YOUNG 4 EVER by Brandeis Clinic (Expirácia 30. 6. 2019)

Obsahuje 10 látok s antioxidačným účinkom, ktoré prispievajú k spomaleniu starnutia buniek, tkanív i celého organizmu.
(Expirácia 30. 6. 2019)

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
YOUNG 4 EVER by Brandeis Clinic (Expirácia 30. 6. 2019)
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

(Expirácia 30. 6. 2019)

 

Pomáha spomaľovať starnutie všetkých buniek v organizme

Starnutie je úplne normálny fyziologický proces, ktorý je bohužiaľ nezvrátiteľný. Nepripravili sme pre vás teda elixír večnej mladosti, ale účinný výživový doplnok, ktorý je schopný vďaka unikátnemu zloženiu prispieť k spomaleniu starnutia telesných orgánov. Okrem toho pomáha povzbudiť aj psychickú činnosť a podporuje sviežosť organizmu. Umožnite svojmu telu zvrátiť tok času!
 

Naozaj unikátne zloženie 10tich látok, vrátane resveratrolu a koncentrovaných výťažkov

 
Pomocníkmi vám budú vitamín C, vitamín E, vitamín B12, resveratrol, vápnik, horčík, kyselina listová, zelený čaj a ginkgo biloba.
 
 

Účinný proti únave

  • Napomáha spomaľovať starnutie organizmu a telesných orgánov
  • Prispieva k zlepšeniu psychickej činnosti
  • Podporuje správne fungovanie imunitného systému
  • Napomáha znižovať pocity únavy a vyčerpania

Podpora srdca a ciev

  • Podporuje tvorbu kolagénu, ktorý nielen, že napomáha zdraviu ciev, kĺbov, kostí a chrupaviek, ale navyše je zodpovedný aj za mladistvý vzhľad pokožky
  • Napomáha zachovaniu zdravej kardiovaskulárnej i nervovej sústavy
 

TOP zloženie pre životnú vitalitu a elán

Resveratrol (50mg):
Priaznivo pôsobí na stav kardiovaskulárneho systému.

Koncentrovaný výťažok z listov Ginkgo biloba (50mg):
Jinan dvojlaločný je populárna rastlinná liečivka obľúbená po tisícročia za svoju pomoc pri posilňovaní pamäti, zlepšovaní krvného obehu a spomaľovaní starnutia organizmu. Vo výživovom doplnku YOUNG 4 EVER nájdete koncentrovaný extrakt z Ginkgo biloba, štandardizovaný na 24% flavónových glykozidov (látky zodpovednej za antioxidačný a protizrážanlivý účinok) a 6% terpenoidních laktónov, ktoré pomáhajú upravovať krvný prietok a môžu chrániť nervy.
 
Extrakt z listov zeleného čaju (200mg):
Zelený čaj obsahuje prirodzene prítomné polyfenoly, silné antioxidanty, ktoré prispievajú k ochrane všetkých buniek pred poškodením a tým pred chátraním organizmu. Vo výživovom doplnku YOUNG 4 EVER nájdete extrakt zo zeleného čaju štandardizovaný na 50% polyfenolov.
 
Vitamín C (200mg, 250% ODD):
Silný antioxidant, ktorý prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému. Podporuje tvorbu kolagénu, čím napomáha správnemu fungovaniu krvných ciev, kostí a chrupaviek a samozrejme zdraviu kože. Ďalej vitamín C podporuje metabolizmus, správnu činnosť nervovej sústavy a psychickú odolnosť. Navyše zvyšuje vstrebávanie železa.
 
Vitamín B12 (10μg, 400% ODD):
Podporuje fungovanie energetického metabolizmu, činnosť nervovej sústavy a dobrú psychiku. Prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania a napomáha správnej tvorbe červených krviniek.
 
Vitamín E (48mg, 400% ODD):
Účinný antioxidant, ktorý pomáha chrániť bunky pred poškodením oxidatívnym stresom.
 
Vápnik (200mg, 25% ODD):
Prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, energetickému metabolizmu, činnosti svalov, funkcii nervových prenosov, funkcii tráviacich enzýmov, podieľa sa na procese delenia a špecializácie buniek. Vápnik je potrebný na udržanie dobrého stavu kostí a zubov.
 
Horčík (112mg, 29,8% ODD):
Prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, k elektrolytickej rovnováhe, k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy a svalov, k normálnej syntéze bielkovín. Horčík prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov, podieľa sa na špecializácii buniek.
 
Kyselina listová (800μg, 400% ODD):
Prispieva k rastu zárodočných tkanív v čase tehotenstva, správnej syntéze aminokyselín, správnej krvotvorbe, látkovej premene homocysteínu a správnej funkcii psychiky.
 

Návod na použitie

Konzumujte 2 kapsule denne počas jedla. Obsah balenia je 100 kapsúl (hmotnosť obsahu: 54,5 g).

Vložte svoju otázku

Vloženie komentára

Pre tento produkt nebol nájdený žiadny komentár.

K tomuto produktu nie je žiadna recenzia.

Súvisí s článkami Magazínu krásy:

Prečo vám doplnky stravy môžu (doslova) zachrániť kožu?

Prečo vám doplnky stravy môžu (doslova) zachrániť kožu?

Koža je najväčší telesný orgán zodpovedný za množstvo funkcií, ktorý je ale zároveň veľmi zraniteľný. Rôzne kožné ochorenia môžu signalizovať ako vážny problém v organizme, tak napríklad nedostatok niektorej z dôležitých látok v strave.

Večnú mladosť vám nezaručíme. Alebo áno?

Večnú mladosť vám nezaručíme. Alebo áno?

Tajomstvo elixíru mladosti hľadá ľudstvo snáď už od svojho počiatku. Lenže ako vieme, pre podobné zázraky je miesto len v rozprávkach, skutočnú mladosť nám nedokáže vrátiť nič. Lenže kto tu hovorí o navrátení mladosti? Ono by predsa stačilo, len spomaliť starnutie organizmu. A to v súčasnosti ide...

Antioxidanty milujeme. A vy by ste mali tiež!

Antioxidanty milujeme. A vy by ste mali tiež!

O antioxidantoch sa v poslednej dobe hovorí stále viac ako už vo vedeckých kruhoch, tak i medzi laikmi. Výživové doplnky a kozmetické prípravky s obsahom antioxidantov sa objavujú viac a viac, a samozrejme ich nájdete aj v našom e-shope. Antioxidanty a ich zdravotné benefity tiež milujú médiá. Av...

Poznáme vitamíny, ktoré vás zbavia  únavy

Poznáme vitamíny, ktoré vás zbavia únavy

S chronickou únavou sa môže stretnúť každý z nás, najmä jedinci citlivejší na vplyv a výkyvy počasia. Prejavuje sa celkovým úbytkom energie, konštantnou únavou, zníženou koncentráciou a zvýšenou potrebou spánku.

Pozor, vaša pleť vám možno dáva najavo vážny zdravotný problém!

Pozor, vaša pleť vám možno dáva najavo vážny zdravotný problém!

Koža je najväčší orgán tela a často je považovaná za "výkladnú skriňu" zdravotného stavu človeka. Zmeny na pleti, od farebných nerovností až k výrastkom či znamienkam, môžu byť podľa dermatológov mnohokrát tým najskorším varovaním, že je v organizme niečo v neporiadku....

Prečo vám cukor prirába vrásky?

Prečo vám cukor prirába vrásky?

Slovo glykácia možno ešte nepoznáte. Ale vedzte, že s tým, aká pozornosť sa tomuto fenoménu začína venovať, sa s ním zoznámite čoskoro. A jej následky možno nevedomky vnímate na svojej koži už teraz!

Zostaňte mladí. Poznáme receptúru!

Zostaňte mladí. Poznáme receptúru!

Mladosť by si chcel zachovať každý. Keď sa budete riadiť týmito radami, nestanete sa síce priamo nesmrteľnými, ale zachováte si mladosť a životnú vitalitu. A o to predsa ide!

Toto sú tie najväčšie chyby, ktoré robíte pri chudnutí

Toto sú tie najväčšie chyby, ktoré robíte pri chudnutí

S jarou prichádza zmena. A nie je to zďaleka len o rozkvitajúcich kvetoch na záhradke alebo jarnom upratovaní. Jar je tiež obdobím, kedy sa veľa ľudí sústredí na zhadzovanie zimných kíl a "prípravu" postavy na leto. Ak chcete do leta schudnúť, presvedčte sa, či nerobíte niektorú z nasle...

Nedostatok vitamínu B12 môže ohrozovať aj vás

Nedostatok vitamínu B12 môže ohrozovať aj vás

Vitamín B12 je jedným z vitamínov zo skupiny B. Udržuje zdravú a fungujúci nervovú sústavu a jednotlivé krvné bunky, zúčastňuje sa pritom tiež tvorby DNA, genetického základu všetkých buniek. Dostatok vitamínu B12 je prevenciou rozvoja anémie, ktorá býva príčinou únavy a telesnej slabosti....

Prečítajte si návod, ako predĺžiť riasy. Tým, čo jete

Prečítajte si návod, ako predĺžiť riasy. Tým, čo jete

Husté, dlhé riasy nemá od prírody bohužiaľ každý. Najčastejšie sa preto uchyľujeme k riasenkám či umelým riasam ako k jedinému spôsobu, ako im pridať na objeme a dĺžke. Existujú pritom oveľa sofistikovanejšie riešenia, ako riasy skrášliť - správnou výživou.

Dohnala vás únava, ste bez energie a najradšej by ste si išli ľahnúť?

Dohnala vás únava, ste bez energie a najradšej by ste si išli ľahnúť?

Možno práve preto, že je leto obdobím dovoleniek, na nás často dopadá únava. Je potrebné stihnúť návaly práce pred dovolenkou, či už v práci alebo doma v rámci prípravy na vysnívaný týždeň či dva voľna, a po návrate dovolenke na nás obvykle tiež čakajú hromady povinností, ktoré musíme zvládnuť, a...