Žhavý Firewall je 5x účinnejší než iné antioxidanty!

Žhavý Firewall je 5x účinnejší než iné antioxidanty!
Rubrika: Omladenie pleti 24.02.2014
tlač

Inovatívna kozmetická značka Medik8 sa s obľubou zúčastňuje objektívnych testov účinných látok vo svojich výrobkoch. Najnovšie sa testovalo ich antioxidačné sérum Firewall. A výsledky? Prekvapivé...

 

Ohnivý boj antioxidantov s voľnými radikálmi

Voľné radikály a antioxidanty sú v dnešnej dobe už takmer viac frázy než odborné termíny. Všetci vieme že jedny sú zlé a druhé dobré, jedným sa nevyhneme kvôli znečistenému ovzdušiu a druhé nám ponúkajú v rôznych formách výživových doplnkov, krémov či sér. Antioxidanty bojujú proti voľným radikálom, ale to, do akej miery to zvládajú už málo kto skúma. Aby ste to na sebe nemuseli skúmať Vy samy, ponúkame Vám výsledky odborného testu o reálnych aj nereálnych účinkoch antioxidačných sér.

Test antioxidantov

Odborníci usilovne testovali Firewall priemyselným testom „Total Antioxidant Assay Test“ vo Veľkej Británii.  Už názov naznačuje, že hlavným predmetom výskumuboli antioxidanty a ich schopnosť vysporiadať sa s voľnými radikálmi obsiahnutými v koži. Testu sa zúčastnilo 9 profesionálnych a prémiových krémov od rôznych popredných kozmetických značiek. Výsledky boli až prekvapivo jednoznačné. Firewall s prehľadom prevalcoval všetkých 9 svojich konkurentov a účinnosť jeho látok bola stále 5násobne vyššia ako druhý najlepší krém po ňom. Podobným testovaním prešlo v minulosti aj ich vitamínove sérum Retinol 3TR, ktoré sa na súťaži Silver Aesthetic Awards stalo druhým najpredávanejším maloobchodným produktom vo Veľkej Británii pre rok 2012.

                                                                                       

Ako funguje ten najlepší?

Firewall obsahuje Superoxiddismutázu – antioxidant, ktorý regeneruje bunky a chráni ich rozpad; a mimetické antioxidanty katalázy - katalyzátor rozkladu peroxidu vodíka na vodu a kyslík. Tieto dve zložky fungujú ako pumpička, ktorá z pokožky vysaje voľné radikály, chemickou reakciou ich premení na neškodné substancie a vylúči zo systému. Antioxidant poskytne voľnému radikálu chýbajúci elektrón a tým ho stabilizuje Existuje veľa druhov voľných radikálov a vačšina bežných antioxidačných krémov bohužiaľ neutralizuje iba jeden či dva druhy. Keďže tieto nepríjemné látky spôsobujú predčasné starnutie a v pokožke ich máme bohužial všetci, stojí za to venovať pozornosť séram, ktoré Vám reálne vedia zabezpečiť dlhodobo mladú a zdravú pleť.

 

Testy účinnosti môžu byťpre Vás preto výbornou pomôckou pri výbere toho správneho krému. Čo myslíte, ako by obstál Váš obľúbený krém? 

Koniec článku