O spoločnosti

Čo robíme
 
Prinášame na slovenský a český trh tie najlepšie svetové značky kozmetiky, napríklad britskú lekársku kosmeceutiku Medik8, ale aj zdravotnícke pomôcky vo forme injekčnej kyseliny hyalurónovej aplikovanej lekármi, napríklad obľúbenú značku SAYPHA. Sme partnerom mnohých kliník estetickej medicíny na Slovensku a v Českej republike, ktoré zásobujeme mezoniťami, výplňovými materiálmi, silikónovým krytím na jazvy a mezoterapeutickými produkty. Vyrábame aj vlastné doplnky stravy pre krásu a zdravie, napríklad Diamond Collagen + HA by Brandeis Clinic.
 
17 rokov skúseností!
 
Medaprex Vám prináša produkty pre zdravie a krásu už 17 rokov v ČR a 14 rokov na Slovensku!
 

Najvyššia možná kvalita produktov

 
Pred tým, než zaradíme produkty do nášho portfólia, konzultujeme ich kvalitu a účinky s VIP dermatológmi, plastickými chirurgmi aj kozmetickými špecialistami. Naše produkty sú často prezentované na svetových dermatologických kongresoch, zbierajú mnohé ocenenia, ich účinnosť je podložená klinickými štúdiami. Snažíme sa prinášať na slovenský a český trh nielen produkty najvyššej kvality, ale tiež tak, aby pomer cena / kvalita bol adekvátny.
 

E-SHOP a kamenná výdajňa

 
Veľkej obľube sa tešia nielen náš e-shopový predaj, ale aj naša kamenná výdajňa. Pre klientov, ktorí si produkty chcú vyskúšať alebo sa poradiť, sme k dispozícii na adrese Vápenka 15, Bratislava. Tu je možné poradiť sa a samozrejme i vyzdvihnúť si objednávku.
 

Školiace centrum pre lekárov

 
Medaprex má vlastné školiace centrum pre lekárov, ktorí sa venujú estetickej medicíne. Vyškolili sme už stovky lekárov v celom Slovensku a v Českej republike, a to na správne postupy injekčnej aplikácie kyseliny hyalurónovej, správne použitie mezoterapie, odbornú aplikáciu liftingových nití a špecializovaných laserov.
 

Školiace centrum pre kozmetické salóny

 
V našom školiacom centre Medaprex v Prahe a školiacom centre v Bratislave pravidelne organizujeme špecializované kozmetické kurzy pre začiatočníkov a pokročilých. Školíme kozmetičky správnym postupom používania chemických peelingov, mezoterapeutických sér a lekárskej cosmeceutiky Medik8.
 

Spokojnosť zákazníkov

 
Náš e-shop sa teší vysokej dôveryhodnosti a nemusíte sa tak báť, že by sme nedoručil vašu objednávku. Hodnotenie nášho e-shopu na nezávislom portáli Heuréka sa pohybuje vždy nad 96%.