Akcia: BEAUTIFUL HAIR by Brandeis Clinic (Expirácia: 02 / 2020) Pre krásne a zdravé vlasy

Padajú vám vlasy alebo sa vám zdajú unavené a akoby bez života? Na vine môže byť nedostatok niektorých vitamínov a minerálov. Vyskúšajte unikátny doplnok Beautiful Hair By Brandeis Clinic.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Zameranie:
Akcia: BEAUTIFUL HAIR by Brandeis Clinic (Expirácia: 02 / 2020)
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Živiny pre vlasy

Krásne vlasy, to je sen každej ženy (a trúfame si povedať aj mužov). Lenže krásna hriva, to nie je len tak. Vlasy sa štiepia, lámu, vypadávajú a šedivejú. Niekedy sú na vine samozrejme faktory ako dedičné dispozície, poruchy štítnej žľazy či stres, ktoré nemôžeme vždy ovplyvniť. Jedno však pre svoje vlasy urobiť môžete - dodajte im presne tie živiny, ktoré pre svoje zdravie potrebujú.
 

Konečne zdravé vlasy

Výživový doplnok BEAUTIFUL HAIR By Brandeis Clinic bol vyvinutý tak, aby presne cielil na problémy s vlasmi. Obsahuje ideálnu kombináciu vitamínov a živín, ktorá prispieva k udržaniu zdravia vlasov. Krv bohatá na živiny dokáže dostatočne zásobiť vlasové vačky a výsledkom sú zdravé a krásne vlasy.
 

Obmedzuje vypadávanie vlasov

  • Prispieva k udržaniu krásnych a zdravých vlasov
  • Pomáha lepšie vyživovať vlasové folikuly
  • Prispieva k obmedzeniu vypadávania vlasov
  • Pomáha spomaliť vznik šedín
  • Ľahko doplníte chýbajúce živiny zodpovedné za zlý stav vlasov

Pevné nechty a pleť

  • Okrem zdravia vlasov pomôžete podporiť aj zdravie pokožky a nechtov
  • Vyvážené zloženie živín pomáha redukovať vypadávanie vlasov a ich ďalšie problémy

Vitamíny a minerály, ktoré vlasy potrebujú

Olej z pupalky dvojročnej (500mg):
Pomáha udržať zdravý vzhľad vlasov a elasticitu kože.
 
PABA (200mg):
Napomáha udržať vlasy, nechty a pokožku v dobrej kondícii.
 
Zinok (30mg, 300% ODD):
Prispieva k správnemu metabolizmu sacharidov, mastných kyselín. Pomáha podporiť dobrý stav kostí, vlasov, nechtov a kože. Ďalej napomáha správnemu fungovaniu imunitného systému. Pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom a pomáha podporiť dobrý zrak.
 
Vitamín B3 (16mg, 100% ODD):
Pomáha podporiť správnu činnosť nervovej sústavy, dobrý stav pokožky a slizníc, pomáha znížiť mieru únavy a vyčerpania a celkovo pomáha podporiť psychickú činnosť organizmu. Napomáha správnemu energetickému metabolizmu.
 
Vitamín B2 (1,4mg, 100% ODD):
Pomáha podporiť správnu činnosť nervovej sústavy, dobrý stav pokožky a slizníc, pomáha znížiť mieru únavy a vyčerpania a celkovo podporiť psychickú činnosť organizmu. Napomáha správnemu energetickému metabolizmu.
 
Selén (200μg, 364% ODD):
Pomáha udržať zdravé vlasy a nechty, pomáha podporiť fungovanie imunitného systému a správnu činnosť štítnej žľazy, pomáha podporiť spermatogenézu.
 
Biotín (200μg, 400% ODD):
Prispieva k zdraviu slizníc, vlasov a pokožky, pomáha podporiť správne fungovanie nervového systému, správny energetický metabolizmus, metabolizmus makroživín a správnu psychickú činnosť.
 
Meď (2mg, 200% ODD):
Priaznivo pôsobí na stav spojivových tkanív, pomáha udržiavať správny energetický metabolizmus v tkanivách a bunkách. Pomáha podporiť správnu pigmentáciu vlasov a pokožky, pôsobí na metabolizmus železa v tele. Pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom.
 

2 tabletky denne doplní živiny

  • Užívajte 2 kapsule denne počas jedla
  • Obsah balenia je 100 kapslí
  • Hmotnosť obsahu: 41,5 g

Vložte svoju otázku

Vloženie komentára

Pre tento produkt nebol nájdený žiadny komentár.

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.

Súvisí s článkami Magazínu krásy:

Na jeseň vlasy vypadávajú viacej. A my vieme, prečo!

Na jeseň vlasy vypadávajú viacej. A my vieme, prečo!

S týmto ročným obdobím, jeseňou, sa spája veľa pekných vecí - listy sfarbené do oranžova, púšťanie šarkanov, zapaľovanie sviečok ... Lenže mimo tieto pozitíva máme s jeseňou spojenú aj jednu dosť nepríjemnú záležitosť, a to zvýšené vypadávanie vlasov.

Pohárik červeného vína vás zbaví vrások. Ako? Vďaka resveratrolu!

Pohárik červeného vína vás zbaví vrások. Ako? Vďaka resveratrolu!

Tú prvú vetu v nadpise sme samozrejme trochu nadniesli, jeden pohárik vína vás známok starnutia pleti bohužiaľ nezbaví. Ale resveratrol, ktorý je jednou zo zložiek červeného i bieleho vína, je doslova elixír mladosti. Pôsobí proti starnutiu pleti, podporuje zachovanie mladosti celého organizmu aj...

Prečo mi na jaro padajú vlasy?

Prečo mi na jaro padajú vlasy?

Sezóna padania vlasov nás postihuje najviac na jeseň a na jaro. Namiesto straty 50 až 100 vlasov denne, čo je bežne každodenná strata, s ktorou tak nejak musíme počítať, sa môže stať, že vlasov stratíme oveľa viacej. Dobrá správa na koniec? Toto vypadávanie vlasov nie je navždy....

Prečítajte si návod, ako predĺžiť riasy. Tým, čo jete

Prečítajte si návod, ako predĺžiť riasy. Tým, čo jete

Husté, dlhé riasy nemá od prírody bohužiaľ každý. Najčastejšie sa preto uchyľujeme k riasenkám či umelým riasam ako k jedinému spôsobu, ako im pridať na objeme a dĺžke. Existujú pritom oveľa sofistikovanejšie riešenia, ako riasy skrášliť - správnou výživou.