Anti-aging Cream Endor Omladzujúci krém

Užite si ranný rituál nabitý hydratáciou, vďaka ktorému spomalíte starnutie vašej pleti. Omladzujúci krém Endor vyživí mastnú a normálnu pleť, a postupne vypne vrásky a jemné ryhy, spevní pokožku a obnoví jej mladistvý jas. Postarajú sa o to nanočastice zlata obalené kyselinou hyalurónovou. Ich účinok potvrdzuje nejedna klinická štúdia - za mesiac až o 56% menej vrások a o 26% lepší hydratácie!

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Určené pre pleť:
Anti-aging Cream Endor
Netestované na zvieratách
Ikona - Netestováno
100% vegan
Ikona - 100% vegan
Cena: 65 EUR

Na sklade

Doprava zadarmo

Krém proti vráskam

Omladzujúci krém Endor pôsobí za pomoci nanotechnológií na úrovni kožných buniek, kde spúšťa produkciu dôležitých bielkovín kolagénu a elastínu, a navyše kyseliny hyalurónovej. Výsledkom je redukcia jemných rýh a viditeľných vrások. Anti-agingový krém obnovuje pevnosť a pružnosť pokožky a dodáva jej svieži vzhľad. Vďaka nemastnému zloženiu sa rýchlo vstrebáva a je vhodný pre normálny až mastný typ pleti, ktorý chráni pred škodlivým ultrafialovým žiarením vďaka SPF 25.

Omladzujúci krém

  • Spevnenie pleti
  • Redukcia a vyhladenie vrások a jemných rýh
  • Zlepšenie hydratácie
  • Zjemnenie pleti
  • Rozjasnenie a osvieženie pleti
  • Ochrana pred UV lúčmi

Starnutie pleti

Kyselina hyalurónová je dôležitou zložkou dermis (zamša). Spoločne s kolagénom a elastínom prepožičiavajú dermis, a tým pádom celej koži jej štruktúru. Bunky kože produkujú samy o sebe kolagén, elastín aj kyselinu hyalurónovú, ich syntéza sa však s rastúcim vekom spomaľuje, každoročne zhruba o jedno percento. Výsledkom je úbytok hutnosti dermis, a s tým súvisiaci vznik viditeľných prejavov starnutia pleti. Na tvári sa začínajú objavovať vrásky, jej kontúry povoľujú, pleť začína vyzerať unavene, chýba jej mladistvý jas.

Nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej

Na omladenie pleti je preto potrebné syntézu týchto troch dôležitých zložiek navýšiť. Po deviatich rokoch výskumu v oblasti onkológie a dermatológie, a následnom päťročnom vývoji samotných nanočastíc španielska firma ENDOR Technologies predstavila unikátne zlaté nanočastice, ktoré pôsobia ako vektory, obalené oligoméry kyseliny hyalurónovej prostredníctvom sírnych mostíkov. Tieto nanočastice v epidermis aktivujú receptory génu CD44, tím kožní buňky začnou produkovat více vlastní kyseliny hyaluronové, elastinu a kolagenu.

Viac kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej

Receptory génu CD44 sú kľúčové pre regeneráciu pleti, ich aktivita je spätá s produkciou kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu, látok nevyhnutných pre obnovu pleti. Okrem toho pôsobia na proliferáciu (množenie) buniek kože a regulujú ich migráciu. S pravidelnou aplikáciou Omladzujúceho krému Endor dochádza k viditeľnému omladeniu pleti, zlepšeniu jej hydratácie a celkovej revitalizácii.

Odstráni vrásky

Klinická štúdia vykonávaná pod lekárskym dohľadom dokazuje, že patentovaná technológia nanočastíc zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej významne redukuje vrásky, zjemňuje pleť, a tiež zlepšuje pevnosť a hydratáciu pokožky.

Chráni pred slnečnými lúčmi

Ochrana pred ultrafialovými lúčmi je tiež nevyhnutná čoby prevencia starnutia pleti, UV lúče sú totiž zodpovedné až za 80% viditeľných známok starnutia. Omladzujúci krém Endor obsahuje širokospektrálnu ochranu pred UVA a UVB lúčmi v hodnote SPF 25. Jeho každodenným používaním tak zamedzíte rozvoju nadmernej pigmentácie a ďalším poškodeniam kože plynúcim zo slnečného žiarenia. V omladzujúcom kréme Endor sú UV filtre obsiahnuté v mikrokapsulovej forme, ktorá zaručuje ich najvyššiu účinnosť, a zároveň príjemnú textúru a ľahké zloženie krému.

Nanočastice a ďalšie aktívne látky

Gold thioethylamino hyaluronic acid / nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej v 3% koncentrácii:
Patentovaná nanotechnológia častíc zlata, ktoré na seba viažu oligoméry kyseliny hyalurónovej.

Bisabolol:
Esenciálny olej získavaný z harmančeka so zjemňujúcim a protizápalovým účinkom.

Extrakt zo sóje:
Pôsobí synergicky s ďalšími aktívnymi látkami a podporuje spevnenie pleti a redukciu vrások.

Komplex heteropolysacharidov a rastlinných peptidov:
Na koži utvára ochranný hydratačný film.

Mikrokapsulové UV filtre:
Obsiahnuté filtre chrániace pred UVA / UVB žiarením využívajú technológiu mikroenkapsulácie, čo zlepšuje ich účinnosť, a zároveň textúru krému, ktorý sa ľahko vstrebáva a nezaťažuje pleť.

Používajte ráno aj večer

  • Omladzujúci krém Endor aplikujte na vyčistenú pleť ráno a večer. Ľahko masírujte prstami do pokožky.
  • Najlepšie výsledky dosiahnete, ak budete Omladzujúci krém Endor používať spoločne s omladzujúcim sérom Endor.
  • Obsah balenia je 60 ml.

Bez škodlivých látok a bez testovania na zvieratách

Produkty Endor neobsahujú žiadne parabény, priemyselné konzervačné látky, umelé farbivá, emulgátory a agresívne povrchovo aktívne látky, pesticídy, mutagénne alebo reprotoxické látky, alkoholy dráždivé pre kožu, sulfidy, formaldehydy, nitrozamíny, butylovaný hydroxytoluén, methylisothiazolinone a ďalšie. Žiadny z výrobkov nie je testovaný na zvieratách.

Vložiť komentár

Vloženie komentára

Pre tento produkt nebol nájdený žiadny komentár.

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.

AQUA, PROPYLENE GLYCOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GOLD THIOETHYLAMINO HYALURONIC ACID (NANO), ISONONYL ISONONANOATE, BUTYL METHOXIDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,  SODIUM POLYACRYLATE, BISABOLOL, ETHYLHEXYL STEARATE, 1,3-BUTYLENE GLYCOL, OCTOCRYLENE, DIAZOLIDINYL UREA, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, PARFUM, TRIDECETH-6, PHOSPHOLIPIDS, FARNESOL, PHENOXY ETHANOL, XANTHAN GUM, HYDROLIZED VEGETABLE PROTEIN, LIMONENE, CAPRYLYL GLYCOL, CALCIUM CHLORIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HEXYL CINNAMAL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) PROTEIN, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LINALOOL, PECTIN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BUTYLENE GLYCOL, ARGININIE, PROLINE, SERINE, CITRONELLOL, GLUCOSE, CARRAGENAN (CHONDRUS CRISPUS), 

Názor nezávislého odborníka () Ikona - šipka

Dermatoložka

MUDr. Simona Felšöová

 

Omladzujúci krém Endor je skvelou starostlivosťou pre normálnu až mastnú pleť, ak riešite jemné ryhy, prípadne priamo vrásky, ale aj prevenciu predčasného starnutia pleti. Sila omladzujúceho krému Endor stojí na unikátnych nanočasticiach zlata obklopených oligomérmi kyseliny hyalurónovej.

Pri topickej aplikácii vstupujú do kože, kde začínajú pôsobiť na receptory kožných buniek. Tie v reakcii na kontakt s obrovským množstvom molekúl kyseliny hyalurónovej spúšťajú produkciu endogénnej kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu.

V pleti sa okamžite zvyšuje hydratácia, a počas mesiaca používania je pokožka zjemnená, spevnená a vrásky vyhladené o 25%, čo potvrdila aj dvojito slepá, placebom kontrolovaná štúdia. Pleť navyše chráni pred UVA aj UVB lúčmi vďaka SPF 25.