Helena: Svoje vrásky mám rada. K veku to jednoducho patrí

Helena: Svoje vrásky mám rada. K veku to jednoducho patrí
Rubrika: Zachytené v uliciach 08.06.2015
tlač

-Helena, 53 rokov, babička na plný úväzok, predtým dámska krajčírka-

"O pleť sa vôbec nestarám. Myslím si, že gény a príroda mi dobre nadelili. Na starostlivosť o pleť som nikdy nemala moc čas. Občas som používala regeneračný krém v zime alebo v lete nejaký prípravok, keď sa spálim na slniečku. Všetko, ale celkom výnimočne. Umývam sa len čistou vodou. Skoro sa nemalujem, dnes je to výnimka, pretože som sa išla vyfotiť na preukaz. Samozrejme v minulosti to bolo trocha inak,to som sa maľovala . Ale napríklad podkladový krém, ten som nepoužívala nikdy. Teraz som spokojná a svoje vrásky mám rada. K istému veku to skrátka patrí, takže je to takto v poriadku ☺".
 

Rady Odborníka

Ak má Helena rada svoje vrásky, nebudeme sa snažiť ich akokoľvek redukovať. Ale ajj napriek tomu by som pleť zľahka prežiarila. Na to bude ideálny pomocník sérum C-Tetra + Intense od Medik8, ktoré presvetľuje pokožku a obmedzuje jej pigmentáciu.
 
Inak by som tiež odporúčala používať ráno a večer krém Dermaheal Cosmeceuticals. Pretože aj keď si Helena myslí, že jej pokožka nič nepotrebuje, nie je to pravda - aj zrelá pleť potrebuje svoju výživu.
 
Helena 2Helena
Koniec článku