WhitePeel Peeling proti pigmentácii

Depigmentačný povrchový peeling je zameraný špeciálne na problémy spôsobené slnečným žiarením a na nadmernú pigmentáciu. Tento peeling preniká do pigmentových buniek pokožky a účinne redukuje nežiadúce sfarbenie.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Určené pre pleť:
WhitePeel
Nájdete u týchto odborníkov

(K dostaniu iba u preškoleného odborníka)

Peeling proti hyperpigmentácii

Najefektívnejší spôsob dosiahnutia jasnejšieho a rovnomernejšieho tónu pleti, bez tmavých škvŕn a hyperpigmentácie je eliminácia kožných buniek bohatých na melanín a zabránenie stmavnutia nových kožných buniek. Účinné zložky chemického peelingu whitePeel prenikajú do pigmentových buniek pokožky (melanocytov) a jemne a účinne redukujú nežiaduce sfarbenie. Tým dochádza k redukcii nadmernej pigmentácie a celkovo k rozjasneniu pokožky.

Sila kyseliny mliečnej

Povrchový peeling WhitePeel zabezpečuje rozklad väčšiny epidermis kdekoľvek od stratum corneum ku stratum basale podľa typu pleti a postupu aplikácie. Vyššia koncentrácia kyseliny mliečnej spomaľuje tvorbu tyrozinázy (enzým zodpovedný za syntézu melanínu) na bunkovej úrovni DNA a zvýšenie odbúravania melanínu z epidermis. Obsiahnutá kyselina fytová patrí k najefektívnejším látkam, ktoré znižujú pigmentáciu, v podstate znižuje obsah melanínu v pokožke. Tým sa dosiahne celkového rovnomernejšieho tónu pleti. Tento peeling je vhodný pre redukciu pigmentových škvŕn, povrchovú melazmu a post-zápalové pigmentácie. 
 

Rozjasňuje pleť

 • Cielený efektívne roztok pre redukciu pigmentácie a rozjasnenie pokožky 
 • Vhodný tiež pre redukciu povrchovej melazmy a post-zápalovej pigmentácie
 • Viditeľné dlhotrvajúce výsledky 
 • Je možné používať v priebehu celého roka 
 • Minimálna začervenanie a iritácia a minimálne prejavy vedľajších účinkov 

Zlepší stav všetkých typov pleti

 • Redukciu nadmernej pigmentácie 
 • Rozjasnenie pokožky 
 • Vhodné pre mierne až stredné problémy 
 • Vhodné pre všetky typy pleti (Fitzpatrick I až VI / Glogau I až IV) 
 


4 účinné kyseliny

Kyselina fytová:
Veľmi efektívna depigmentačná zložka, preukázaná redukcia tvorby melanínu .
 
Kyselina mliečna:
Vyššia koncentrácia kyseliny mliečnej vyvolá anti-tyrozináznu aktivitu (tyráza = enzým zodpovedný za syntézu melanínu) .
 
 
pH: 2,2 
 

Prečo nájdete výrobok iba u kozmetičiek a lekárov?

WhitePeel je určený pre profesionálne ošetrenie, ktoré môžete podstúpiť v kozmetickom salóne alebo u lekára. Jedná sa o výrobok, pri ktorom je nutné dodržiavať správny spôsob aplikácie. Po konzultácii s vybranou kozmetičkou alebo lekárom Vám bude odporučený počet ošetrení a budete poučený o možných finálnych výsledkoch. 
 

Za 10 minút je hotovo

 • Doba trvania ošetrenia: až 10 minút 
 • Doporučený počet ošetrení: 4-6 
 • Frekvencia opakovania: každé 2 týždne 
 • Doba zotavenia: 2 dni 
 • Miera rizika: Veľmi nízka

Pripravte pleť retinolom

Príprava pleti sa odporúča pre získanie najlepších možných výsledkov. Je dokázané, že vitamín C a A zvyšujú obnovu buniek pokožky a tým znižujú dobu hojenia a urýchľujú proces regenerácie. 
Pred ošetrením teda doporučujeme výrobky s obsahom vitamínu C, konkrétne sérum Medik8 C-Tetra a sérum s obsahom vitamínu A - Retinol 3 TR.
 

Po ošetrení hydratujte

 • Čistenie: používajte jemný čistiaci prostriedok pre citlivú pokožku Gentle Cleanse
 • Hydratácia a ochrana pred slnkom: použite hydratačný prípravok po ošetrení, ktorý zároveň obsahuje  ochranný faktor SPF 30. 
Klient musí pokračovať s režimom po ošetrení, kým sa neobnoví prirodzený stav pokožky. V tomto režime sa odporúča pokračovať do doby, než sa pokožka prestane lúpať. Olupovanie (exfoliácia) je individuálna a môže trvať 1-4 dni.

Vložiť komentár

Vloženie komentára

Pre tento produkt nebol nájdený žiadny komentár.

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.

Súvisí s článkami Magazínu krásy:

Nepodstupujete exfoliáciu či peeling až príliš často?

Nepodstupujete exfoliáciu či peeling až príliš často?

Exfoliácia čiže inými slovami peeling dokáže urobiť pre pleť veľa dobrého. Spevňuje, vyhladzuje, a nielenže zlepšuje vzhľad, ale aj to ako sa "vo svojej koži cítite". Práve kvôli týmto skvelým výsledkom sa však mnohé ženy aj muži uchyľujú k exfoliáciu častejšie, než odborníci a výrobcov...