Najlepšie prípravky proti vráskam z nášho e-shopu

Najlepšie prípravky proti vráskam z nášho e-shopu
Rubrika: Omladenie pleti 02.03.2015
tlač

Tento rebríček nemáme na svedomí my s Medaprexu, ale naši spokojní zákazníci. Poďte sa zoznámiť s našimi 5 najpredávanejšími produktami, ktoré pomôžu omladiť vašu pleť a zavelia do boja proti vráskam!

1. Eyelift vyhladenie vrások okolo očí

Tento krém je jednoducho špička, lepší prípravok na vrásky okolo očí nájdete ťažko. V oblasti okolo očí, nielenže redukuje už vzniklé vrásky, ale zároveň napomáha, aby pokožka zostávala pevná. Ak trpíte na nepekné tmavé kruhy pod očami, tak zaberá aj v tomto prípade. Eyelift vás zbaví  rýh a vrások, a pritom sa vôbec nemusíte obávať injekcií a bolestivých zákrokov. Pri aplikácií na kožu totiž stimuluje bunkovú komunikáciu, obnovuje, zavodňuje pleť a výsledkom je pleť bez nerovností a vrások. Naviac posilňuje spojivové tkaniva okolo očí, čo má za dôsledok, že môžete konečne dať zbohom tmavým kruhom aj vačkom pod očami. Ako bonus obsahuje špeciálne optické častice odrážajúce slnečné svetlo, ktoré tiene okolo očí dômyslene maskujú. 

2. Sérum Retinol 3TR

Vitamínové sérum obsahujúce Retinol a Tokofel je obľúbená nočná starostlivosť. ktorá Eyeliftu v našej ponuke ‘šľape na päty’. A čím je tak výnimočný? Vďaka vysokému obsahu vitamínu  A a vitamínu  E stimuluje tvorbu kolagénu a kyseliny hyalurónovej. A tyto dva prvky sú zodpovedné za redukciu vrások a celkové omladenie pleti. 
Vitamín E je silný antioxidant. Pomáha chrániť pleť pred útokmi volných radikálov, a plus napomáha  jej dostatočnej hydratácií. Sérum Retinol 3TR aplikujte na noc a ráno sa zobudíte s rozjasnenou a prežiarenou pokožkou. No nie je to ideálne? Cez noc omladnúť?
Mimochodom nie je len u nás je tento prípravok hviezdou. Vo Velkej Británií po ňom šalejú celé davy. Vyhrál Silver Aesthetic Award a druhé miesto ako najpredávanejší maloobchodný produkt na britskom trhu. Recenzie tisícov spokojených zákazníkov neklamú! 
 

3. Retinol 6TR

Prípravky nočnej starostlivosti sú obľúbenou nákupnou položkou. Ďalší produkt značky Retinol obsahuje 0,6% vitamínu A, a je tak super pomocníkom v starostlivosti o zralú pleť. Podporuje tvorbu kolagénu a elastinu, v pokožke zvyšuje obsah kyseliny hyalurónovej, a tým pádom vyhladzuje ryhy a jemné vrásky. Zložka vitamínu E zaručuje antioxidačné účinky a prevenciu stárnutia pokožky. Ak sa vasa pleť leskne, Retinol 6TR dokáže tento problem vyriešiť. Redukuje totiž tvorbu kožného trhu, naviac zbavuje pleť prejavov akné. Ak máte problémy s hyperpigmentáciou, tak i to Retinol 6TR rieši. 
 

4. Retinol Eye TR 

Další produkt zo ‘stájne’Retinol obsadil v našom rebríčku predajnosti štvrté miesto. Na rozdiel od dvoch vyššie uvedených výrobkov, Retinol Eye TR sa zameriava na jedinú oblasť, a to očného okolia, respektíve na redukciu vrások okolo očí. Toto prvotriedne sérum dodá pokožke v oblasti očí revitalizovaný a žiarivý pohľad. Vďaka 0,1% obsahu Retinolu stimuluje produkciu kolagénu a zvyšuje hodnotu epidermálnej kyseliny hyalurónovej. Tým zabraňuje vzniku vejárkov okolo očí a zosvetľuje  nepekné tmavé kruhy pod očami. Ak hľadáte prípravok na omladenie, Retinol Eye TR je trefou do čierneho. 
Koniec článku