HEALTHY Prostate by Brandeis Clinic

Zväčšenie prostaty postihuje veľké množstvo mužov starších ako päťdesiat rokov. Nejde však len o vizuálnu záležitosť , zväčšená prostata často komplikuje močenie a aj inak zhoršuje kvalitu života. HEALTHY PROSTATE by Brandeis Clinic prispieva k lepšiemu fungovaniu prostaty a v prípade už aktuálneho problému pomáha proti ďalšiemu zväčšovaniu prostatického tkaniva.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Zameranie:
HEALTHY Prostate by Brandeis Clinic
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Popis

Napomáha chrániť zdravie prostaty a zlepšovať jej funkciu.
Mix piatich účinných látok vrátane unikátneho extraktu zo Serenoa repens.
 
Výživový doplnok HEALTHY PROSTATE by Brandeis Clinic obsahuje komplex piatich účinných látok, ktoré podporujú zdravie prostaty a reprodukčných orgánov. Extrakt zo Saw palmetto a beta sitosterol sú hlavnými aktérmi inhibície premeny testosterónu na dihydrotestosterón.
 
Práve tá býva príčinou benígnej hyperplázie (zväčšenia) prostaty. HEALTHY PROSTATE by Brandeis Clinic prispieva vďaka obsahu týchto látok k zamedzeniu jej ďalšiemu zväčšovaniu. Okrem toho dihydrotestosterón oslabuje imunitu, podporuje zvýšené ukladanie tukov a nadmerné vypadávanie vlasov.
 
Ďalej napomáha tlmiť zápaly prostaty a reprodukčného ústrojenstva, pomáha znižovať riziko kardiovaskulárnych ochorení, podporuje zdravie cievneho systému a celkovú očistu organizmu. Jedna z jeho zložiek, extrakt z pestreca mariánskeho, je tradične používaný pre svoj priaznivý vplyv na funkciu pečene.
 

Účinky

  • Pomáha v prevencii v boji proti benígnej hyperplázii prostaty (zväčšenie prostaty)
  • V prípade už zväčšenej prostaty prispieva k zamedzeniu jej ďalšieho zväčšenia
  • Pomáha proti zápalom prostaty
  • Prispieva k zdraviu a regenerácii pečene
  • Pomáha znižovať riziko kardiovaskulárnych ochorení
 

Určené pre

HEALTHY PROSTATE by Brandeis Clinic je výživový doplnok pre dospelých, ktorý pomáha podporiť zdravie prostaty a reprodukčného systému.
 

Zloženie (hlavné účinné látky)

Saw palmetto (Serenoa repens): 
Štandardizovaný výťažok 45% mastných kyselín
Podporuje správne fungovanie prostaty a močového ústrojenstva, rovnako ako zdravie reprodukčnej sústavy. Má priaznivý účinok na zväčšenú prostatu a jej zápaly. Inhibuje premenu testosterónu na dihydrotestosterón, čo zamedzuje ďalšiemu zväčšovaniu prostatického tkaniva.
 
Beta sitosterol: 
Štandardizovaný výťažok z fytosterolového komplexu
Pôsobí antioxidačne a reguluje aktivitu enzýmov v organizme. Je hlavným účastníkom inhibície premeny testosterónu na dihydrotestosterón. Má protizápalový účinok.
 
Pestrec mariánsky (Sylibum marianum): 
Štandardizovaný výťažok 80% silymarínu
Podporuje zdravie pečene aj bezproblémové trávenie, celkovo prečisťuje organizmus. Pôsobí pozitívne na kardiovaskulárnu sústavu a reguluje hladinu krvného cukru.
 
Granátové jablko (Punica granatum):
Pomáha proti upchávaniu tepien a ischemickej chorobe srdca, celkovo pomáha zlepšiť funkciu kardiovaskulárnej sústavy, pomáha znižovať krvný tlak, ďalej má pozitívny vplyv pri obličkových kameňoch a hemoroidoch.
 
Lykopén:
Flavonoid s výrazne antioxidačným účinkom, pomáha znižovať riziko rozvoja kardiovaskulárnych ochorení, podporuje imunitu a napomáha zlepšovať fungovanie prostaty.
 

Množstvo účinných látok v dennej dávke

Saw palmetto (300 mg)
Beta sitosterol (60 mg)
Pestrec mariánsky (60 mg)
Granátové jablko (45 mg)
Lykopén (5 mg)
 

Dávkovanie

2 kapsule denne počas jedla
 

Obsah balenia

60 kapsúl
Hmotnosť obsahu: 20g

Vložte svoju otázku

Vloženie komentára

Pre tento produkt nebol nájdený žiadny komentár.

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.

Súvisí s článkami Magazínu krásy:

Saw palmetto chráni prostatu a navyše pôsobí proti vypadávaniu vlasov

Saw palmetto chráni prostatu a navyše pôsobí proti vypadávaniu vlasov

Pozitívne účinky saw palmetto sú známe už po stáročia, čoby liečivo ho využívali treba americkí indiáni na juhovýchode súčasných Spojených štátov amerických. Na začiatku 20. storočia začal bobule saw palmetto využívať aj "biely muž", a to pre liečbu problémov urinárneho traktu a pre zvý...