Hrešili ste cez sviatky? Vieme, ako vaše drobné hriechy napraviť, či už boli na kráse alebo v strave

Hrešili ste cez sviatky? Vieme, ako vaše drobné hriechy napraviť, či už boli na kráse alebo v strave
Rubrika: Omladenie pleti 13.01.2016
tlač

Neboli ste v období vianočných sviatkov, povianočnej pohody a silvestrovských osláv práve dvakrát dôslední, čo sa týka správneho stravovania a starostlivosti o pleť? Máte pocit, že ste do Nového roku nevkročili zrovna v najlepšej forme? Máme pre vás riešenie na mieru!

Presne pre vás sme totiž pripravili našu špeciálnu ponuku Novoročný reštart!

novoroćný reštart pleti

Čo v nej nájdete? 

Z nášho portfolia sme sa snažili vybrať presne tie produkty, ktoré by sa vám mohli hodiť - vašu pleť omladia, zregenerujú a zbavia vás prejavov únavy a starnutia. Ak ste sa cez sviatky práve dvakrát dobre nevyspali, či už z dôvodu osláv alebo skrátka preto, že ste mali moc práce, pripravili sme si pre vás účinné produkty, ktoré odstránia nepríjemné tmavé kruhy pod očami. Ak ste hrešili chlebíčkami so šalátom a hŕbou sladkostí, určite sa vám budú hodiť naše exkluzívne doplnky stravy by Brandeis Clinic, ktoré vás zbavia toxínov a spomalia proces starnutia!
 
O jemné vrásky a ďalšie známky starnutia pleti sa postará Sérum Retinol 3 TR. A viete, čo je na ňom to najlepšie? Urobí všetku prácu za vás, zatiaľ čo vy budete "dobíjať baterky" spánkom. Retinol 3 TR je totiž nočné sérum, ktoré vás cez noc urobí krásnou! V pleti totiž podporí tvorbu kyseliny hyalurónovej a kolagénu a pomôže tak vyhladiť pokožku a vypnúť jej kontúry.
Retinol 3TR Retinol 3TR Vitamínové sérum obsahujúce Retinol a Tokoferol je ideálnym prípravkom na nočnú starostlivosť. Pokožku počas noci dokonale vyživí, rozjasní a zredukuje jemné vrásky. Tento prípravok vyhral Silver Aesthetic Award (strieborné miesto) za najlepšie predávaný maloobchodný produkt vo Veľkej Británii.
 
Pre staršie ročníky a zrelú pleť sme si pripravili inú lahôdku - Sérum proti vráskam pre zrelú pleť C - Tetra + Intense. To z vašej pleti odstráni známky starnutia, ako sú jemné linky, vrásky a tiež tmavé škvrny a ďalšie prejavy hyperpigmentácie. Antioxidačná sila vitamínu C a vitamínu E nabije vašu pleť aj vás energiou!
 
Ak boli sviatky a oslavy tak náročné, že sa vám okolo očí objavili vrásky, nezúfajte. Eyelift pre vyhladenie vrások okolo očí vyzmizíkuje jemné linky a vrásky, či už ich máte od smiechu alebo od čohokoľvek iného. Užite si dlhotrvajúci liftingový efekt aj bez injekcií! Eyelift navyše skryje tmavé kruhy pod očami vďaka obsahu unikátnych optických častíc, ktoré odrážajú svetlo a kruhy pod očami tak účinne maskujú.
 
Neriešite až toľko vrásky, ale viacej vás trápia kruhy pod očami a opuchy očí (po silvestrovských oslavách sa nie je čomu diviť), siahnite preto po redukcii kruhov pod očami - Dark Circles Tinted Primer. Zosvetlenie tmavých kruhov pod očami nie je s týmto zázrakom problém!
 
Vianoce a Silvester rovná sa vyprážaný rezeň, vyprážaný kapor, zemiakový šalát, chlebíčky, koláčiky, vianočka, k tomu nejaký ten drink či panáčik ... A organizmus je plný toxínov, ktoré ho zbytočne zaťažujú a znemožňujú jeho zdravé fungovanie. Zbavte sa ich a prečistite svoje telo s unikátnym doplnkom stravy DETOX by Brandeis Clinic.
DETOX by Brandeis Clinic DETOX by Brandeis Clinic Pomôžte svojmu telu prečistiť a zbaviť sa toxínov a zhodiť prebytočné kilá. Tento produkt obsahuje osem starostlivo vybraných extraktov, ktoré pomáhajú chrániť hlavne zdravie hrubého čreva.
 
Zdá sa vám, že s príchodom Nového roka ste o rok zostarli? Možno na tom niečo bude, predsa len, kalendárny rok sa mení a ani my nemládneme. Ak však chcete spomaliť tok času a zachovať si sviežosť vnútorne i navonok, vyberte si exkluzívny doplnok stravy YOUNG 4 EVER by Brandeis Clinic. Budete mať viac energie, váš imunitný systém pôjde "na plný plyn" a vy si užijete "večnú mladosť".
YOUNG 4 EVER by Brandeis Clinic (Expirácia 30. 6. 2019) YOUNG 4 EVER by Brandeis Clinic (Expirácia 30. 6. 2019) Obsahuje 10 látok s antioxidačným účinkom, ktoré prispievajú k spomaleniu starnutia buniek, tkanív i celého organizmu. (Expirácia 30. 6. 2019)
 
S doplnkami stravy si človek  musí na viditeľný výsledok trochu počkať. Ak chcete výsledky vidieť okamžite, kúpte si Omladzujúcu pleťovú masku Dermaheal. Tá vašu pleť od pohľadu omladí a zregenerujete a vy si počas jej aplikácie naopak môžete užiť relax a pohodu ako v tom najluxusnejšom salóne krásy!
Dermaheal Cosmeceutical Mask Pack Dermaheal Cosmeceutical Mask Pack Radi používate pleťové masky a chcete naozaj niečo účinné? V tom prípade ste narazili na správny produkt, ktorý je nielen efektívny, ale tiež veľmi ľahko použiteľný.
Koniec článku