Jana: Vrásky pod očami ma našťastie moc netrápia. Na rozdiel od nekvalitných vlasov

Jana: Vrásky pod očami ma našťastie moc netrápia. Na rozdiel od nekvalitných vlasov
Rubrika: Zachytené v uliciach 08.06.2015
tlač

-Jana, 47 rokov, pracuje v kvetinárstve-

"Myslím, že sa o pleť starám tak nejak priemerne. Ráno používam make-up, večer sa odličujem. Potom používam ešte nočný krém. Špeciálne prípravky na vrásky ani produkty na hĺbkovú starostlivosť o pleť nevlastním. Nové značky pokojne rada vyskúšam, ale mám samozrejme pár svojich favoritov.
Čo ma trápi? No to viete, že by som bola radšej, keby pleť vyzerala a najlepšie i bola mladšia, haha, to by bolo hneď lepšie. Našťastie nemám veľa vrások pod očami, v rodine na vrásky netrpíme. Ale je to niečo za niečo - my zase trpíme na nekvalitné vlasy! "
 

Rady Odborníka

Pretože sa Jana tvári, že jej najväčším problémom sú nekvalitné vlasy, musím začať u nich. Nekvalitné vlasy dokáže až zázračne zlepšiť rada Renokin, ktorá pozostáva z šampónu, kondicionéru a špeciálneho séra. Prípravky Renokin redukujú vypadávanie vlasov, oživujú ich a celkovo vylepšujú ich kvalitu.
 
Pre mladší vzhľad pleti je pre Janu skvelou voľbou sérum C-Tetra + Intense od Medik8. Pleť krásne prežiari a spomaľuje jej starnutie. Ako klasickú starostlivosť by som zvolila denný krém Advanced Day Total Protect pre normálnu až suchú pokožku a nočný krém Advanced Night Restore, oboje od Medik8.
 
JanaJana 2
Koniec článku