Revofil Plus Výplň hlbokých vrások, harmonizácia objemu

Pokožka potrebuje kyselinu hyaluronovú ku každodennej hydratácii a zamedzeniu prejavov starnutia v podobe vrások, kruhov pod očami a pod. Kyselina hyalurónová je prirodzená látka vyskytujúca sa v pokožke, ktorá má vynikajúcu schopnosť viazať vodu, čo vedie k pružnej a mladej pleti.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Revofil Plus
Nájdete u týchto odborníkov

(K dostaniu iba u preškoleného odborníka)

V priebehu starnutia organizmu začína kyselina hyalurónová v pokožke ubúdať a vytvárajú sa najprv jemné vrásky, neskôr hlboké ryhy a celkovo dochádza k strate objemu. Proces starnutia môžeme dnes viditeľne a bez drastického chirurgického zákroku spomaliť.

Revofil Plus je výplňový materiál na báze kyseliny hyalurónovej. Revofil Plus je stredne zosieťovaný materiál, ktorý je určený na korekciu stredných až hlbokých vrások a záhybov, ako sú napr. nasolabiálne ryhy, a ďalej tiež pre harmonizáciu objemu a kontúry pier. Aplikácia sa vykonáva injekčne do strednej až hlbokej vrstvy kože, do miesta kožnej prepadliny.

Účinky

 • Redukcia stredných až hlbokých vrások v oblasti čela, spánkov, hornej časti tváre, lícnych kostí, čeľustí a brady
 • Korekcia nasolabiálnych (nosoústnych) rýh
 • Augmentácia a lifting pier
 • Zväčšenie objemu prepadnutých líc
 • Hydratácia a rozjasnenie pokožky
 • Omladenie pokožky zvnútra

Výhody

 • Obsahuje peptid CG - Boostrin, ktorý predĺži účinnosť výplne
 • Obsahuje špeciálny peptid CG - Glamerin, ktorý aktivuje produkciu kolagénu a kyseliny hyalurónovej = prirodzené omladenie zvnútra
 • Aplikácia je prakticky bezbolestná, možnosť použiť lokálne znecitlivenie
 • Účinok sa dostaví ihneď po aplikácii a trvá až 12 mesiacov (dĺžka účinnosti závisí od typu pokožky pacienta, hĺbke vrások pod.)
 • Jednoduché a časovo nenáročné ošetrenie, stačí 30 minút vášho času
 • Úplne bezpečný gél, ktorý obdržal certifikáciu CE
 • Neboli zaznamenané žiadne nežiaduce účinky alebo alergické reakcie

Zloženie (hlavné účinné látky)

Kyselina hyalurónová (23 mg / ml):
Látka telu vlastná, vyplní vrásky a zaistí objem. Je to látka, ktorej molekula má schopnosť nadviazať tisícnásobok svojej hmotnosti vo vode. Ide tak o najúčinnejšiu hydratačnú a vyplňujúcu látku, ak je dodávaná injekčne. U Revofil Plus je kyselina hyalurónová stredne zasieťovaná.

Dekapeptid-72 (CG-Boostrin):
Má schopnosť inhibícia enzýmu hyaluronidázy, takže dokáže tlmiť činnosť tohto enzýmu. Enzým hyaluronidáza je obsiahnutý v koži každého jedinca a bohužiaľ odbúrava a ničí našu prirodzenú kyselinu hyalurónovú. CG-Boostrin tento enzým tlmí a zaručuje tak, že aplikovaný materiál sa odbúra pomalšie, než je tomu u klasickej kyseliny hyalurónovej.

Oligopeptid-50 (CG-Glamerin):
Navyšuje produkciu endogénneho kolagénu a prirodzene sa vyskytujúcej kyseliny hyalurónovej v koži, čím dochádza k spevneniu pokožky a miniliftingovému efektu.

Obsah balenia

1 ml gélu v naplnenej striekačke, 2 sterilné ihly 27G ½''

Prečo nájdete výrobok len u preškolených odborníkov

Výrobok Revofil Plus je dostupný len u preškolených lekárov akéhokoľvek odboru, najčastejšie špecialistov z odboru dermatológie, estetickej medicíny alebo plastickej chirurgie. Ide o výrobok profesionálnej rady, u ktorého je nutné dodržiavať správny spôsob aplikácie.

Vložte svoju otázku

Vloženie komentára

Adriana Deutschová

07.05.2019 08:52

Bezbolestná? Včera som absolvovala s touto kyselinu výplň pier a neobsahuje lidokain, takže znecitlivenie krémom akoby ani nebolo. Bolesť to bola riadna

MedaPreX - Medaprex, s.r.o.

07.05.2019 09:56

Dobrý den, paní Deutschová,

děkujeme za Váš podnět. Aplikace výplňového materiálu je v rukou lékaře a samozřejmě záleží na tom, jaká aplikační technika se zvolí (zda klasická nebo kanylová) a zároveň je naprosto jiná bolestivost také dle zvolené lokality. Například do nasolabiálních rýh je aplikace bezbolestná, ale do oblasti rtů je aplikace bolestivá vždy (pokud se neaplikuje anestezie), jelikož se jedná o sliznici. Na tuto skutečnost Vás měl upozornit lékař.

Co se týče výplňového materiálu, prvotní vpichy do oblasti rtů bolí i s materiálem, který obsahuje lidokain, jelikož bolí samotný vpich a chvíli trvá než lidokain začne účinkovat.

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.