Dermaheal opaľovací krém SPF30

Dermaheal nezabúda ani na letné mesiace a dovolenky strávené pri mori, kedy si musíte pokožku chrániť, a to špeciálne pokožku tváre.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Určené pre pleť:
Dermaheal opaľovací krém SPF30
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Popis

Ak hľadáte vysoko kvalitný ochranný krém, ktorý je výškou svojho ochranného faktora vhodný pre klímu strednej Európy, ste na správnom mieste. Dermaheal SPF 30 obsahuje ochranný faktor 30, ktorý chráni nielen pred UVA žiarením, ale aj UVB žiarením. Navyše ako bonus obsahuje biomimetické peptidy. Peptidy obsiahnuté v tomto ochrannom kréme sú známe svojou účinnosťou. Slúžia ako prevencia vzniku vrások a vašu pokožku tiež dostatočne vyživia. Väčšine ľudí tak stačí v letných mesiacoch naniesť iba Dermaheal SPF30, nemusia už potom aplikovať hydratačný krém.
 

Účinky

Ochrana pokožky pred UVA / UVB žiarením.
Hydratácia pokožky.
Prevencia vzniku vrások.
 

Výhody

Vysoký faktor ochrany - SPF30.
Chráni pred oboma typmi žiarenia (UVA aj UVB).
Obsahuje biomimetické peptidy, ktoré pokožku vyživujú a chránia pred vznikom vrások.
Obsahuje chemické i minerálne ochranné faktory pre maximálnu bezpečnosť.
Ľahko vstrebateľný.
Spojenie ochranného opaľovacieho krému, hydratácie a prevencie vzniku vrások.
 

Zloženie

Titanium Dioxide (dioxid titaničitý) - minerálny faktor
Zinc Oxide (oxid zinočnatý) - minerálny faktor
Etylhexyl Methoxycinnamate - chemický faktor
 

Ako je to s UVA a UVB žiarením?

Vašu pokožku musíte chrániť pred oboma typmi žiarenia.
UVA je žiarenie s vlnovou dĺžkou 320 - 400nm. Toto žiarenie spôsobuje starnutie kože a nadmernú pigmentáciu. UVB žiarenie má vlnovú dĺžku 290 - 320nm a jeho pôsobenie spôsobuje vznik malígneho melanómu, pigmentáciu a spálenie pokožky. Obe žiarenia dopadajú na zemský povrch, a preto je nutné zvoliť produkt, ktorý vás maximálne ochráni. Dermaheal ochranný krém s SPF30 spĺňa túto požiadavku, pretože efektívne chráni pokožku pred oboma typmi žiarenia.
 

Ako je to s výškou faktora?

Výška ochranného faktora čiže SPF nám udáva, aká časť ultrafialového žiarenia sa dostane do kože. Ďalej tiež udáva, ako dlho sa môžeme po nanesení zdržiavať bezpečne na slniečku.
Napr. Faktor 30 prepustí do kože 1/30 ultrafialového žiarenia, zároveň predĺži náš pobyt na slniečku 30x pri vzniku rovnakých škôd ako bez použitia faktora. Takže ak som fototyp I. a môžem sa za normálnych okolností zdržiavať na slniečku 10 minút bez ochranného krému, po nanesení SPF30 som chránený po dobu 300minút.
 

Druhy ochranných faktorov

V súčasnej dobe sú známe 2 druhy ochranných faktorov - chemické a minerálne.
Chemické faktory, čiže UV filtre, sú vyvinuté v laboratóriách a pokožku chránia pred slnkom pomocou chemickej reakcie. Fungujú mechanizmom pohlcovanie fotónov ultrafialového žiarenia, ktorých energia sa vďaka chemickej reakcii premieňa na neškodné teplo. (proste premení UV žiarenia na teplo).
Fyzikálne faktory (minerálne) sú najčastejšie oxidy zinku alebo titánu. Sú to prírodné minerálne pigmenty pomleté na jemnučký prach. Tento prášok je do krému primiešaný, vytvára na koži ochranný film, ktorý ultrafialové žiarenie odráža. (V podstate funguje ako zrkadlo, ktoré žiarenie odráža).
Kvalitné fotoprotektívne prostriedky s vysokým faktorom používajú vždy kombináciu oboch ochranných faktorov. Dermaheal samozrejme obsahuje oba typy ochranných faktorov.
 

Obsah balenia

70ml opaľovacieho krému
 

Návod na použitie

Naneste malé množstvo krému na tvár, krk a dekolt. Používajte aspoň 20-30 minút pred vystavením pokožky priamemu slnečnému žiareniu.
 

Upozornenie

Len na vonkajšie použitie, neprehĺtať. V prípade prehltnutia, vyhľadajte odbornú pomoc  Vyhnite sa kontaktu s očami. Ak sa liek dostane do oka, vymyte ho vodou. V prípade vzniku a trvania podráždenia, prestaňte používať a kontaktujte svojho lekára. Nepoužívajte na otvorené rany. Nenechávajte v dosahu detí.

Vložiť komentár

Vloženie komentára

Pre tento produkt nebol nájdený žiadny komentár.

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.

Súvisí s článkami Magazínu krásy:

Opaľujte sa tak zdravo, ako to len ide

Opaľujte sa tak zdravo, ako to len ide

Existuje pojem zdravé opaľovanie alebo je to len nezmysel, ktorý si vymysleli obhajcovia tmavého opálenia? Na túto otázku sú veľmi rozdielne odpovede. Každopádne, človek sa kontaktu so slnkom rozhodne vyhnúť nemôže, a preto je potrebné vedieť, ako sa čo najzdravšie opaľovať, aby nám to príliš neu...

6 rád v boji proti vráskam

6 rád v boji proti vráskam

Základom krásnej a zdravej pleti je dôkladná a pravidelná starostlivosť. Ani dokonalá starostlivosť však nezastaví starnutie, ktoré sa najčastejšie prejavuje vznikom vrások a ochabnutím pokožky. Starnutie pleti sa nedá zastaviť, ale správnou starostlivosťou ho môžete spomaliť. Kvalitná kozmetika...

Kozmetika na dovolenku. Nákupný zoznam pre vás.

Kozmetika na dovolenku. Nákupný zoznam pre vás.

Aj keď sa snažíme si na dovolenke skôr oddýchnuť a nezaoberať sa každodenným make-upom, niekoľko kozmetických prípravkov je nutné si so sebou zbaliť. Bez čoho sa na dovolenke nezaobídete? Zúžte svoj ​​nákupný zoznam a znížte kilá svojej batožiny. Náš prehľad napovie, čo potrebujete a bez čoho sa ...