Monoderma E5 Čistý 5% vitamín E na pleť (tokoferol)

Čistý vitamín E 5 % (Tokoferol).
Vitamín E je prírodnou ochranou Vašej pokožky proti voľným radikálom a podporuje aktivitu antioxidačného systému. Pôsobí účinne na stresovanú pleť, na pleť s erytémom, suchú až veľmi suchú pleť. Súčasné štúdie taktiež preukázali, že vitamín E je veľmi účinný pri redukcii zápalu, podráždenia pokožky a taktiež zmierňuje proces starnutia pokožky.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Určené pre pleť:
Monoderma E5
Netestované na zvieratách
Ikona - Netestováno
Cena: 18 EUR

Na sklade

Najlepší prírodný antioxidant

  • Zmierňuje proces starnutia
  • Chráni bunkové membrány pred poškodením voľnými radikálmi a účinkami UVA žiarenia
  • Redukuje tvorbu jaziev, urýchľuje hojenie rán a spálenín

Představení vitamínů Monoderma E5

Súčasné štúdie preukázali, že vitamín E je veľmi efektívny pri redukcii zápalu a podráždenia, a tiež pri podpore aktivity antioxidačného systému.

Vitamín E je prírodnou ochranou proti voľným radikálom. Pôsobí efektívne na stresovanú pleť, erytém s / bez svrbenia, suchú a veľmi suchú pokožku a ďalej zmierňuje proces starnutia pokožky.

 

Vitamín E je určený pre:

  • Stresovanú pleť
  • Rôzne typy erytému
  • Ekzématickú dermatitídu
  • Suchú a veľmi suchú pokožku
  • Redukciu vrások, omladenie pleti

Ideálny počas letných mesiacov ako ochrana proti účinkom UVA žiarenia. Pre dosiahnutie lepšieho efektu je možné skombinovať s vitamínom C.

Neobsahuje bežné alergény ako sú umelé farbivá, vône a konzervačné látky.

Prečo špeciálne balenie?

Vitamíny v čistej a prírodnej forme majú tendenciu na vzduchu a svetle oxidovať, a tak strácať svoju účinnosť. Špeciálne balenie Monodermodosi ochráni aktívne zložky pred účinkom slnečného žiarenia a pred možnou oxidáciou. Ampulky Monodermodosi sú vyrobené z rastlinného želé, ktoré je biologicky rozložiteľné, sterilné a uchováva stabilitu látok. Ampulky sú okrem toho balené v praktickom dávkovacom balení, ktoré umožní vybrať vždy len jednu ampulku a tak je ochrana pred okolitými vplyvmi dvojitá.

Vitamíny na mesiac

  • Naneste 1 ampulky denne na oblasť, ktorú chcete ošetriť.
  • Balenie obsahuje 28 ampuliek – vitamínová terapia na 1 mesiac.

Vložte svoju otázku

Vloženie komentára

Barbora Pazicka

27.04.2019 15:30

dobry den, ked pisete, ze 5%tocopherolu,v akom oleji je prosim vas zriedeny vo vasich kapsuliach? vdaka

MedaPreX - Medaprex, s.r.o.

29.04.2019 12:37

Dobrý den, Barboro,

děkujeme za Váš dotaz. 5% tokoferol neboli vitamín E je v rámci tohoto výrobku doplněn slunečnicovým olejem.

maria

17.06.2016 19:44

Dobrý deň,da sa po aplikovani vitaminu E a C používat aj krem s uv faktorom 50 nakoľko som po laserovom osetreni a taktiež aj ďalšie výrobky na osetrenie pleti.ďakujem za odpoveď

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

20.06.2016 10:10

Dobrý deň, Maria,

áno, po aplikácii Monodermá E5 a Monodermá C10 môžete po ich vstrebaní aplikovať krém s ochranným faktorom.

Jana

16.12.2015 10:15

Dobrý deň, ako treba používať vitamín E? robia sa nejaké kúry alebo ho môžem používať každý deň po celý rok? Ďakujem

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

16.12.2015 17:16

Dobrý deň, Jana,
Monodermá E5 je možné používať celoročne. Odporúča sa použitie po dobu 3 mesiacov (3 balenia) a potom 1 mesiac pauza. Túto kúru je možné neustále opakovať.

Katarinka

12.04.2015 08:04

Dobry den, je mozne uvedeny produkt pouzivat v tehotenstve?

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

13.04.2015 10:38

Dobrý deň, Katarínka,
produkt Monodermá E5 je hypoalergénny prípravok s obsahom starostlivo vybraných účinných látok, ktoré pôsobia na cieľové miesta, bez toho, aby prenikali do hlbokých vrstiev kože alebo do krvného obehu. Jedná sa teda o bezpečný prípravok pre každodenné použitie, a to aj v priebehu tehotenstva.

Kamila Tomašova

26.11.2013 09:45

Dobrý deň, aký je rozdiel medzi vitamínom E Monoderma a prírodným 200 mg vitamínom E ponúkaným v lekárni, ktorý je vraj tiež na prírodnej báze, napr.Dr.Max alebo iné značky? Koľko mg vit.E obsahuje Monoderma?

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

26.11.2013 13:47

Dobrý deň, pani Tomašova,

bohužial máme pocit, že porovnávate doplnok stravy s topickým prípravkom na kožu. Pri doplnkoch stravy ide o miligramy, pri prípravkoch, ktoré se topicky aplikují na pokožku ide o %. Monoderma E5 je prípravok, ktorý se aplikuje na pokožku a nájdete v ňom 5% Tokoferol, takže 5% vitamín E. Ide o prírodný vitamín z toho dôvodu, že v Monoderma E5 nájdete skutočne Tokoferol, a nie žiadny Tokoferol acetát, palmitát a iné jeho deriváty. Z hľadiska topickej aplikáce je to vysoká a zároveň bezpečná koncentrácia. Ohladom miligramov v prípravkoch, ktoré sa do tela dostávajú perorálne Vám bohužiaľ poradiť nevieme.

Vložiť vlastnú recenziu
Priemer: 98% Dokonalé
5x
Katka Mrvová | 08.12.2013
Hodnotenie:
98% Dokonalé
ovela ucinnejsie ako jest obycajny vitamin E z lekarne
zjednocuje farbu pleti a odstranuje cervene flaky
hydratuje ale zaroven nepremastuje
lahko sa vstrebava
uz po tyzdni poznat ze je plet pevnejsia a krajsia
Odkaz

Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil

Súvisí s článkami Magazínu krásy:

Naordinujte si vitamín proti starnutiu

Naordinujte si vitamín proti starnutiu

Vitamín E je verný bojovník proti starnutiu. Jeho pravidelnou dostatočnou dávkou pomôžete nielen svojej pokožke a vzhľadu, ale taktiež prispejete svojmu zdraviu. Urobte si vitamínovú terapiu v znamení E.

Látky, ktoré regenerujú pleť

Látky, ktoré regenerujú pleť

Pokiaľ chcete mať mladú a krásnu pokožku a hľadáte ten správny prípravok pre Vás, hľadajte to, čo má to najlepšie zloženie pre obnovu pleti. Látok, ktoré by mal taký prípravok obsahovať je hneď niekoľko a my Vám ich v zápätí predstavíme.

4 tipy, ako ochrániť pleť pred účinkami slnečných lúčov

4 tipy, ako ochrániť pleť pred účinkami slnečných lúčov

Každoročne odpočítavame posledné zimné dni a netrpezlivo očakávame prvé jarné slnečné lúče. Slnko nás nabíja energiou a ku svojmu životu ho potrebujeme. Avšak ako všetko, aj slnko má svoje dobré aj zlé stránky a účinky na ľudské zdravie. Pleť by sme mali pred škodlivými účinkami slnečných lúčov c...

Špeciálne tipy a triky o vitamínoch na pleť Monoderma - priamo od výrobcu

Špeciálne tipy a triky o vitamínoch na pleť Monoderma - priamo od výrobcu

Prečítajte si poučné rady talianskeho výrobcu vitamínovových sér Monoderma A15, C10 a E5 o týchto želé ampulkách obsahujúcich čistý vitamín na pleť. Vedeli ste napríklad, že C10 dokáže liečit melasmu v gravidite a E5 je vhodný pre dojčatá? Či to, že A15 sa nemá aplikovať cez deň a E5 funguje ako ...

Dobré aj zlé recenzie nekopromisných blogeriek

Dobré aj zlé recenzie nekopromisných blogeriek

Testovali pre vás, aby ste vedeli, čo môžete reálne očakávať od našich výrobkov – známe blogerky odskúšali účinnosť lekárkej kozmetiky z Medaprexu. Niektoré boli spokojné veľmi, niektoré zas menej. V nasledujúcom článku nájdete krátke zhrnutie a odkazy na ich blogy.

Prečo vám cukor prirába vrásky?

Prečo vám cukor prirába vrásky?

Slovo glykácia možno ešte nepoznáte. Ale vedzte, že s tým, aká pozornosť sa tomuto fenoménu začína venovať, sa s ním zoznámite čoskoro. A jej následky možno nevedomky vnímate na svojej koži už teraz!

Darčeky na poslednú chvíľu: U nás to zvládnete!

Darčeky na poslednú chvíľu: U nás to zvládnete!

Nestíhate tento rok nakúpiť včas vianočné darčeky? U nás v MedaPreX vám tento delikátny problém pomôžeme vyriešiť. Stačí si vybrať produkty, ktoré sa vám páčia, elektronicky objednať a zastaviť sa pre nich osobne u nás v MedaPreX až do piatku do 17.30 hod. Pre vianočných oneskorencov ideálne sprá...

Názor nezávislého odborníka () Ikona - šipka

Dermatologička

MUDr. Eva Harapátová

 

Medicom Clinic
Praha 
Jednotlivé ampulky obsahujú presnú dávku vitamínov určenú na jednorazovú aplikáciu na oblasť tváre a krku. Prostredníctvom špeciálneho ochranného balenia MonoDermoDose sú vitamíny chránené pred vyprchaním z dôvodu ich vystavenia slnečnému žiareniu. Len aktívne zložky v najčistejšej podobe môžu pleti poskytnúť maximálny účinok. Ampulky neobsahujú vodu, konzervačné látky, farbivá či ďalšie látky, ktoré by prípadne mohli vyvolať alergiu, precitlivenosť alebo podráždenie. Práve táto kombinácia bezpečného používania a maximálneho efektu vytvára z vitamínov Monodermá inovatívnu starostlivosť o pleť v každom veku.
 
Všetky vitamíny Monodermá sú vytvorené tak, aby nedráždili ani citlivé očné okolie. Hydratáciu dodá suchej a citlivej pleti vitamín E, ktorý možno využiť aj po opaľovaní počas letných mesiacov. Do každodennej starostlivosti ho odporúčam zaradiť po absolvovaní dermatologického zákroku či ošetrenia. Pleť osvieži a zregeneruje.