Dermaheal Stem C´rum HL Proti vypadávaniu vlasov a na obnovu rastu vlasov

Dermaheal Stem C´rum HL je produkt určený na mezoterapiu vlasov. Jeho účinok spočíva v unikátnom zložení, ktoré obsahuje výťažky z kmeňových buniek. Nie je určený len na zastavenie nadmerného vypadávania vlasov, ale ja na podporu obnovy rastu vlasov.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Dermaheal Stem C´rum HL
Netestované na zvieratách
Ikona - Netestováno
Nájdete u týchto odborníkov

(K dostaniu iba u preškoleného odborníka)

Popis

Koncepcia tohto prípravku je založená na unikátnom zložení. Výťažky z kmeňových buniek a obsiahnuté rastové faktory dokážu revitalizovať vlasové vačky. Tento prípravok je určený na zastavenie nadmerného vypadávania vlasov a obnovu rastu vlasov. Aktívne ingrediencie revitalizujú vlasové vačky, stimulujú cirkuláciu krvi (výživa vlasových vačkov) a zlepšujú celkový stav pokožky hlavy. Jedná sa o najúčinnejšiu vlasovú mezoterapiu značky Dermaheal.
 

Účinky

  • Výťažok z kmeňových buniek pomáha revitalizovať vlasovú bunku, podporuje proliferáciu a diferenciáciu dospelých kmeňových buniek na bunky vlasov
  • Komplex 3 rastových faktorov a jedného biomimetického peptidu podporuje proliferáciu (množenie) vlasových buniek, ich migráciu a celkovo revitalizáciu vlasového vačku.
  • Obsiahnutý Biotín ovplyvňuje rast a kvalitu vlasov, taktiež spomaľuje ich vypadávanie.
 

Výhody

  • Jedinečný produkt s unikátnym zložením.
  • Efektívne riešenie nadmerného vypadávania vlasov.
  • Revitalizuje vlasové korienky a pokožku hlavy.
  • Dokáže obnoviť rast vlasov z poškodených vlasových folikulov.
  • Dodá výživu vlasovým korienkom.
  • Aplikácia výrobku pod dohľadom špecialistu.
 

Určený pre

Ľudí trpiacich nadmerným vypadávaním vlasov.
Ľudí trpiacich alopéciou (plešivosťou).
 

Zloženie

3 rastové faktory:
sh-Oligopeptid-2 (IGF-1) 
sh-Polypeptid-1 (bFGF) 
sh-Polypeptid-9 (VEGF) – komplex rastových faktorov revitalizuje vlasový folikul, blokuje DHT, rozmnožuje vlasové bunky a zabezpečuje ich migráciu.
 
Copper Tripeptid-1 – spevňuje vlasy a stimuluje vlasové vačky k produkcii zdravších vlasov. Podporuje obeh krvi v pokožke.
 
Výťažok z kmeňových buniek – podporuje proliferáciu a diferenciáciu dospelých kmeňových buniek na bunky vlasov.
 
Biotín – spomaľuje vypadávanie vlasov a pozitívne ovplyvňuje kvalitu vlasov.
 

Prečo nájdete výrobok len u lekárov?

Výrobok Dermaheal Stem C´rum HL nájdete len u špecializovaných lekárov. Jedná sa o výrobok profesionálneho radu, u ktorého je nutné dodržiavať správny spôsob aplikácie. Po konzultácii lekár vyhodnotí, či je pre vás táto terapia vhodná a poučí vás o možných výsledkoch.
Spýtajte sa špecializovaného lekára na problematiku vlasov.

Vložte svoju otázku

Vloženie komentára

Veronika T.

03.02.2019 18:26

Dobry vecer, rada by som sa opytala, ako sa mozem k MUDr. Jarmile Hudakovej objednat? Aku sumu si mam priblizne pripravit? Ako uvadzate, 8. aplikacii je odborucanych. Vopred dakujem za odpovede.

Ján

13.04.2016 08:49

dobrý deň. výrobok Dermaheal Stem C´rum HL (čiže ten silnejší) sa aplikuje aj injekčne alebo iba dermarollerom ? ktorá z aplikácií (injekčná/dermaroller) je účinnejšia ? vďaka za odpoveď

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

14.04.2016 17:20

Dobrý deň, Ján,
produkt Dermaheal Stem C'rum HL sa aplikuje pomocou derma valčeka. Derma valček je schopný vytvoriť pravidelné vpichy v pokožke a sérum sa tak dostane rovnomerne do kože.

Miroslava D.

27.07.2015 20:26

Dobry den, poprosim kontakt v Bratislave. Dakujem

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

28.07.2015 16:29

Dobrý deň, Miroslava,
zoznam lekárov, ktorí daný produkt aplikujú nájdete vľavo vedľa obrázku produktu pod odkazom "Nádeje u týchto odborníkov".

Silvia B.

13.07.2015 21:04

Dobrý deň prajem, poprosím Vás kontakt na odborníka v Bratislave, ďakujem.

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

14.07.2015 16:10

Dobrý deň, Silvia,
zoznam lekárov, ktorí daný produkt aplikujú nájdete vľavo vedľa obrázku produktu pod odkazom "Nádeje u týchto odborníkov".

Lenka B.

08.04.2015 20:31

Dobrý deň prajem, poprosím Vás kontakt na odborníka v Košiciach, ďakujem.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

09.04.2015 13:41

Dobrý deň, Lenka,
produkt aplikujú lekári na v Centre plastickej a estetickej chirurgie (www.plastickachirurgia.sk) na adrese Mojmírova 8, Košice.

Lydia V.

02.11.2014 11:16

Dobry den, poprosila by som o kontakt na lekara v okoli Banskej Bystrice! Ktory serum aplikuje. Dakujem

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

04.11.2014 15:05

Dobrý deň, Lydia,

najbližšie Banskej Bystrici aplikujú Dermaheal Stem C'rum HL v kožnej ambulancii v Nitre. Kontakt nájdete na www.koznaambulancia.sk.

Michaela F.

07.03.2014 07:22

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či lekári naozaj majú možnosť ponúknuť tieto produkty. Mala som totiž diagnostikovanú alopéciu, vlasy mi vypadali nad krkom, našťastie naspodu, že sa dali zakryť inými vlasmi na ploche asi 2 x 4 cm. Bola som u troch kožných lekárov a ANI JEDEN mi na to nevedel nič poradiť. Poslali ma na rôzne vyšetrenia, ktoré neukázali nič závadné (štítna žľaza, laboratórne vyšetrenia rôzneho druhu, gynekológia, kožné, atď, atď.). Asi od základnej školy mi nepravidelne vypadávajú mihalnice raz na jednom a raz na druhom oku. A to úplne komplet. Je to nepríjemné, lebo potom nič nezachytí prach, ktorý Vám vietor naveje do očí. Čiže od tohto obdobia mi žiadny lekár nič nezistil (alebo sa mi nechcelo) a ani mi nič neporadil. Nič na stimuláciu rastu (hlavne vlasov) - tie začali takto lokálne padať asi pred 7 rokmi. Vždy sa hrozím chvíle, kedy zasa vypadnú a hlavne kde, že si to nebudem mať čím zakryť. Preto sa pýtam, ako je možné, že lekári nevedia/nechcú poradiť absolútne nič. Myslíte, že keby som si takéto niečo od kožného lekára vypýtala, tak mi to predpíše? (keďže kúpiť sa to nedá) Vopred ďakujem za odpoveď.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

17.03.2014 20:52

Dobrý deň Michaela, 
 
Produkt Dermaheal Stem C'rum je špecifický tým, že sa aplikuje priamo na pokožku hlavy pomocou dermavalčeka, ktorý v nej vytvorí mikroranky, prostredníctvom ktorých sa potom dostáva prípravok do kože. Je teda veľmi pravdepodobné, že lekári vo svojej ordinácii nemali k dispozícii vybavenie na jeho aplikáciu. Ak mi napíšete miesto Vášho bydliska, môžem Vám dať priamo kontakt na kliniky, kde prípravok aplikujú.

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.

Súvisí s článkami Magazínu krásy:

Vlasová mezoterapia vám dokáže vrátiť bujnú hrivu

Vlasová mezoterapia vám dokáže vrátiť bujnú hrivu

Termín mezoterapia sa poslednú dobou skloňuje v mnohých rôznych spojeniach. Jednak je to účinný spôsob omladenia (ale o tom až nabudúce), jednak možnosť, ako podporiť rast vlasov na hlave. Čo sa môže hodiť, pretože so stratou vlasov teda aspoň raz počas svojho života majú skúsenosť dvaja z troch ...

Ako na krásne vlasy?

Ako na krásne vlasy?

Problémy s vlasmi rieši veľa žien aj mužov. V tomto videu vám poradíme, ako získať bohaté, husté a lesklé vlasy a ako problémom s vlasmi predísť. Dozviete sa tiež o bylinkách, ktoré prispejú k zlepšeniu kvality vašich vlasov, a sérach na vonkajšie použitie a injekčných preparátoch....

Pýtali ste sa na výrobok na chate () Ikona - šipka

Koľko najmenej návštev je potreba k tejto aplikácii? Asi mi odpoviete, že to stanovuje lekár podľa situácie, ale chcela by som vedieť približne pre orientáciu.
Odporúčaná pravidelnosť je nasledujúca: 1. mesiac každý týždeň (teda 4x), nasledujúci mesiac 1x za 2 týždne
 
Koľko približne vyjde jedna aplikácia?
Cena ošetrenia sa pohybuje podľa oblasti SR. Väčšinou vyjde v rozmedzí 55 - 95 EUR za 1 sedenie. Skúste sa pozrieť na ponuky na internete. Stačí zadať "vlasová mezoterapia".
 
Ak tomu dobre rozumiem tak je to jedno sedenie 4x za mesiac krát 55 EUR? Teda mesačne minimálne 220 EUR? Alebo je to celková cena?
Presne tak. Ale je potrebné sa dohovoriť vždy s danou klinikou.
 
Ako prvá je dôležitá konzultácia s lekárom alebo sa môžem spoľahnúť na profesionalitu salónu?
Pri viacerých aplikáciách ponúkajú často zľavy. Ošetrenie ponúkajú kozmetičky aj lekári, profesionalita by mala byť zabezpečená u oboch.
 
Sú po tejto procedúre poznať výsledky?
Výsledky sú viditeľné už po 3 aplikáciách. Vlasy prestávajú nadmerne padať, sú pevnejšie a vyživenějšie. Naštartovanie rastu vlasov sa dosiahne zvyčajne po 4-5 sedeniach. Je to veľmi individuálne. Ale výsledky sa naozaj dostavia.