Saypha RICH Mezoterapia - rejuvenácia tváre, dekoltu a rúk

Zbavte sa jemných vrások okolo očí a úst vďaka najbezpečnejšej injekčnej kyseline hyalurónovej. Výplne Saypha RICH obnovia hydratáciu pleti, zlepšia jej elasticitu a dodajú mladistvý jas.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Saypha RICH

Kyselina hyaluronová na vrásky

Aby pleť vyzerala mladistvo, musí byť dostatočne hydratovaná. Pretože však s prirodzeným starnutím v pleti ubúda kyseliny hyalurónovej a glycerolu, látok viažucich v epidermis a stratum corneum vodu, hydratácia sa zhoršuje. Výsledkom je unavený vzhľad pleti, povolenie jej kontúr a jemné vrásky. Dodajte svojej pleti kyselinu hyaluronovú a glycerol a zamedzte jej predčasnému starnutiu.

Injekčná kyselina hyaluronová s glycerolom, ktorá hydratuje

Injekčne aplikovaná výplň Saypha RICH obsahuje jedinečnú kombináciu kyseliny hyalurónovej a glycerolu pre maximálne osvieženie pleti a obnovu jej hydratácie. Po aplikácii a zahojení je pleť mladistvo rozžiarená a revitalizovaná.

Účinok výplní Saypha RICH s kyselinou hyalurónovou

 • Zlepšuje hydratáciu pleti a zmierňuje jej suchosť
 • Dodáva pleti elasticitu
 • Predchádza vzniku vrások
 • Vypĺňa počiatočné jemné vrásky okolo očí a úst
 • Vyhladzuje fajčiarske vrásky
 • Obnovuje vitalitu pleti
 • Pleť je po aplikácii svieža, zdravšie a rozžiarená
 • Dopĺňa obsah kyseliny hyalurónovej v pokožke, ktorý ubúda v dôsledku starnutia

Ako Saypha RICH funguje?

V koži po aplikácii Saypha RICH dôjde k nárastu koncentrácie kyseliny hyalurónovej, čo má pozitívny účinok na kožné bunky keratinocyty a fibroblasty. Výsledkom je lepšia pevnosť i pružnosť pleti, ktorá je vďaka tomu pevnejšia a vrásky na pokožke sú redukované.

Injekčné výplne s vysokou koncentráciou

Saypha RICH obsahuje jednu z najvyšších koncentrácií kyseliny hyalurónovej (18 mg / ml) v porovnaní s ostatnými nezasieťovanými produktmi na trhu. Prirodzená kyselina hyalurónová má mimoriadne vysokú molekulovú hmotnosť - cez 3 milióny daltonov. Osviežujúci efekt a optimálna hydratácia pleti po ošetrení pomocou Saypha RICH tak môže trvať najdlhšiu možnú dobu.

Čo je to kyselina hyalurónová?

Kyselina hyalurónová je glykosaminglykan, prirodzene sa vyskytujúca látka, ktorá je dôležitou súčasťou ľudského tela. Vďaka svojej mimoriadnej schopnosti viazať na seba veľké množstvo vody (tisíckrát viac, než je jej vlastná váha), je dôležitá pre udržanie optimálnej hladiny vody v tele. Pomer kyseliny hyalurónovej v spojivovom tkanive a extracelulárnom matrixe je určujúcim faktorom pre napätie tkaniva a tvaru orgánov a tela. Aplikácia kyseliny hyalurónovej zabraňuje stenčovaniu kože (o 0,6% ročne) a kožnej atrofii, ktorá je spojená s vekom. Kyselina hyalurónová má pozitívny efekt na celkový vzhľad pleti.

Saypha RICH

 • HA: 18 mg / ml + Glycerol
 • Bez zasieťovania
 • Saypha RICH je zdravotnícka pomôcka, žiadajte ju preto u vyškoleného profesionála

Vložiť komentár

Vloženie komentára

Pre tento produkt nebol nájdený žiadny komentár.

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.