Magdaléna: Používam krémy bez parabénov a bez parfumácie

Magdaléna: Používam krémy bez parabénov a bez parfumácie
Rubrika: Zachytené v uliciach 05.06.2015
tlač

-Magdaléna, 35 rokov, pracuje v neziskovej organizácií-

"Denne si umývam tvár vodou a používam krémy, bez parabénov a bez parfumácie. Teraz s obľubou používam na tvár jeden detský krém, ktorý je dokonca z rady pre bábätká. Občas ma trápi suchá pleť, ale býva to skôr v zime. So svojou pleťou som vlastne celkom spokojná. do kozmetiky som investovala skôr, keď som bola mladšia, ale teraz s deťmi naozaj minimálne. Keď už, tak investujem vyložene do prírodných prípravkov, u ktorých viem, že obsahujú minimum prídavných látok. "
 

Rady odborníka

Suchú pleť je potreba dostatočne hydratovať, a pretože si Magdaléna dáva pozor na obsah parabénov v kozmetike, vrelo odporúčam kozmetiku značky Medik8. V prípade suchej pleti ideálne krém Ultimate Recovery Intense, ktorý okrem hydratácie tiež poskytuje bunkovú ochranu a redukuje prejavy starnutia.
Na rozjasnenie a vyživenie tváre, a tiež k prevencii vrások je skvelé antioxidačné sérum C-Tetra. Pokožke dodá žiarivý vzhľad, vyrovná tón pleti a zanechá ju pružnú, rozžiarenú a dobre hydratovanú. Toto sérum je taktiež neparfumované a neobsahuje parabény ani konzervanty. Takže je ideálny pre Magdaléninu starostlivosť o pleť.
Koniec článku