,
White Balance Click je schopný tieto škvrny určite zosvetliť. Ak ale usadené hlboko v koži, odporúčala by som Vám navštíviť kozmetický salón, popr. dermatologickú ordináciu, v ktorej by Vám mohli tieto škvrny odstrániť pomocou vhodného peelingu alebo mezoterapie. Veľmi účinný je peeling whitePeel proti pigmentácii, popr. mezoterapia Dermaheal SB. White Balance Click by som Vám následne odporučila ako podporný prípravok na domáce použitie.

Petra L.

05.01.2015 23:05

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci sa serum white balance click moze pouzivat sucasne s vitaminovym serom retinol 3 TR, ktore pouzivam na noc. Dakujem.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

06.01.2015 10:07

Dobrý deň, Petra,
obe Vami spomínaná séra od spoločnosti Medik8, ktorá produkty vyrába tak, aby boli navzájom kombinovateľné. Môžete teda používať obe tieto séra súčasne. Odporúčam používať White Balance Click 2 x denne, ráno a večer, vždy na odlíčenú pokožku. Večer po jeho vstrebaní následne naneste sérum Retinol 3 TR.

Denisa Miklósová

20.07.2014 16:40

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či depigmentačné serum je vhodné aj na riešenie tmavých škvrn (ich zosvetlenie), ktoré mi na tvári ostali po akné? Prípadne, či viete odporučiť iný produkt. Dakujem.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

24.07.2014 14:04

Dobrý deň, Denisa,
White Balance Click rieši všetky cesty vzniku nadmernej pigmentácie. Dokáže si teda poradiť aj s tmavými škvrnami po akné. Zosvetlí je a zjednotí tón pleti.

adriana kyzeková

01.04.2014 21:50

dobrý.....na tvári mám tmavé škvrny, najmä pod nosom, na brade, po lícach, nose malé bodky....poprosím na to vhodný prípravok, v lekárńach som sa pýtala na krémy na pigmentové škvrny ale neviem....dakujem za info

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

10.04.2014 10:48

Dobrý deň Adriana, 
My by sme Vám odporučili White Balance Click. Je jedinečný v tom, že je schopný riešiť všetky problémy s pigmentáciou a účinne pôsobí na všetkých 7 mechanizmov, ktoré pigmentáciu kože spôsobujú. Jeho hlavnou zložkou je kyselina kojová, ktorá je braná ako najsilnejšia látka v boji s pigmentom. Vďaka špecializovanému balenia je udržaná aktívna, v klasických sérach alebo krémoch veľmi rýchlo vyprchá. Odporúčame Vám používať sérum pravidelne 2x denne cielene na oblasti, ktoré chcete ošetriť. Prvé viditeľné výsledky by ste mala zaznamenať už po mesiaci pravidelnej aplikácie.

Jana

17.03.2014 22:40

Dobry den, mam na ruke uz dost stare jazvy po popaleninach, ktore nie su vystupene ale zostali v podobe tmavych skvrn. Pomoze mi toto serum alebo mam pouzit nieco ine? Dakujem za odpoved.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

20.03.2014 00:06

Dobrý deň Jani, 
White Balnce Click je depigmentačná sérum, ktoré rieši problémy nadmernej pigmentácie pokožky. Vo Vašom prípade sa jedná o jazvy, ktoré zrejme stmavli pôsobením slnečného žiarenia. Aj na tento typ tzv pozápalovej pigmentácie je White Balance Click vhodný. Pozápalová pigmentácia je veľmi problematická, avšak kyselina kojová obsiahnutá v tomto lieku by Vám mala pomôcť.

Aneta

13.03.2014 17:16

Dobrý deň chcela by som sa spýtať či by toto serum pomohlo aj na jazvy po akné? pripadne by som chcela aby ste mi poradili iný preparát

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

17.03.2014 21:00

Dobrý deňa Aneta, 
 
White Balance Click je depigmentačná sérum, ktoré rieši problémy nadmernej pigmentácie pokožky. Na jazvy máme iný veľmi účinný prípravok - silikónový gél New Gel + s vitamínom E. Nanáša sa priamo na jazvy, ktoré vyhladí a zosvetlí. Efekt je viditeľný už po 4 - 8 týždňoch, v závislosti na vek jazvy. Pre rýchlejší efekt odporúčam kombinovať s bodovými náplasťami na jazvy, a to tak že gél aplikujete na jazvy cez deň a náplasti na noc (alebo podľa potreby naopak). Zaistí sa tak pôsobenie aktívnych látok 24 hodín denne.

Vložiť vlastnú recenziu
Priemer: 65% Veľmi dobré
1x
Katarína | 29.03.2016
Hodnotenie:
0%
White balance click som používala cca dva a pol mesiaca na oblast tvare a krku v kombinaciou s dennym a nocnym White balance duo kremom. Primarne mi islo o vybielenie jedneho asi centimetroveho bledohnedeho pigmentu na lici. Ucinok je nulovy.
Odkaz
1x 1x
Stanka | 05.08.2015
Hodnotenie:
97% Dokonalé
S tymto vyrobkom som veľmi spokojna. Mala som pigmentaciu po akne a krasne mi to zjednotilo ton pleti. Vypouživala som jeden a pol ampulky a uplne mi to stačilo. Vrelo odporučam. Mamka ma pigmentove škvrny od slnka tak som jej poradila tento vyrobok a začala ho použivať. Použiva ho kratko no zatiaľ je spokojna. Na zaver dodam že vyrobok ma vybornu konzistenciu a rychlo sa vstrebava. Určite kto ma problem s pigmentaciou skuste to. :)
Žiadne minus som nespozorovala.
Odkaz
1x
Eliška | 15.06.2016
Hodnotenie:
98% Dokonalé
Po dlhšom pracovnom pobyte v zahraničí, kde som bola často vystavenú slnku sa mi po návrate domov začali tvoriť pigmentové škvrny a celkovo moja pleť bola poškodená od slnka a dlho som bojovala a nedokázala tón pleti zjednotiť, čo sa naštastie zmenilo po použivaní white balance click. takže produkt odporúčam každému kto bojuje s rovnakým problémom ako som mala ja :)
Odkaz

Súvisí s článkami Magazínu krásy:

Pehy všade kam sa pozriem

Pehy všade kam sa pozriem

Pehy má každý, niekto ich má viac a niekto zase menej. Dôležité ale je tieto zhluky pigmentu pravidelne kontrolovať. Či sa ich tvar, veľkosť a farba nejako nemení. Z pieh a materských znamienok totiž môže vzniknúť ...

Druhy hyperpigmentácie na našej pokožke

Druhy hyperpigmentácie na našej pokožke

Hyperpigmentácia je stále častejším problémom, ktorý sa na našej pokožke môže objaviť. Má hneď niekoľko príčin ako je slnečné žiarenie či hormonálne zmeny, a tiež je jej hneď niekoľko druhov. My vám teraz tieto druhy popíšeme, aby ste vedeli, ako vyzerajú a tiež vám povieme, čo jednotlivé druhy s...

Pýtali ste sa na výrobok na chate () Ikona - šipka

Je depigmentačné sérum vhodné aj na riešenie tmavých škvŕn, ktoré mi na tvári ostali po akné?
Depigmentačné sérum White Balance Click rieši všetky cesty vzniku pigmentácie. Otázkou je, či fľaky po akné nie sú skôr malé jazvičky. Pokiaľ sa jedná naozaj o fliačky, odporúčam aplikovať 2x denne po dobu aspoň 2 mesiacov. Túto kúru by som Vám odporučila začať radšej na jeseň, kedy nedochádza k vystavovaniu tváre tak veľkému slnečnému žiareniu. Vždy je, ale nutné používať denný krém s vysokým SPF faktorom, ideálne SPF50.
 
Chcela by som si objednať produkt proti nadmernej pigmentácii, ktorú mám už niekoľko rokov na tvári a nepomohol mi zatiaľ ani žiadny produkt, ani laser. Mohli by ste mi niečo odporučiť?
Proti nadmernej pigmentácii by som Vám odporučila produkt White Balance Click. Jedná sa o vysoko účinné depigmentačné sérum, ktoré rieši všetky cesty vzniku pigmentu. Obsahuje stabilizovanú kyselinu kojovú, najefektívnejšiu bezpečnú bieliacu látku, ta v kombinácii s arbutinom a ďalšími zložkami redukuje prejavy hyperpigmentácie.
 
Je možné ho používať počas leta, samozrejme na noc? Môžem kombinovať s Monoderma C10?
Počas leta je možné ho používať. Odporúčam nanášať na noc a cez deň potom aplikovať krém s ochranným faktorom ideálne SPF 50. Kombinácia s Monoderma C10 podporí "bieliaci" efekt a celkovo pokožku rozjasní.
 
SPF 50 používam aj v zime :-)
Na jeseň, kedy je slnečného svitu už menej, používajte White Balance Click 2x denne, ráno a večer.