Eye reveal Chemický peeling na vrásky okolo očí

Povrchový peeling britskej značky Medik8, ktorý je určený špeciálne pre redukciu vrások v očnom okolí. Jemné a starostlivo vybrané zloženie šetrne redukuje vrásky a nedokonalosti pleti. Je vhodný pre vrásky okolo očí, oblasť pod očami a horné očné viečko.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Určené pre pleť:
Eye reveal
Nájdete u týchto odborníkov

(K dostaniu iba u preškoleného odborníka)

Peeling proti jemným linkám

Oblasť očí, ktorá má menej tukových žliaz než ostatné časti tváre, je prvým miestom, kde sú viditeľné prvé známky starnutia. Dochádza k strate farby, zaoblenosti, vzniku vrások a to všetko už okolo dvadsiateho piateho roku života. Medik8 Eye reveal ponúka ultra jemné, ale zároveň efektívne riešenie tejto oblasti a to prostredníctvom vylepšenej obnovy a regenerácie buniek.

Odstráni vrásky okolo očí

Povrchový peeling Eye reveal zabezpečuje rozklad väčšiny epidermis kdekoľvek od stratum corneum ku stratum basale podľa typu pleti a postupu aplikácie. Základná súčasť peelingu, kyselina laktobionická, je vynikajúci všestranne pôsobiacia polyhydroxidová kyselina (PHA). Pôsobí ako účinný exfoliant, antioxidant a zvláčňujúca zložka. Ďalšie obsiahnuté kyseliny, konkrétne kyselina L-mandľová a L-mliečna sú jemné alfahydroxidové kyseliny (AHA), ktoré zaisťujú rovnomerné vnikanie do pokožky a redukujú zápal a podráždenie. Obe AHA kyseliny tiež hydratujú a zmierňujú nadmernú suchosť a olupovanie. Eye reveal je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú najlepšie výsledky s minimálnymi vedľajšími účinkami.

Vhodné pre delikátnu pokožku

 • Cielený efektívny roztok pre redukciu vrások v očnom okolí 
 • Viditeľné dlhotrvajúce výsledky 
 • Je možné používať v priebehu celého roka 
 • Minimálne začervenanie a iritácia a minimálne prejavy vedľajších účinkov

Omladenie očného okolia

 • Redukciu jemných rýh a vrások v očnom okolí 
 • Omladenie a revitalizáciu očného okolia 
 • Vhodné pre mierne až stredné problémy 
 • Vhodné pre všetky typy pleti (Fitzpatrick I až VI / Glogau I až IV)

3 kyseliny pre vašu pleť

Kyselina L-mandľová
Jemná a účinná alfa--hydroxid kyselina (AHA), ktorá sa často porovnáva s kyselinou glykolovou vďaka výsledkom, ktoré poskytuje bez negatívnych vedľajších účinkov. Redukuje jemné vrásky a ryhy. 
 
Glukonolakton: 
Vynikajúce všestranne pôsobiaca PHA kyselina s mimoriadnou schopnosťou pôsobiť ako exfoliant, antioxidant a zvláčňujúca zložka.
 
Kyselina L-mliečna:
Navyšuje úroveň hydratácie pokožky a redukuje prejavy starnutia.
 
pH: 2,2
 

Prečo nájdete výrobok iba u kosmetiček a lekárov?

Eye reveal je určený pre profesionálne ošetrenie, ktoré môžete podstúpiť v kozmetickom salóne alebo u lekára. Jedná sa o výrobok, pri ktorom je nutné dodržiavať správny spôsob aplikácie. Po konzultácii s vybranou kozmetičkou alebo lekárom Vám bude odporučený počet ošetrení a budete poučený o možných finálnych výsledkoch. 
 

Stačí dva dni

 • Doba trvania ošetrenia: až 10 minút 
 • Odporúčaný počet ošetrení: 4-6 
 • Frekvencia opakovania: každých 10 - 14 dní
 • Doba zotavenia: 2 dni 
 • Miera rizika: Veľmi nízka

Doporučenie pred ošetrením

Príprava pleti sa odporúča pre získanie najlepších možných výsledkov. Je dokázané, že vitamín C a A zvyšujú obnovu buniek pokožky a tým znižujú dobu hojenia a urýchľujú proces regenerácie. 
Pred ošetrením teda doporučujeme výrobky s obsahom vitamínu C, konkrétne sérum Medik8 C-Tetra a sérum s obsahom vitamínu A - Retinol 3 TR.
 

Čistite a hydratujte

 • Čistenie: používajte jemný čistiaci prostriedok pre citlivú pokožku Gentle Cleanse
 • Hydratácia a ochrana pred slnkom: použite hydratačný prípravok po ošetrení, ktorý zároveň obsahuje  ochranný faktor SPF 30. 
Klient musí pokračovať s režimom po ošetrení, kým sa neobnoví prirodzený stav pokožky. V tomto režime sa odporúča pokračovať do doby, než sa pokožka prestane lúpať. Olupovanie (exfoliácia) je individuálna a môže trvať 1-4 dni.

Vložte svoju otázku

Vloženie komentára

Pre tento produkt nebol nájdený žiadny komentár.

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.

Súvisí s článkami Magazínu krásy: