Celltense Profesionálne sérum na rádiofrekvenciu

Rádiofrekvenčná lipolýza je ošetrenie určené na redukciu celulitídy a spevnenie pleti. Profesionálne sérum Celltense od Endor sa aplikuje pred ošetrením rádiofrekvenciou, a vďaka obsahu unikátnych nanočastíc zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej maximalizuje jeho účinok, a urýchľuje tiež dobu, po ktorej je efekt ošetrenia viditeľný.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Určené pre pleť:
Celltense
Netestované na zvieratách
Ikona - Netestováno
100% vegan
Ikona - 100% vegan

Redukcia celulitídy viditeľná počas 1 týždňa

Aby boli účinky bežnej kozmetickej rádiofrekvencie proti celulitíde a na zoštíhlenie viditeľné, je potrebné ošetrenie vykonávať jeden až tri mesiace. Pri kombinácii rádiofrekvencie so sérom Celltense sa ale táto doba dramaticky skracuje - výsledky sú viditeľné behom jedného týždňa, kedy dochádza k spevneniu pleti a vyhladeniu celulitídy.

Nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej

Pri bežnej rádiofrekvencii dochádza k tepelnému poškodeniu kože, ktoré potom vedie k tvorbe kolagénu. Aplikácia séra Celltense, ktorého hlavnou aktívnou látkou sú nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej, ale novotvorbu kolagénu urýchľuje a navyšuje účinok rádiofrekvencie. Nanočastice zlata obalené kyselinou hyalurónovou majú unikátnu schopnosť aktivovať receptor CD44 kožných buniek. Ten je zodpovedný za produkciu kyseliny hyalurónovej a kolagénu. Zároveň absorbujú elektromagnetické žiarenie, ktoré ich ohrieva a zvýrazňuje ich účinok.

Účinok fotosenzitívnej nanotechnológie potvrdzuje klinická štúdia

Bolo klinicky dokázané, že nanočastice pokryté oligomérmi kyseliny hyalurónovej majú synergický efekt pri spoločnom použití s ​​rádiofrekvenciou, keď urýchľujú výsledky žiarenia a zvyšujú jeho účinnosť. Vlastná klinická štúdia bola vykonaná pod dohľadom Dr. Jorgeho Gaviria z inštitútu fotomedicíny, Centro Médico Teknon, v Barcelone. Biopsia odobratá po ošetrení navyše ukazuje, že nanočastice sú behom 24 hodín po aplikácii z organizmu kompletne eliminované, nehrozí preto, že by sa v koži hromadili.

Profesionálne sérum s nanočasticami

Gold thioethylamino hyaluronic acid / nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej:
Patentovaná nanotechnológia častíc zlata, ktoré na seba viažu oligoméry kyseliny hyalurónovej.

Tokoferoly (vitamín E):
Vitamín E je silný antioxidant, ktorý pleť chráni pred poškodením voľnými radikálmi, okrem toho navyšuje hydratáciu pleti a podporuje jej regeneráciu.

Aminokyseliny (serín, prolín a arginín):
Na lepšiu hydratáciu a výraznejšie spevnenie pleti.

Glycerín:
Zvlhčujúca látka, ktorá zabezpečuje, aby bola pokožka hydratovaná a svieža.

Základné informácie o sére Celltense

  • Celltense prináša v synergii s rádiofrekvenčným ošetrením lepšie a rýchlejšie výsledky
  • Celltense je účinné na ľahkú až strednú celulitídu, v stupňoch 1 až 2 na Nurnberg-Müllerovej škále
  • Sérom Celltense možno ošetriť dekolt, paže, brucho a stehná
  • Na dosiahnutie viditeľného efektu je potrebné absolvovať až 6 ošetrení v závislosti na stupni celulitídy
  • Okamžite po ošetrení je pokožka v ošetrovanej oblasti hydratovaná a vypnutá
  • Nemá žiadne vedľajšie a nežiaduce účinky

Ako podporiť rádiofrekvenciu?

  • Aplikujte Celltense na suchú, čistú a zdravú pleť a jemne masírujte, kým sa úplne nevstrebe
  • Vykonajte rádiofrekvenčná ošetrenie s aplikáciou bežne používaného vodivého gélu alebo glycerínu

Bez škodlivých látok a bez testovania na zvieratách

Produkty Endor neobsahujú žiadne parabény, priemyselné konzervačné látky, umelé farbivá, emulgátory a agresívne povrchovo aktívne látky, pesticídy, mutagénne alebo reprotoxické látky, alkoholy dráždivé pre kožu, sulfidy, formaldehydy, nitrozamíny, butylovaný hydroxytoluén, methylisothiazolinone a ďalšie. Žiadny z výrobkov nie je testovaný na zvieratách.

Vložte svoju otázku

Vloženie komentára

Pre tento produkt nebol nájdený žiadny komentár.

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.

AQUA, GLYCERIN, GOLD THIOETHYLAMINO HYALURONIC ACID (NANO), METHYLSILANOL HYDROXYPROLINE ASPARTATE, PROPYLEN GLYCOL, PEG – 40 HYDROGENATED CASTOR OIL, BUTYLENE GLYCOL, DIAZOLIDINYL UREA, TOCOPHERYL ACETATE, XANTHAN GUM, GLYCERYL POLYACRYLATE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PARFUM, TRIETHANOLAMINE, TRITICUM VULGARE (WHEAT) GERM EXTRACT, HYDROLIZED VEGETABLE PROTEIN, , PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, LIMONENE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CALCIUM CHLORIDE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN), PROTEIN, HEXYL CINNAMAL, PECTIN, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LINALOOL, ARGININE, PROLINE, SERINE, ALPHA-ISOMETHYL IONONNE, GLUCOSE, CITRONELLOL, CITRAL, CARRAGEENAN (CHONDRUS CRISPUS).