Lasergen Regeneračný krém po ošetrení laserom

Krém Lasergen od Endor urýchľuje hojenie pleti po ošetrení všetkými druhmi ablatívnych laserov a násobí jeho výsledky. Minimalizuje riziko vzniku hyperpigmentácie, tmavých škvŕn a jaziev, zároveň namáhanú a oslabenú pleť hĺbkovo hydratuje a vyživuje.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Určené pre pleť:
Lasergen
Netestované na zvieratách
Ikona - Netestováno
100% vegan
Ikona - 100% vegan
Cena: 80 EUR

Na sklade

Doprava zadarmo

Riziko nadmernej pigmentácie a jaziev

Nadmerná pigmentácia je pre dermatológov a lekárov estetickej medicíny veľký problém a riziko. Spája sa s radom dermokozmetických ošetrení vykonávaných ablatívnymi lasermi, podobne ako vznik jaziev a ďalších poškodení pleti. Aplikácia krému Lasergen od Endor po zákroku riziko vzniku týchto nežiaducich prejavov minimalizuje a urýchľuje hojenie a regeneráciu pleti.

Krém po ošetrení laserom

Pleť je po ošetrení laserom poškodená, potrebuje preto veľmi ľahkú pleťovú masku zlepšujúcu hydratáciu a podporujúcu jej hojenie. Krém maskového typu Lasergen od Endor obsahuje nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej v 5% koncentrácii, a práve tie sú zodpovedné za lepšiu hydratáciu kože. Nanočastice s oligomérmi kyseliny hyalurónovej v koži aktivujú receptory génu CD44, kyselina hyalurónová na seba viaže navyše vodu, čím ešte viac zlepšuje hydratáciu.

Nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej

Unikátny zlaté nanočastice, ktoré pôsobia ako vektory, obalené oligoméry kyseliny hyalurónovej prostredníctvom sírnych mostíkov, predstavila španielska firma ENDOR Technologies po deviatich rokoch výskumu v oblasti onkológie a dermatológie, a následnom päťročnom vývoji samotných nanočastíc. Receptory génu CD44, na ktoré nanočastice pôsobia, sú kľúčové pre regeneráciu pleti, ich aktivita je spätá s produkciou kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu, látok nevyhnutných pre obnovu pleti. Okrem toho pôsobia na proliferáciu (množenie) buniek kože a regulujú ich migráciu.

Proti jazvám a tmavým škvrnám

Aplikácia krému Lasergen od Endor po ošetrení kože laserom zamedzuje post-ablačnej pigmentácii a uľavuje od začervenania a podráždenia. Urýchľuje hojenie a vyhladenie jaziev a má na svedomí navýšenie produkcie kolagénu, ktorý vypĺňa vpadnuté jazvy.

Zloženie skvelé na regeneráciu a hojenie

Gold thioethylamino hyaluronic acid / nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej v 5% koncentrácii:
Patentovaná nanotechnológia častíc zlata, ktoré na seba viažu oligoméry kyseliny hyalurónovej.

Bambucké maslo:
Má výrazné hydratačné účinky, takže je pleť po aplikácii hodvábna, jemná a vyživená.

Šťava z listov Aloe vera:
Skvelá na hojenie, zjemnenie a zlepšenie stavu pleti.

Používajte po ošetrení laserom

  • Krém Lasergen od Endor môžete na pleť použiť bezprostredne po ošetrení pokožky laserom, potom ho aplikujte dvakrát denne alebo podľa potreby a hydratujte tak poškodenú pokožku.
  • Objem balenia je 100 ml

Bez škodlivých látok a bez testovania na zvieratách

Produkty Endor neobsahujú žiadne parabény, priemyselné konzervačné látky, umelé farbivá, emulgátory a agresívne povrchovo aktívne látky, pesticídy, mutagénne alebo reprotoxické látky, alkoholy dráždivé pre kožu, sulfidy, formaldehydy, nitrozamíny, butylovaný hydroxytoluén, methylisothiazolinone a ďalšie. Žiadny z výrobkov nie je testovaný na zvieratách.

Vložiť komentár

Vloženie komentára

Pre tento produkt nebol nájdený žiadny komentár.

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.

AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, GOLD THIOETHYLAMINO HYALURONIC ACID (NANO), CETEARYL ALCOHOL, COCO CAPRYLATE/CAPRATE, OCTYLDODECANOL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, GLYCERIN, CETEARYL GLUCOSIDE, GLYCERYL STEARATE, PARFUM, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM BENZOATE, XANTHAN GUM, DIPROPYLENE GLYCOL, POTASSIUM SORBATE, DISODIUM EDTA, GLYCERYL CAPRYLATE.

Názor nezávislého odborníka () Ikona - šipka

Dermatoložka

MUDr. Simona Felšöová

 

Laserové ošetrenie dokáže s pleťou urobiť zázraky - odstrániť vrásky, nadmernú pigmentáciu, zlepšiť vzhľad rozšírených pórov alebo redukovať akné či jazvy. V závislosti na hĺbke laserového ošetrenie bohužiaľ dochádza tiež k narušeniu súdržnosti pleti a jej čiastočnému poškodeniu popálením. Akonáhle sa pleť zahojí, môžete profitovať z benefitov laserového ošetrenia, v priebehu hojenia je však potrebné sa o pleť starať tak, aby ste urýchlili jej regeneráciu a minimalizovali vznik nadmernej pigmentácie. Ideálne sa k tomu hodí krém Lasergen od španielskej značky Endor. Vysoký obsah bambuckého masla a šťavy z Aloe Vera podporuje hojenie a hydratáciu pleti, rovnako ako unikátne nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej, ktoré v koži navyšujú produkciu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej. Spoločne tak Lasergen pôsobí proti vzniku hyperpigmentácie, navyšuje účinky laserového ošetrenie a urýchľuje hojenie, a efekt je navyše umocnený stimuláciou tvorby kolagénu a elastínu. Proti formovaniu pigmentových škvŕn pôsobí tým, že urýchľuje dobu hojenia, a tak skracuje čas, počas ktorého dochádza k oxidácii a s ňou spojenému tmavnutiu kože.